34588
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Катання на породистих конях у мальовничих околицях столиці — за територією кінного клубу. Досвідченим наїзникам ніщо не завадить відразу відправитися на прогулянку, а ось про новачків подбає досвідчений інструктор. Він весь час буде супроводжувати пару на прогулянці. Конячок він поведе на кроці, весь час притримуючи їх за вуздечки. детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.05.2017
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.05.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: - до 95 кг
Доступно з 10 років

Прогулянка на конях для двох — що це?

Захоплююче катання на кониках благородних порід в затишному куточку природи за містом. Це мальовничі околиці кінного клубу — одразу за територією комплексу простягається широке поле, яке можна об'їхати верхи. Відчути такі незвичайні емоції зможуть навіть новачки, адже спеціальні навички катання верхи не обов'язкові. Досвідчений інструктор поведе коней під вуздечку.

Як все відбувається?

Спочатку професійний інструктор розкаже  Щасливчикам, як правильно поводитися з кіньми і дотримуватися техніки безпеки. Потім вони відправляться кататись мальовничими околицями клубу. Конячки спокійно підуть кроком під пильним наглядом інструктора. Щасливчики зможуть насолодитися приємною бесідою та вивченням навколишніх пейзажів.

Катання по просторим полям

Захоплююче катання на кониках проходить подалі від шуму й гамору, величезного скупчення людей та машин. Пейзаж за територією кінного клубу, навпаки, заспокоює. Рівнини простягаються вдалечінь і здаються нескінченими.

Не потрібні спеціальні навики

Інструктор буде постійно супроводжувати гостей під час прогулянки, притримуючи коня за вуздечку. Він розкаже про правила безпеки. 

Спокійні благородні конячки

Всі конячки стайні парку «Київська Русь» не тільки вражають різноманітністю порід і мастей, але й добре обкатані.

Місце проведення враження

680 відгуків реальних людей

Прогулянка на конях для двох

500 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 34
093 170 06 39