Подаруйте стоунтерапію для двох!

подарували вже 380 рази
2 людини
70 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Сеанс масажу з використанням гладкого каміння різних температур, який відбувається одночасно для двох. Отримавши одноразову білизну, пара розташується в одному кабінеті. Заздалегідь одну частину каміння нагріють до + 40-55°C, а іншу — охолодять до -10°C. Майстер зволожить тіло олією, розмістить камені на певних зонах і зробить масаж.

Чому варто спробувати стоунтерапію

Під час сеансу використовуються гладкі базальтові камені вулканічного походження. Холодні та гарячі базальти здатні впливати не тільки на фізичний, а й на ментальний стан. Контрастний перепад температур сприяє підвищенню мікроциркуляції крові, поліпшенню лімфотоку, відновленню захисних процесів організму.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

160 відгуків

Елена
20 лютого 2019
Очень понравилось , давно хотела сходить на стоун терапию . Впечатления только хорошее .
Виктория
19 лютого 2019
https://plus.google.com/107140939493918468034
Большое спасибо моим детям за подарок и салону Vanilla Sky за такой прекрасный массаж и отдых! Все замечательно, салон очень уютный и комфортный, персонал вежливый и приветливый. Получила просто огромное удовольствие и действительно все напряжение как рукой сняло! Очень рекомендую попробовать такое наслаждение!
Людмила
19 лютого 2019
Получила услугу массаж камнями в салоне Vanilla Sky, отдохнула и расслабилась с удовольствием.Спасибо организаторам.Подарок подруги-удался:))Людмила.
Ольга
18 лютого 2019
Очень приятное впечатление!Мастера в салоне молодцы,романтическая атмосфера!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.