Подаруйте майстер-клас малювання світлом!

подарували вже 32 рази
3000 грн 6 люд. 60 хв.
6 людей
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Перед заняттям педагог проведе вступний інструктаж, розповість про особливості створення світлових картин, а також видасть кожному учаснику ліхтарик, за допомогою якого потрібно буде робити малюнки. Друзі виберуть зображення та спробують перенести їх на полотно. Картини будуть поступово зникати, і новачки зможуть на їх місці намалювати нові.

Чому ми вибрали шоу-студію Endorfin

Клієнти виберуть тематику свого майстер-класу. Це можуть бути малюнки, присвячені важливим подіям, таким як весілля, день народження, освідчення в коханні, сімейне свято або абстракції на будь-які теми. За урок можна створити необмежену кількість картин.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Елена
24 квітня 2018
Давно хотела попробовать порисовать светом, но то некогда было, то еще что-то. Недавно любимый подарил сертификат, я чуть ли не прыгала от радости! На мастер-классе все очень понравилось! Нарисовала много разных картинок. Здорово было! Реально крутая техника, новое слово в искусстве!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.