101850
 

Майстер-клас гри на саксофоні

Соло на саксофоні спробує виконати будь-який новачок! Трохи цікавості і терпіння — і незвичайний духовий інструмент зазвучить у його руках! Досвідчений викладач в індивідуальному порядку пояснить своєму учневі основи звуковидобування і базові прийоми гри, а після можна буде розучити й виконати просту мелодію. Для майстер-класу надається професійний інструмент.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 8 років
Використати до 30.04.2018

Майстер-клас гри на саксофоні — що це?

Іноді дивує мелодійними переливами, а іноді звук виривається з експресією і драматизмом! Це його величність саксофон, непередбачуваний, як саме життя. Таким інструмент вбачається зі сторони, але варто взяти його до рук, як кожна нота знаходить своє логічне пояснення. На індивідуальному майстер-класі талановитий музикант не тільки познайомить з улаштуванням саксофона, але й пояснить принцип його звучання й навіть допоможе вивчити та виконати невелике соло! Це буде довгоочікуване знайомство з прекрасним: без саксофона неможливо уявити джаз, а без джазу увесь вік музики, що минув!

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає одну з кращих музичних шкіл столиці «Рок-школа», обравши на особистий розсуд локацію на лівому або правому березі. Там, завдяки заступництву талановитого наставника, й відбудеться його перша зустріч з інструментом. Музикант коротко ознайомить початківця з теорією, покаже, як правильно тримати інструмент і «витягувати» основні ноти. Разом вони зможуть вивчити злагоджену мелодію, а згодом Щасливчик сольно виконає її на альт-саксофоні. Перший досвід запам'ятається надовго, навіть якщо відновити заняття музикою більше не вдасться.

У ритмі джазу — соло на альт-саксофоні!

Появою саксофона світ зобов'язаний бельгійцю Адольфу Саксу. І назва самого інструменту краще за будь-який патент констатує цей факт: «сакс» — на честь прізвища винахідника, а грецьке «фон» в перекладі означає «звук». Всього за одне сторіччя сімейство саксофонів розрослося, але найвиразнішим з них досі вважається саме альт. Він має найбільш традиційну форму й ідеально підходить для початку занять. Вже після першого уроку початківець-музикант спробує виконати на цьому саксофоні власне розучене соло!

Експрес-навчання грі на саксофоні:

  • правильне положення інструменту
  • постановка дихання й артикуляції
  • основи звуковидобування
  • базові прийоми гри
  • розучування фрагменту популярної мелодії

Не потрібні спеціальні навички!

Місце саксофоніста на занятті вакантне, і будь-хто з бажаючих може зайняти його! Індивідуальний підхід талановитого викладача забезпечить гарантований результат. Навіть перше знайомство з інструментом увінчається виконанням невеликої злагодженої мелодії! А вже якщо мова йдеться про досвідченого практика, то він зможе вивчити технічно складні пасажі й вдосконалити свої навички гри!

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

42 відгуків реальних людей

Наталия
17 липня 2017
Подарила сама себе Урок игры на саксофоне. Не смотря на 'форс-мажор' у преподавателя, девочки из школы сделали всё возвожное чтобы я осталась довольна сервисом. Мне предложили на выбор любой из других ихних уроков, я выбрала вокал - давно его хотела попробовать ) Мне понравилось, преподаватель очень внимательный, заставил меня убрать "стесняшку" )) Если бы я была из Киева -обязательно бы к нему пошла учиться :-) Спасибо Вам !

5 червня 2017
Все очень понравилось. Преподаватель был отличным , сервис Рок Школы , как и Бодо просто чудесны.

Т
ТИМУР
9 травня 2017
Совершенно потрясающий мастер класс! Очень понравилось! Незабываемые впечатления, принял решение продолжать занятия)))

6 березня 2017
Это была моя мечта-попробовать научиться играть на саксофоне. Я очень рада,что мечты сбываются. Урок пролетел очень быстро.Ведет урок замечательный преподаватель,который все очень доходчиво объясняет. Спасибо Вам большое,Дмитрий;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень