34588
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Катання на породистих конях у мальовничих околицях столиці — за територією кінного клубу. Досвідченим наїзникам ніщо не завадить відразу відправитися на прогулянку, а ось про новачків подбає досвідчений інструктор. Він весь час буде супроводжувати пару на прогулянці. Конячок він поведе на кроці, весь час притримуючи їх за вуздечки. подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.01.2018

Прогулянка на конях для двох — що це?

Захоплююче катання на конях благородних порід на свіжому повітрі. Фізична нагрузка буде поєднуватись з антистресовою терапією — відомими ефектом від спілкування з конями. Відчути такі незвичайні емоції зможуть навіть новачки, адже спеціальні навички катання верхи не обов'язкові. Досвідчений інструктор поведе коней під вуздечку.

Як все відбувається?

Спочатку професійний інструктор розкаже Щасливчикам, як правильно поводитися з кіньми і дотримуватися техніки безпеки. Потім вони відправляться кататись мальовничими околицями клубу. Коні спокійно підуть кроком під пильним наглядом інструктора. Щасливчики зможуть насолодитися приємною бесідою та вивченням навколишніх пейзажів.

Катання по просторим полям

Катання на конях проходить далеко від шуму та гаму, величезного скупчення людей і машин. Пейзаж за територією кінного клубу, навпаки, заспокоює. Якщо Щасливчик вибере прогулянку від клубу парку «Київська Русь» , він зможе покататися на коні по території самого парку, або в його околицях. Після цього за бажанням він продовжить прогулянку парком.

Не потрібні спеціальні навики

Інструктор буде постійно супроводжувати гостей під час прогулянки, притримуючи коня за вуздечку. Він розкаже про правила безпеки.

Спокійні благородні коні

Всі коні вражають не тільки красою та граціозністю, але й добре обїжджені.

Місце проведення враження:

Парк "Київська Русь"
Київська обл., Обухівський район, с.Копачев Показати на мапі
Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі
Карась - Кінний клуб
Київська обл., 12 км від м. Славутич, біля СК Вишеньки (1-й шлюз) Показати на мапі

783 відгуків реальних людей

К
Катя
25 липня 2017
Сертифікат враження, мені подарували друзі на день народження!)) Із усіх запропонованих вражень я обрала "катання на лошаді" . Я давно мріяла спробувати покататися. Мені дуже все сподобалося! Особливо вдячна за те , що переплутавши свій час,приїхавши пізніше мене всеодно прийняли!))) Сертифікат bodo чудовий та завжди доречний подарунок, це можливість подарувати людині багато класних вражень та емоцій!!!!)))

Е
Елена
24 липня 2017
Дочерям подарили Прогулку на лошадях, которая проходила в парке Киевская Русь на благородных скакунах "Арго" и "Питиль", инструктора Анна и Макс. Все было просто замечательно, рекомендуем! Спасибо за незабываемое впечатление и позитивные чувства!

А
Анна
19 липня 2017
Прогулка понравилась, первый раз ездили на лошадях, место живописное, лошади замечательные, получили удовольствие.

Е
Елена
18 липня 2017
Этот незабываемый подарок-сюрприз сделал нам сын. Была тайная мечта и она осуществилась: чудесный день и прекрасная прогулка верхом. Впервые в жизни произошло близкое знакомство и общение с этими красивыми и умными животными, дарящими только позитивные эмоции. Место для прогулки выбрано замечательно - получились красочные фотографии. Девушки, которые сопровождали нас на прогулке, рассказали...
Этот незабываемый подарок-сюрприз сделал нам сын. Была тайная мечта и она осуществилась: чудесный день и прекрасная прогулка верхом. Впервые в жизни произошло близкое знакомство и общение с этими красивыми и умными животными, дарящими только позитивные эмоции. Место для прогулки выбрано замечательно - получились красочные фотографии. Девушки, которые сопровождали нас на прогулке, рассказали много интереснейших историй из жизни своих питомцев, которых они обожают и преданы им всей душой. Огромное спасибо за это впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень