102263
 

Майстер-клас проявлення фотоплівки

Практичний майстер-клас з проявленні плівки для двох осіб — можливість освоїти захоплюючий процес створення чорно-білій фотографії і побачити результат своєї роботи. В арсеналі учасників — плівкова камера і близько 6 годин захоплюючої практики в компанії з професіоналом своєї справи. Заняття розділено на 2 частини: спочатку зйомка, потім — робота з матеріалом в лабораторії. На згадку учасникам залишиться 25-30 якісних фото, проявлених самостійно. детальніше...

2 люд. до 6 годин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
до 6 годин
Доступно з 14 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас проявлення фотоплівки — що це?

Чи багато знайдеться фотографів, які вміють проявляти фотоплівку? Незважаючи на те, що цифрові технології витіснили плівку, професіонали переконані: кожен фотограф зобов'язаний володіти базовими основами створення фото. Майстер-клас проявлення плівки дозволить вивчити процес зсередини: від створення кадру до готового фото в лабораторії. Для цього учасників ознайомлять з усіма тонкощами роботи з негативами: проявленням і друком.

Як все проходить?

Майстер-клас триватиме від 5 до 6 годин. Щасливчики заздалегідь виберуть локацію для зйомки на свій розсуд і вже на місці зустрінуться з фотографом. На вибір буде надано кілька фотоапаратів. Якщо учасник майстер-класу професіонал, можна буде скористатися фотоапаратом ручного налаштування, якщо новачок — майстер підбере авто - або напівавто- налаштування. Фотоапарат заряджений  плівкою на 36 кадрів. Під керівництвом професіонала Щасливчики по черзі відзнімуть серії кадрів. Далі найцікавіше — проявлення негативів у фотолабораторії. Тут учнів знайомлять з таїнством народження фотографії: вони попрацюють зі спеціальними реактивами, проявлять знімки при інфрачервоному освітленні, промиють, розвісять і просушать чорно-білі фото.

Майстер-клас з 2 частин: зйомка на плівку і проявлення

Всі етапи майстер-класу учасники проходять самостійно: вибирають локацію для фотосету, роблять серію знімків, а потім проявляють плівку в лабораторії. Професійний майстер лише направляє, показує і дає поради. По закінченню заняття в арсеналі учасників не тільки теоретичні знання, але й цінні практичні навички:

 • як працювати з хімічними реактивами для проявлення;
 • як правильно витримувати часові рамки на кожному етапі проявлення: тут необхідно дотримуватися максимальної точності — рахунок йде на секунди;
 • як контролювати температурний режим під час процесу

Знайомство з процесом проявлення плівки зсередини

Можливість відвідати професійну фотолабораторію і навчитися проявляти плівку. Майстерність, якою повинен оволодіти кожен поціновувач фотографії, і просто захоплюючий процес для любителів розкривати суть речей і вчитися новому.

Близько 30 фото, проявлених самостійно

Відмінна можливість показати друзям та рідним фотографії, створені своїми руками. Головний аргумент для гордості: фото — не просто відзняті, але і проявлені самостійно.

 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
IZONE
м. Тараса Шевченка, вул. Набережно-Лугова, 8 Показати на мапі

1 відгук

М
Максим
18 червня 2016
Давно планировал посетить подобный мастер-класс, очень меня увлекает тема проявки фотопленки. Благодарен ребятам за такой подробный показательный урок, все рассказали, показали. Процесс реально сложный, но увлекательный. эта лаборатория, этот антураж создания настоящего черно-белого фото. Короче советую всем, кто хочет не просто фотографировать, а и разбираться, откуда вообще взялась фотография...
Давно планировал посетить подобный мастер-класс, очень меня увлекает тема проявки фотопленки. Благодарен ребятам за такой подробный показательный урок, все рассказали, показали. Процесс реально сложный, но увлекательный. эта лаборатория, этот антураж создания настоящего черно-белого фото. Короче советую всем, кто хочет не просто фотографировать, а и разбираться, откуда вообще взялась фотография, как ее делали раньше, и как ее можно создавать и сегодня тоже.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень