101850
 

Подаруй майстер-клас гри на саксофоні!

Заняття пройде індивідуально. Спочатку учень освоїть ази нотної грамоти і дізнається, як правильно тримати інструмент. Після цього почнеться практична частина уроку. Викладач навчить новачка виконувати прості мелодії. Якщо в учня вже є досвід гри на саксофоні, учитель скоректує його техніку і допоможе відпрацювати проблемні моменти. детальніше...

1 люд. 60 хв. Використати до 30.04.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 086 раз
1 людина
60 хв.
Все необхідне видається
Доступно з 13 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Заняття пройде індивідуально. Спочатку учень освоїть ази нотної грамоти і дізнається, як правильно тримати інструмент. Після цього почнеться практична частина уроку. Викладач навчить новачка виконувати прості мелодії. Якщо в учня вже є досвід гри на саксофоні, учитель скоректує його техніку і допоможе відпрацювати проблемні моменти.

Чому ми вибрали музичну академію Nota Bene

В академії можна освоїти некласичні жанри гри на саксофоні. Музикант навчиться виконувати композиції в стилі поп, рок-н-рол, джаз, рок, соул або електро. Викладачі становлять індивідуальну програму для кожного учня, відповідно до його навичок. Дістатися до Nota Bene нескладно — школа розташована в пішої доступності від ст. м. «Голосіївська».

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Nota Bene - Музична академія
м. Голосіївська, вул. Голосіївська, 13А Показати на мапі

49 відгуків

Л
Людмила
Вчора
Огромное спасибо Bodo за возможность таких оригинальных подарков! Подарила мужу на день рождения, очень доволен, впечатление и эмоции еще не закончились))). Спасибо преподавателю за терпение и интересный урок!

2 серпня 2018
Впечатление подарила подруга на день рождение, в принципе зная, что я хотела бы попробовать, но не решалась :) Была очень рада такому подарку и совсем не жалею, что пошла! На занятие записали быстро, даже на следующий день как и хотела. В школе на рецепции были внимательны, и приветливы, ничего не требовали. Учитель просто супер! Буквально за первое занятие научил играть небольшой отрезок...
Впечатление подарила подруга на день рождение, в принципе зная, что я хотела бы попробовать, но не решалась :) Была очень рада такому подарку и совсем не жалею, что пошла! На занятие записали быстро, даже на следующий день как и хотела. В школе на рецепции были внимательны, и приветливы, ничего не требовали. Учитель просто супер! Буквально за первое занятие научил играть небольшой отрезок, все рассказал, показал. Результат - иду на полный курс обучения! Так, что смело воплощайте свои мечты ;)

А
Александра
3 червня 2018
Это безусловно был лучший подарок! Я была в восторге от урока)) Огромное спасибо Виктории, которая легко и интересно обучала!

И
Ира
22 березня 2018
У меня получилось сыграть Джо Кокера под конец курса!! Я вообще не умела играть на саксофоне. Конечно, песня немного упрощена под мой уровень но бооооооже у меня получилось! Это невероятно, когда что-то получается. Конечно, надо самому заниматься, иначе не получится ни с каким преподавателем (у меня был очень крутой учитель). Спасибо академии и бодо!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень