2240
 

Вогневий рубіж

Захоплююча стрільба з 5 видів зброї: Гранд Пауера, пістолета Форт, рушниці Форт-500, автомату М-4 або карабіну Мосіна, автомату Калашникова. Із кожного легендарного вогнепалу можна зробити по 10 пострілів, а в сумі їх буде 50. Стрільба ведеться по статичних мішенях, які розташувалися на відстані 50-100 метрів від стрільця. А найкращим підтвердженням влучності стане власна статистика влучань. детальніше

1 чол. 50 пострілів Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
50 пострілів
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів

Вогневий рубіж — що це?

Захоплюючий досвід стрільби з 5 видів зброї: Гранд Пауера, пістолета Форт, рушниці Форт-500, автомата М-4 або карабіна Мосіна, а також ручного автомата Калашникова. Можливість зробити 50 пострілів по статичних мішенях — на території одного з наймасштабніших стрілецьких комплексів України. Дальність стрільби складає від 50 до 100 метрів.

Як все відбувається?

Щасливчик буде тренуватися у стрільбі на території профільного стрілецького комплексу України — «Сапсан». Тут йому нададуть повний арсенал зброї та проведуть на спеціально обладнаний майданчик. Для кульової стрільби облаштовано 2 капоніри. Це спеціальні криті споруди з віконцями, а самі мішені знаходяться на відкритій місцевості.

5 видів вогнепальної зброї

Унікальна можливість випробувати в дії відразу 5 різних видів зброї. Серед них: самозарядний пістолет Гранд Пауер, для спортивної стрільби — Форт, помпову рушниця Форт-500, автомат М-4 або гвинтівка Мосіна в залежності від того, що буде вільно на даний момент та враховуючи побажання стрілка, а також автомат Калашникова. Автомат М-4, до речі, досі перебуває на озброєнні армії США та використовується для проведення спецоперацій.

Відразу 50 пострілів 

Із кожного виду зброї можна зробити 10 пострілів. Отже, стрілець отримає в користування 50 патронів різного калібру.

Дальність стрільби 50-100 метрів

Для стрільби обладнано 2 капоніра з мішенями, встановленими під відкритим небом. Перевірити себе на влучність можна з відстані від 50 до 100 метрів.

Місце проведення враження

47 відгуків реальних людей