34588
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Катання на породистих конях у мальовничих околицях столиці — за територією кінного клубу. Досвідченим наїзникам ніщо не завадить відразу відправитися на прогулянку, а ось про новачків подбає досвідчений інструктор. Він весь час буде супроводжувати пару на прогулянці. Коней він поведе кроком, весь час притримуючи їх за вузду. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2018

Прогулянка на конях для двох — що це?

Захоплююче катання на конях благородних порід на свіжому повітрі. Фізична нагрузка буде поєднуватись з антистресовою терапією — відомим ефектом від спілкування з конями. Відчути такі незвичайні емоції зможуть навіть новачки, адже спеціальні навички катання верхи не обов'язкові. Досвідчений інструктор поведе коней під вуздечку.

Як все відбувається?

Спочатку професійний інструктор розкаже Щасливчикам, як правильно поводитися з кіньми та дотримуватися техніки безпеки. Потім вони відправляться кататись мальовничими околицями клубу. Коні спокійно підуть кроком під пильним наглядом інструктора. Щасливчики зможуть насолодитися приємною бесідою та вивченням навколишніх пейзажів.

Катання на природі

Катання на конях проходить далеко від шуму та гаму, величезного скупчення людей і машин. Пейзаж за територією кінного клубу, навпаки, заспокоює. Якщо Щасливчик вибере прогулянку парком «Київська Русь», він зможе покататися на коні по території самого парку, або в його околицях. Після цього за бажанням він продовжить прогулянку парком.

Не потрібні спеціальні навички

Інструктор буде постійно супроводжувати гостей під час прогулянки, притримуючи коня за вуздечку. Він такоже детально розповість Щасливичкам про правила безпеки.

Спокійні благородні коні

Всі коні вражають не тільки красою та граціозністю, але й добре обкатані.

Місце проведення враження:

Парк "Київська Русь"
Київська обл., Обухівський район, с.Копачев Показати на мапі
Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі
Карась - Кінний клуб
Київська обл., 12 км від м. Славутич, біля СК Вишеньки (1-й шлюз) Показати на мапі
Підкова - Кінний клуб
м. Бориспільська, парк Партизанської Слави Показати на мапі

826 відгуків реальних людей

21 вересня 2017
Дякую вам за чудові емоції. Було все на найвищому рівні. Дружині все сподобалось, вона дуже взахваті від конячок. Плануемо колись ще обрати цей сертифікат. Дякую!

20 вересня 2017
Очень понравилось катание на лошадях! "Рыжий" - замечательный послушный конь, мне повезло вести его без поводыря. Цыган оказался большим красивенным жеребцом, а агата небольшой, но очень спокойной лошадкой. Прогулка была замечательной, нам не пришлось ждать и было время сделать фото на память. Спасибо BODO и моей подруге, которая подарила это впечатление!!!

Т
Татьяна
20 вересня 2017
Компания сделала подарок на 8 марта))) Поскольку лошадей обожаю (плюс этого подарка- промахнуться невозможно, в любом случае угадаешь) выбрала прогулку на лошади в клубе Агата. Понравилось) инструктора вежливые, лошади ухоженные. При том что поездка абсолютно безопасна, без подготовки все равно драйва хватает. Р. S. Не забудьте вкусняшку для лошадей, они вам вежливо об этом в конце прогулки напомнят))))

А
Алёна
18 вересня 2017
Были с мужем на прогулке на лошадях в парке Киевская Русь. Все понравилось. Чистая конюшня без всяких неприятных запахов, ухоженные лошади. С погодой очень повезло, было очень тепло и комфортно. Отдельное спасибо инструкторам Яне и Юре за приятную компанию во время прогулки и непринужденную атмосферу. Сделали классные фотки на память)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень