101850
 

Подаруй майстер-клас гри на саксофоні!

Соло на саксофоні спробує виконати будь-який новачок! Трохи цікавості і терпіння — і незвичайний духовий інструмент зазвучить у його руках! Досвідчений викладач в індивідуальному порядку пояснить своєму учневі основи звуковидобування і базові прийоми гри, а після можна буде розучити й виконати просту мелодію. Для майстер-класу надається професійний інструмент. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 011 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 13 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас гри на саксофоні — що це?

Іноді дивує мелодійними переливами, а іноді звук виривається з експресією і драматизмом! Це його величність — саксофон, непередбачуваний, як саме життя. Таким інструмент вбачається зі сторони, але варто взяти його до рук, як кожна нота знаходить своє логічне пояснення. На індивідуальному майстер-класі талановитий музикант не тільки познайомить з улаштуванням саксофона, але й пояснить принцип його звучання й навіть допоможе вивчити та виконати невелике соло! Це буде довгоочікуване знайомство з прекрасним: без саксофона неможливо уявити джаз, а без джазу — увесь вік музики, що минув!

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає одну з кращих музичних шкіл столиці Nota Bene, обравши на особистий розсуд локацію на лівому або правому березі. Там, завдяки заступництву талановитого наставника, й відбудеться його перша зустріч з інструментом. Музикант коротко ознайомить початківця з теорією, покаже, як правильно тримати інструмент і «витягувати» основні ноти. Разом вони зможуть вивчити злагоджену мелодію, а згодом Щасливчик сольно виконає її на альт-саксофоні. Перший досвід запам'ятається надовго, навіть якщо відновити заняття музикою більше не вдасться.

У ритмі джазу — соло на альт-саксофоні!

Появою саксофона світ зобов'язаний бельгійцю Адольфу Саксу. І назва самого інструменту краще за будь-який патент констатує цей факт: «сакс» — на честь прізвища винахідника, а грецьке «фон» в перекладі означає «звук». Всього за одне сторіччя сімейство саксофонів розрослося, але найвиразнішим з них досі вважається саме альт. Він має найбільш традиційну форму й ідеально підходить для початку занять. Вже після першого уроку початківець-музикант спробує виконати на цьому саксофоні власне розучене соло!

Експрес-навчання грі на саксофоні:

 • правильне положення інструменту
 • постановка дихання й артикуляції
 • основи звуковидобування
 • базові прийоми гри
 • розучування фрагменту популярної мелодії

Не потрібні спеціальні навички!

Місце саксофоніста на занятті вакантне, і будь-хто з бажаючих може зайняти його! Індивідуальний підхід талановитого викладача забезпечить гарантований результат. Навіть перше знайомство з інструментом увінчається виконанням невеликої злагодженої мелодії! А вже якщо мова йдеться про досвідченого практика, то він зможе вивчити технічно складні пасажі й вдосконалити свої навички гри!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Nota Bene - Музична академія
м. Голосіївська, вул. Голосіївська, 13А Показати на мапі

48 відгуків

2 серпня 2018
Впечатление подарила подруга на день рождение, в принципе зная, что я хотела бы попробовать, но не решалась :) Была очень рада такому подарку и совсем не жалею, что пошла! На занятие записали быстро, даже на следующий день как и хотела. В школе на рецепции были внимательны, и приветливы, ничего не требовали. Учитель просто супер! Буквально за первое занятие научил играть небольшой отрезок...
Впечатление подарила подруга на день рождение, в принципе зная, что я хотела бы попробовать, но не решалась :) Была очень рада такому подарку и совсем не жалею, что пошла! На занятие записали быстро, даже на следующий день как и хотела. В школе на рецепции были внимательны, и приветливы, ничего не требовали. Учитель просто супер! Буквально за первое занятие научил играть небольшой отрезок, все рассказал, показал. Результат - иду на полный курс обучения! Так, что смело воплощайте свои мечты ;)

А
Александра
3 червня 2018
Это безусловно был лучший подарок! Я была в восторге от урока)) Огромное спасибо Виктории, которая легко и интересно обучала!

И
Ира
22 березня 2018
У меня получилось сыграть Джо Кокера под конец курса!! Я вообще не умела играть на саксофоне. Конечно, песня немного упрощена под мой уровень но бооооооже у меня получилось! Это невероятно, когда что-то получается. Конечно, надо самому заниматься, иначе не получится ни с каким преподавателем (у меня был очень крутой учитель). Спасибо академии и бодо!!

22 лютого 2018
Подарила впечатление молодому человеку!)))) Ему очень понравилось) Взял в руки инструмент первый раз в жизни и в конце урока неплохо заиграл! Всем рекомендую!!:) Спасибо, Бодо:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень