Подаруйте майстер-клас гри в бадмінтон для двох!

подарували вже 43 рази
2 людини
2 години
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Перш ніж братися до майстер-класу, тренер проведе розминку для розігріву м'язів. Після цього він розповість правила та покаже, як правильно тримати ракетку, подавати й відбивати воланчик. Учні опанують основні техніки та вдосконалять свої навички під час гри одне з одним. Завершиться майстер-клас заминкою.

Чому ми вибрали бадмінтонний клуб «Спорт Ресурс»

Клуб має у своєму розпорядженні три спеціально обладнаних майданчики для гри в бадмінтон. Інструктори клубу — учасники та переможці багатьох конкурсів і змагань. Майстер-класи проводять для учнів будь-якого віку. Все необхідне для заняття тренер видає на місці.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Victoria
4 липня 2018
Неожиданная идея - совершенно по-новому испытать себя и увидеть другой бадминтон. Отличный тренер!
Ксения
21 травня 2018
Очень понравился мастер-класс. Последний раз играла в детстве, весело было вспомнить)) Тренер позитивный, заставил меня побегать) в общем, очень довольна, рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.