Подаруйте тайський масаж!

подарували вже 8 798 разів
1200 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Клієнт відвідає сеанс масажу в давній тайській техніці, яка є своєрідною пасивною йогою. Спочатку майстер буде впливати на біологічно активні точки і розминати основні м'язи. Потім він перейде до легких розтягувань і скручувань. Сеанс позбавить втоми та скутості в м'язах.

Чому ми вибрали центр тайського масажу Wai Thai

Мережа салонів Wai Thai існує вже 12 років і базується на традиціях тайської народної медицини. У центрі працюють сертифіковані майстри родом з Таїланду з досвідом роботи в салонах Європи та Азії.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

292 відгуки

миша
17 лютого 2019
Все було гарно та спокій. Майстер своєї справи! дякую !
Наталья
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002290463369
Всё прошло просто супер, осталимь только хорошее впечатление
Катерина Полищук
16 лютого 2019
удалось побывать в студии Wai-Tai по сертификату от Bodo. Мне кажется это одна из лучших студий тайского массажа в Киеве. Они сконцентрированы на качестве и комфорте для клиентов. Спасибо что я получила удовольствие от услуги!
Олена
15 лютого 2019
Получила в подарок классический тайский массаж в WhaiThai. Была очень приятно удивлена) Массаж потрясающий, сервис на 5 звёзд!)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.