34588
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Катання на породистих конях у мальовничих околицях столиці — за територією кінного клубу. Досвідченим наїзникам ніщо не завадить відразу відправитися на прогулянку, а ось про новачків подбає досвідчений інструктор. Він весь час буде супроводжувати пару на прогулянці. Коней він поведе кроком, весь час притримуючи їх за вузду. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.12.2018

Прогулянка на конях для двох — що це?

Захоплююче катання на конях благородних порід на свіжому повітрі. Фізична нагрузка буде поєднуватись з антистресовою терапією — відомим ефектом від спілкування з конями. Відчути такі незвичайні емоції зможуть навіть новачки, адже спеціальні навички катання верхи не обов'язкові. Досвідчений інструктор поведе коней під вуздечку.

Як все відбувається?

Спочатку професійний інструктор розкаже Щасливчикам, як правильно поводитися з кіньми та дотримуватися техніки безпеки. Потім вони відправляться кататись мальовничими околицями клубу. Коні спокійно підуть кроком під пильним наглядом інструктора. Щасливчики зможуть насолодитися приємною бесідою та вивченням навколишніх пейзажів. У зимовий період прогулянка відбувається на манежі на території клубу.

Катання на природі

Катання на конях відбувається далеко від шуму та гаму, величезного скупчення людей і машин. Пейзаж, який відкривається з території кінного клубу, заспокоює. Якщо Щасливчик обере прогулянку парком «Київська Русь», він зможе покататися на коні по його території або в околицях. Після неї він зможе продовжити екскурсію парком.

Не потрібні спеціальні навички

Інструктор буде постійно супроводжувати гостей під час прогулянки, притримуючи коня за вуздечку. Він такоже детально розповість Щасливичкам про правила безпеки.

Спокійні благородні коні

Всі коні вражають не тільки красою та граціозністю, але й добре обкатані.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі
Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі
Карась - Кінний клуб
Київська обл., 12 км від м. Славутич, біля СК Вишеньки (1-й шлюз) Показати на мапі
Підкова - Кінний клуб
м. Бориспільська, парк Партизанської Слави Показати на мапі

896 відгуків

Е
Елена
Вчора
Какие могут быть впечатления - только самые тёплые и приятные!!!! Сотрудникам Bodo отдельное спасибо за терпение, так как согласовывали даты достаточно долго!! Вы - действительно заинтересованы в максимальной выходе для клиента))) Огромное спасибо конному клубу "Агата". С Вами действительно хорошо и спокойно) хоть ребёнок и переживал - но, лошадки - вызвали доверие и спокойствие! Спасибо Вам большое!!

Д
Дмитрий
16 липня 2018
Замовляли прогулянку на конях в парку Київська Русь. Враження супер. Чудовий інструктор Максим. Чудові краєвиди відкриваються під час прогулянки)

8 липня 2018
Спасибо большое !!! Муж получил море удовольствия от массажа!

Д
Денис
5 липня 2018
Очень понравилась прогулка и благодарен команде Bodo и инструкторам. Инструкторы приятные, провели хорошо инструктаж и отлично саму поездку. Лошади ухоженные и хорошо обученные :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень