34588
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Катання на породистих конях у мальовничих околицях столиці — за територією кінного клубу. Досвідченим наїзникам ніщо не завадить відразу відправитися на прогулянку, а ось про новачків подбає досвідчений інструктор. Він весь час буде супроводжувати пару на прогулянці. Конячок він поведе на кроці, весь час притримуючи їх за вуздечки. подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2017

Прогулянка на конях для двох — що це?

Захоплююче катання на конях благородних порід на свіжому повітрі. Фізична нагрузка буде поєднуватись з антистресовою терапією — відомими ефектом від спілкування з конями. Відчути такі незвичайні емоції зможуть навіть новачки, адже спеціальні навички катання верхи не обов'язкові. Досвідчений інструктор поведе коней під вуздечку.

Як все відбувається?

Спочатку професійний інструктор розкаже Щасливчикам, як правильно поводитися з кіньми і дотримуватися техніки безпеки. Потім вони відправляться кататись мальовничими околицями клубу. Коні спокійно підуть кроком під пильним наглядом інструктора. Щасливчики зможуть насолодитися приємною бесідою та вивченням навколишніх пейзажів.

Катання по просторим полям

Захоплююче катання на конях проходить подалі від шуму й гамору, величезного скупчення людей та машин. Пейзаж за територією кінного клубу, навпаки, заспокоює.

Не потрібні спеціальні навики

Інструктор буде постійно супроводжувати гостей під час прогулянки, притримуючи коня за вуздечку. Він розкаже про правила безпеки.

Спокійні благородні коні

Всі коні стайні парку не тільки вражають різноманітністю порід і мастей, але й добре обкатані.

Місце проведення враження:

Парк "Київська Русь"
Київська обл., Обухівський район, с.Копачев Показати на мапі
Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі

722 відгуків реальних людей

І
Ирина
20 квітня 2017
Коханий подарував враження "Прогулянка на двох Лонгер". Ми використали сертифікат у парку Київська Русь. Незважаючи на не надто теплу погоду, холодний вітер - це не зіпсувало наші чудові враження від прогулянки на конях. Все дуже сподобалось - рівень організації, коники (вони просто неймовірні!), інструктори (вміють працювати і з конями, і з людьми :)) Ми задоволені! Рекомендую!

20 квітня 2017
Доброго дня! Хочу подякувати Bodo за незабутній день! Емоцій повно! Прогулянка проводиться в неймовірно красивому місці,природа і краєвиди захоплюють! І,звичайно,КОНІ!!! Враження від знайомства і прпрогулянки словами не передати! Вони дарують спокій,тепло,щастя...це дійсно терапія! Такі різні,зі своїм характером,але такі неймовірні!! Відтепер любов до коней нічим не переб'єш) Також було...
Доброго дня! Хочу подякувати Bodo за незабутній день! Емоцій повно! Прогулянка проводиться в неймовірно красивому місці,природа і краєвиди захоплюють! І,звичайно,КОНІ!!! Враження від знайомства і прпрогулянки словами не передати! Вони дарують спокій,тепло,щастя...це дійсно терапія! Такі різні,зі своїм характером,але такі неймовірні!! Відтепер любов до коней нічим не переб'єш) Також було приємним спілкування з супроводжуючими,дівчата з таким захопленням розказують про коней, про парк Київська Русь! Дякую дівчата,дякую всім організаторам!Все на вищому рівні! Будемо й далі дарувати емоціі з Bodo й самі чекати на подарунки

18 квітня 2017
прогулка на лошадях. 15.04. Парк Киевская Русь Прогулка очень понравилась, давно хотели выехать за город с наступлением весны и выпала отличная возможность использовать подарочный сертификат подаренный друзьями на день рождения. Наши инструкторы Настя и Аня провели нам очень увлекательную и и познавательную прогулку (мы много чего интересного узнали о разных породах лошадей) Особенно...
прогулка на лошадях. 15.04. Парк Киевская Русь Прогулка очень понравилась, давно хотели выехать за город с наступлением весны и выпала отличная возможность использовать подарочный сертификат подаренный друзьями на день рождения. Наши инструкторы Настя и Аня провели нам очень увлекательную и и познавательную прогулку (мы много чего интересного узнали о разных породах лошадей) Особенно впечатлила младшая, но очень талантливая, инструктор Настя. Она показала пару крутых трюков на лошади и полностью покорила нас =) еще раз спасибо компании Бодо и девченкам Анне и Насте за незабываемое впечатление!

Про
Олег
17 квітня 2017
Безумно понравилось впечатление!)Все было очень хорошо спланировано.Молодцы организаторы, все рассказали, на все вопросы ответили, за день, перед впечатлением позвонили и вежливо напомнили про поездку, что было очень приятно. Спасибо за вашу организованность !)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень