34588
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Катання на породистих конях у мальовничих околицях столиці — за територією кінного клубу. Досвідченим наїзникам ніщо не завадить відразу відправитися на прогулянку, а ось про новачків подбає досвідчений інструктор. Він весь час буде супроводжувати пару на прогулянці. Коней він поведе кроком, весь час притримуючи їх за вузду. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на конях для двох — що це?

Захоплююче катання на конях благородних порід на свіжому повітрі. Фізична нагрузка буде поєднуватись з антистресовою терапією — відомим ефектом від спілкування з конями. Відчути такі незвичайні емоції зможуть навіть новачки, адже спеціальні навички катання верхи не обов'язкові. Досвідчений інструктор поведе коней під вуздечку.

Як все відбувається?

Спочатку професійний інструктор розкаже Щасливчикам, як правильно поводитися з кіньми та дотримуватися техніки безпеки. Потім вони відправляться кататись мальовничими околицями клубу. Коні спокійно підуть кроком під пильним наглядом інструктора. Щасливчики зможуть насолодитися приємною бесідою та вивченням навколишніх пейзажів. У зимовий період прогулянка відбувається на манежі на території клубу.

Катання на природі

Катання на конях проходить далеко від шуму та гаму, величезного скупчення людей і машин. Пейзаж, який відкривається з території кінного клубу, умиротворяє. У «Київській Русі» після катання Щасливчик зможе продовжити екскурсію по парку.

Не потрібні спеціальні навички

Інструктор буде постійно супроводжувати гостей під час прогулянки, притримуючи коня за вуздечку. Він такоже детально розповість Щасливичкам про правила безпеки.

Спокійні благородні коні

Всі коні вражають не тільки красою та граціозністю, але й добре обкатані.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі
Карась - Кінний клуб
Київська обл., 12 км від м. Славутич, біля СК Вишеньки (1-й шлюз) Показати на мапі

912 відгуків

Д
Дмитрий
3 вересня 2018
Использовал сертификат на прогулку на лошадях на двоих 02.09.2018 в парке Киевская Русь. Вместе с женой познакомились с самыми разнообразными породами лошадей. Столько разнообразных пород вживую и в одном месте я вообще никогда не встречал. Отличные, общительные тренеры. Невероятно красивые пейзажи. Получили массу впечатлений и массу удовольствия. Как бонус, после окончания прогулки, можно...
Использовал сертификат на прогулку на лошадях на двоих 02.09.2018 в парке Киевская Русь. Вместе с женой познакомились с самыми разнообразными породами лошадей. Столько разнообразных пород вживую и в одном месте я вообще никогда не встречал. Отличные, общительные тренеры. Невероятно красивые пейзажи. Получили массу впечатлений и массу удовольствия. Как бонус, после окончания прогулки, можно пройтись по самому парку. На всякий случай, советую проверять, есть ли велосоревнования в день поездки, ато последние 3 км пути до парка заняли минут 30 из-за масштабной велогонки. Однозначно прекрасное впечатление! Рекомендую!)

31 серпня 2018
Понравилось...классние девченки которые вели коней,кони ухоженые...я бы поменяла путь по которому нас возили-хотелось что-то интереснинькое увидеть

А
Анастасия
14 серпня 2018
Красивая местность, общительные, приятные инструкторы и прекрасные лошадки делают день полным приятных ощущений и счастливых воспоминаний.

М
Мария
13 серпня 2018
Добрый день! Давно мечтала покататься на лошади и 4 года назад говорила об этом своему другу вскользь.. и вот выдался момент когда он решил помочь мне осуществить мою мечту и благодаря BODO я смогла покататься на прекрасном коне Цыгане:) в Парке Дружбы народов. Это было классно, я прочувствовала, как это быть наездником, конечно в сопровождении инструктора) Будьте готовы к крипатуре после этого...
Добрый день! Давно мечтала покататься на лошади и 4 года назад говорила об этом своему другу вскользь.. и вот выдался момент когда он решил помочь мне осуществить мою мечту и благодаря BODO я смогла покататься на прекрасном коне Цыгане:) в Парке Дружбы народов. Это было классно, я прочувствовала, как это быть наездником, конечно в сопровождении инструктора) Будьте готовы к крипатуре после этого дня 3 точно:)))) Спасибо за такую возможность моему другу и компании BODO! Единственное замечание это улучшить описание маршрута)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень