34588
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Катання на породистих конях у мальовничих околицях столиці — за територією кінного клубу. Досвідченим наїзникам ніщо не завадить відразу відправитися на прогулянку, а ось про новачків подбає досвідчений інструктор. Він весь час буде супроводжувати пару на прогулянці. Коней він поведе кроком, весь час притримуючи їх за вузду. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2018

Прогулянка на конях для двох — що це?

Захоплююче катання на конях благородних порід на свіжому повітрі. Фізична нагрузка буде поєднуватись з антистресовою терапією — відомим ефектом від спілкування з конями. Відчути такі незвичайні емоції зможуть навіть новачки, адже спеціальні навички катання верхи не обов'язкові. Досвідчений інструктор поведе коней під вуздечку.

Як все відбувається?

Спочатку професійний інструктор розкаже Щасливчикам, як правильно поводитися з кіньми та дотримуватися техніки безпеки. Потім вони відправляться кататись мальовничими околицями клубу. Коні спокійно підуть кроком під пильним наглядом інструктора. Щасливчики зможуть насолодитися приємною бесідою та вивченням навколишніх пейзажів.

Катання на природі

Катання на конях проходить далеко від шуму та гаму, величезного скупчення людей і машин. Пейзаж за територією кінного клубу, навпаки, заспокоює. Якщо Щасливчик вибере прогулянку парком «Київська Русь», він зможе покататися на коні по території самого парку, або в його околицях. Після цього за бажанням він продовжить прогулянку парком.

Не потрібні спеціальні навички

Інструктор буде постійно супроводжувати гостей під час прогулянки, притримуючи коня за вуздечку. Він такоже детально розповість Щасливичкам про правила безпеки.

Спокійні благородні коні

Всі коні вражають не тільки красою та граціозністю, але й добре обкатані.

Місце проведення враження:

Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі
Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі
Карась - Кінний клуб
Київська обл., 12 км від м. Славутич, біля СК Вишеньки (1-й шлюз) Показати на мапі
Підкова - Кінний клуб
м. Бориспільська, парк Партизанської Слави Показати на мапі

856 відгуків реальних людей

Ю
Юлія Білик
Вчора
Сподобалося, що прогулянка була лісом. В парку Партизанської слави у листопаді дуже красиво, є озеро. Мало "шашличників", просто неймовірна кількість білок. Інструктор Віка сфотографувала мене на тлі природи. Коня дали спокійного, він не боявся пересічних собак, велосипедистів тощо. Прогулянка тривала близько години шагом. Зручно добиратись. Метро та 5-10 хвилин маршрутка чи трамвай. Неподалік є...
Сподобалося, що прогулянка була лісом. В парку Партизанської слави у листопаді дуже красиво, є озеро. Мало "шашличників", просто неймовірна кількість білок. Інструктор Віка сфотографувала мене на тлі природи. Коня дали спокійного, він не боявся пересічних собак, велосипедистів тощо. Прогулянка тривала близько години шагом. Зручно добиратись. Метро та 5-10 хвилин маршрутка чи трамвай. Неподалік є ресторани, тож відпочинок буде цікавим. Раджу скористатись послугою для компанії друзів, як раз зараз, а не влітку. На коні завжди тепло, а природа вражає осінніми барвами!

С
Сергей
9 листопада 2017
Великолепное впечатление. Были в Парке Киевская Русь. Лошадки все чистые, ухоженные. Девушке понравилось.

9 листопада 2017
Прогулка с мужем в парке Партизанской славы- прошла замечательно, я даже поскакала рысью) Инструктора Марина и Богдан, оказались очень внимательными и радушными ) На все вопросы охотно отвечали и уделили время, чтобы нас пофотографировать!!! Спасибо за незабываемое впечатление !!!

8 листопада 2017
Что больше всего понравилось? - Парк Киевская Русь (трансфер обратно - плохо, толкотня страшная) Почему выбрали именно это впечатление? - Девушка выбирала Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - Отлично Кто подарил подарок? - Девушка на день рожденье

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень