Подаруйте майстер-клас капоейри для двох!

подарували вже 36 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На індивідуальному занятті учні опанують основні техніки бразильського бойового мистецтва. Майстер-клас почнеться з 10-хвилинної розминки. Потім тренер допоможе відпрацювати базові прийоми, що поєднують танцювальні та акробатичні елементи. Новачки навчаться наносити удари та захищатися. Тренування покращить роботу серцево-судинної та дихальної системи, а також допоможе розвинути координацію.

Чому ми вибрали клуб капоейри RDA

Група RDA Capoeira проводить тренування вже більше 10 років. Є заняття як для капоейристів-початківців, так і для тих, хто вже знайомий з цим видом бойового мистецтва. Відвідувати майстер-класи можуть учні різних вікових груп. Допомагати новачкам буде тренер з 4-річним досвідом роботи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Неля
24 січня 2019
https://www.facebook.com/100011682402871
Очень рада, что выбрала именно это впечатление!) Благодарю тренера Аню, её помощника и Bodo за предоставленные эмоции!)
Игорь
26 липня 2018
Очень интересное занятие! Тренер сначала провел разминку, а потом показал базовые упражнения, приемы и несколько техник капоэйры. Для меня это был совершенно новый опыт. Спасибо за впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.