Подаруйте майстер-клас зі складання кубика Рубіка для двох!

подарували вже 24 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Кубик Рубіка — механічна головоломка з 6 граней, зафарбованих у різні кольори. На занятті майстер розповість про основні прийоми і техніки його збірки, а також поділиться секретами спідкубінгу. Для цього він видасть новачкам навчальні матеріали та формули, а також по тренувальному кубику кожному.

Чому ми вибрали магазин головоломок Cut Corner Cubes

Заняття проводить тренер по спідкубінгу Юлія Остапенко. Юлія є організатором перших в Україні офіційних змагань зі складання кубика Рубіка. Вона також брала участь в шоу «Україна має талант», посівши п'яте місце в команді Максима Чечнева.

 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

София
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100007843925123
Сегодня побывала на прекрасном мастер-классе по сбору кубика рубрика. Очень приятная девушка, профессионал своего дела, который всё доступно объясняет. Спасибо бодо за такую возможность, РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
Анатолий
9 січня 2019
Занятие очень понравилось и наконец-то я освоил алгоритм сборки кубика. Все получилось с первого раза. Спасибо инструктору, который объяснил все простыми словами. Теперь буду усовершенствовать навык и скорость!
Ольга
2 січня 2019
Люблю всякие такие головоломки, поэтому даже не удивилась, когда брат подарил мне сертификат на это впечатление. Пошли вместе с ним собирать кубики. Было познавательно. Рассказали нам про всякие техники и приемы сборки кубика рубика. Теперь буду удивлять друзей новыми умениями ) Спасибо!
Игорь
12 грудня 2018
Научиться быстро собирать кубик Рубика - мечта детства! Наконец я попал на мастер-класс, где профи доходчиво объяснил все механизмы и помог сложить головоломку по цветам. Теперь с другом соревнуемся на скорость, и я постоянно выигрываю!:))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.