34588
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Катання на породистих конях у мальовничих околицях столиці — за територією кінного клубу. Досвідченим наїзникам ніщо не завадить відразу відправитися на прогулянку, а ось про новачків подбає досвідчений інструктор. Він весь час буде супроводжувати пару на прогулянці. Коней він поведе кроком, весь час притримуючи їх за вузду. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2018

Прогулянка на конях для двох — що це?

Захоплююче катання на конях благородних порід на свіжому повітрі. Фізична нагрузка буде поєднуватись з антистресовою терапією — відомим ефектом від спілкування з конями. Відчути такі незвичайні емоції зможуть навіть новачки, адже спеціальні навички катання верхи не обов'язкові. Досвідчений інструктор поведе коней під вуздечку.

Як все відбувається?

Спочатку професійний інструктор розкаже Щасливчикам, як правильно поводитися з кіньми та дотримуватися техніки безпеки. Потім вони відправляться кататись мальовничими околицями клубу. Коні спокійно підуть кроком під пильним наглядом інструктора. Щасливчики зможуть насолодитися приємною бесідою та вивченням навколишніх пейзажів. У зимовий період прогулянка відбувається на манежі на території клубу.

Катання на природі

Катання на конях відбувається далеко від шуму та гаму, величезного скупчення людей і машин. Пейзаж, який відкривається з території кінного клубу, заспокоює. Якщо Щасливчик обере прогулянку парком «Київська Русь», він зможе покататися на коні по його території або в околицях. Після неї він зможе продовжити екскурсію парком.

Не потрібні спеціальні навички

Інструктор буде постійно супроводжувати гостей під час прогулянки, притримуючи коня за вуздечку. Він такоже детально розповість Щасливичкам про правила безпеки.

Спокійні благородні коні

Всі коні вражають не тільки красою та граціозністю, але й добре обкатані.

Місце проведення враження:

Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі
Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі
Карась - Кінний клуб
Київська обл., 12 км від м. Славутич, біля СК Вишеньки (1-й шлюз) Показати на мапі
Підкова - Кінний клуб
м. Бориспільська, парк Партизанської Слави Показати на мапі

863 відгуків реальних людей

17 квітня 2018
Отличное впечатление для пары. Гуляли час по парку "Дружбы народов", там красивая природа и не очень много людей. Лошади ухожены и послушные (что не мало важно). Подарок выдался потрясающим! Спасибо конному клубу "Агате" и Бодо!

12 квітня 2018
Прогулка на лошадках - отличная идея! Очень понравилось! Зарядились с подругой массой положительных эмоций и получили новые впечатления :-) Спасибо большое :-)

9 квітня 2018
Були 08.04.18 на катанні на конях в парку "Київська Русь" біля с.Копачів. Враження найпозитивніші! Нас супроводжували протягом всієї поїздки Аня і Влад, розповідали про породу коней і інші цікаві особливості. Довкола була чудова природа і краєвид, прогулянка за територією парку. Коні були різні, чоловікові на його зріст 1,90 і вагу 90 дали найвищу породу коней - шаєр, Хорива. Мені Альфонсо -...
Були 08.04.18 на катанні на конях в парку "Київська Русь" біля с.Копачів. Враження найпозитивніші! Нас супроводжували протягом всієї поїздки Аня і Влад, розповідали про породу коней і інші цікаві особливості. Довкола була чудова природа і краєвид, прогулянка за територією парку. Коні були різні, чоловікові на його зріст 1,90 і вагу 90 дали найвищу породу коней - шаєр, Хорива. Мені Альфонсо - андалузська порода. А після прогулянки ми ще кілька годин гуляли територією парку Київська Русь, теж дуже цікаве і варте уваги місце. Дякуємо за такий чудовий досвід! :)

V
Vira
2 квітня 2018
01.04. каталась в парку Дружби народів. Дуже сподобалось! Чарівний інструктор і милий жеребець. Все пройшло дуже мила і швидко. Якщо вам до душі спокійне проведення вашого часу з можливістю зближення з природою - рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень