Подаруйте майстер-клас гри на скрипці!

подарували вже 152 рази
350 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Урок пройде індивідуально. Залежно від навичок викладач складе персональну програму заняття. Він навчить правильно тримати в руках смичок і допоможе опанувати ази сольфеджіо. В результаті учень дізнається, як налаштовувати інструмент і грати нескладні гами. Під кінець уроку вийде виконати уривок улюбленої композиції. Більш досвідчені музиканти отримають рекомендації спеціаліста з гри, відпрацюють імпровізацію або експериментальні техніки.

Чому ми вибрали музичну академію Nota Bene

Академія спеціалізується на некласичних жанрах: від соулу та джазу до електроніки та рок-н-ролу. Тут відштовхуються лише від побажань учнів та складають відповідну програму.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Ирина
16 лютого 2019
Спасибо преподавателю за урок. Очень внимательная, хорошо объясняет, было приятно заниматься. Море положительных эмоций!
Виктория
29 травня 2018
оооооочень понравилось! любимый подарил на день рождения, так как знал, что я люблю классическую музыку, скрипка - лучший инструмент! после уроков смогла сама исполнить отрывок из любимой песни. спасибо, Бодо! :)
Анастасия
29 травня 2018
Всегда хотела научиться играть на каком-нибудь музыкальном инструменте) наконец-то моя мечта сбылась! спасибо бодо и друзьям! очень полезный урок, преподаватель внимательный, доходчиво объяснил, все время подсказывал. думаю, на этом моя игра на скрипке не прекратится, вдохновили развивать навык дальше. спасибо!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.