2240
 

Вогневий рубіж

Захоплююча стрільба з 5 видів зброї: Гранд Пауера, пістолета Форт, рушниці Форт-500, автомата М-4 або карабіна Мосіна, автомата Калашникова. З кожного легендарного вогнепалу можна зробити по 10 пострілів, а в сумі їх буде цілих 50. Стрільба ведеться по статичним мішенях, які розташувалися на відстані 50-100 метрів від стрільця. А найкращим підтвердженням влучності стане власна «статистика» влучень. детальніше...

1 люд. 50 пострілів Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
50 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Вогневий рубіж — що це?

Захоплюючий досвід стрільби з 5 видів зброї: Гранд Пауера, пістолета Форт, рушниці Форт-500, автомата М-4 або карабіна Мосіна, а також ручного автомата Калашникова. Можливість зробити 50 пострілів по статичних мішенях — на території одного з наймасштабніших стрілецьких комплексів України. Дальність стрільби складає від 50 до 100 метрів.

Як все відбувається?

Щасливчик буде тренуватися у стрільбі на території профільного стрілецького комплексу України — «Сапсан». Тут йому нададуть повний арсенал зброї та проведуть на спеціально обладнаний майданчик. Для кульової стрільби облаштовано 2 капоніри. Це спеціальні криті споруди з віконцями, а самі мішені знаходяться на відкритій місцевості.

5 видів вогнепальної зброї

Унікальна можливість випробувати в дії відразу 5 різних видів зброї. Серед них: самозарядний пістолет Гранд Пауер, для спортивної стрільби — Форт, помпову рушниця Форт-500, автомат М-4 або гвинтівка Мосіна в залежності від того, що буде вільно на даний момент та враховуючи побажання стрілка, а також автомат Калашникова. Автомат М-4, до речі, досі перебуває на озброєнні армії США та використовується для проведення спецоперацій.

Відразу 50 пострілів 

Із кожного виду зброї можна зробити 10 пострілів. Отже, стрілець отримає в користування 50 патронів різного калібру.

Дальність стрільби 50-100 метрів

Для стрільби обладнано 2 капоніра з мішенями, встановленими під відкритим небом. Перевірити себе на влучність можна з відстані від 50 до 100 метрів.

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

47 відгуків реальних людей

С
Сергій
28 листопада 2016
Без сумніву, що BODO обирає враження, які надаються кращими компаніями. Тир САПСАН в якому проходили дані стрільби є найкращим по сервісу, відношенню до клієнтів. В них достатньо вогневих рубежів, немає ніяких черг, все обладнання працює. Інструктори все добре розповідають і пояснюють. Крім того сама система в тирі дуже класна. Тобі відразу дають анкету-прайс. І ти відразу без проблем стріляєш...
Без сумніву, що BODO обирає враження, які надаються кращими компаніями. Тир САПСАН в якому проходили дані стрільби є найкращим по сервісу, відношенню до клієнтів. В них достатньо вогневих рубежів, немає ніяких черг, все обладнання працює. Інструктори все добре розповідають і пояснюють. Крім того сама система в тирі дуже класна. Тобі відразу дають анкету-прайс. І ти відразу без проблем стріляєш додаткові набої або зброю, тобі роблять відмітки і по факту по виходу з території комплексу за все сплачуєш. Не потрібно нікуди бігати, домовлятися, записуватися. Коротше - всім рекомендую.

О
Олег
18 вересня 2016
Это мое не первое посещение "Огневого рубежа" Стабильность радует. Как и раньше - все четко, доброжелательно, клиенту рады, идут на встречу в выборе оружия для стрельбы. Спасибо за прекрасную организацию!

31 серпня 2016
Все супер. Особенно — СВД )

19 липня 2016
Подарок превзошел мои ожидания. Понравилось то, что можно пострелять из разного оружия: советского, американского и украинского производства, - сравнить их в деле, так сказать, и сложить для себя реальную картинку. Отдельно стоит выделить дробовик - почувствуй себя американским полицейским. Мне понравилась винтовка М4 с глушителем - самая тихая и самая эргономичная, что дает наилучший результат при стрельбе по мишеням.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень