101244
 

Майстер-клас високої кухні для двох

Майстер-клас високої кухні від шеф-кухарів найвищого класу — учнів Ектора Хіменес-Браво і його друзів! Вони проводять свої уроки на професійно обладнаній кухні з індивідуальними робочими поверхнями для кожного учасника. Тематику майстер-класу можна вибрати на свій розсуд і приготувати або повноцінне меню з 2-3 страв, або приділити весь час одного кулінарного шедевру. Заняття проходить у невеликій групі, так що в кінці всіх чекає смачна дегустація! детальніше

2 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
2 людини
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Проходить у групі

Майстер-клас високої кухні для двох — що це?

Можливість осягнути мистецтво приготування екзотичних кулінарних страв у компанії одного з кращих шеф-кухарів України. Навчання проходить у Кулінарный Академії зоряного шефа, ресторатора та телеведучого Ектора Хіменес-Браво. Тематика майстер-класів може охоплювати страви французької, італійської, азіатської та інших екзотичних кухонь світу. Усього за заняття кожен власноруч приготує 1-3 страви — кількість залежить від складності рецептур. Опановувати новий кулінарний досвід належить за індивідуальною робочою поверхнею, а всі необхідні інгредієнти найвищої якості надаються на місці.

Як все відбувається?

Заняття проводять справжні експерти в області кулінарії — колеги Ектора Хіменес-Браво. Вибравши тематику майстер-класу, у зазначений час Щасливчики опиняться на професійно обладнаній кухні однієї із кращих кулінарних шкіл Києва. Шеф-кухар поділиться секретами приготування вишуканого обіду, вечері або десерту. Щасливчики детально розберуть рецептуру заявленого меню і встигнуть приготувати від 1 до 3  страв. Потім на всіх чекає дегустація, на якій можна не тільки смачно поїсти, але й почути думку експерта. На пам'ять Щасливчики отримають рецепти та фото з майстер-класу, які відправлять на електронну пошту протягом одного тижня. 

Кулінарна Академія Ектора Хіменес-Браво

Ектор Хіменес-Браво — популярний шеф-кухар, успішний ресторатор та почесний суддя популярних кулінарних ТБ-шоу. Йому довелося працювати в кращих ресторанах світу на всіх континентах, саме тому він вирішив передати свій досвід послідовникам і створив власну Кулінарну Академію. На сьогоднішній день подібні його проекти охоплюють близько 20 країн! Тепер і в Україні з'явилася можливість отримати знання про високу кухню від шеф-кухарів найвищого класу — друзів та послідовників Ектора!

Можливість вибрати кулінарний напрямок

Гості зможуть заздалегідь визначитись з бажаною тематикою заняття. Це може бути як приготування страв однієї із кухонь світу, так і створення найніжніших десертів або випічки. Іноді одне з блюд, що входить у програму майстер-класу, видається у готовому вигляді, а його рецептура розкривається в найтонших деталях. Готується усе в міру того, як гості будуть справлятися. 

Незабутня дегустація

Коли кулінарні шедеври новоспечених кухарів будуть готові, на них чекає вишукана дегустація. За великим столом вони спробують свої страви, поділяться враженнями та почують оцінку професійних шефів. Іноді в якості компліменту від школи пропонується готовий десерт.

Місце проведення враження

19 відгуків реальних людей