101850
 

Подаруй майстер-клас гри на саксофоні!

Соло на саксофоні спробує виконати будь-який новачок! Трохи цікавості і терпіння — і незвичайний духовий інструмент зазвучить у його руках! Досвідчений викладач в індивідуальному порядку пояснить своєму учневі основи звуковидобування і базові прийоми гри, а після можна буде розучити й виконати просту мелодію. Для майстер-класу надається професійний інструмент. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 910 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 13 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас гри на саксофоні — що це?

Іноді дивує мелодійними переливами, а іноді звук виривається з експресією і драматизмом! Це його величність — саксофон, непередбачуваний, як саме життя. Таким інструмент вбачається зі сторони, але варто взяти його до рук, як кожна нота знаходить своє логічне пояснення. На індивідуальному майстер-класі талановитий музикант не тільки познайомить з улаштуванням саксофона, але й пояснить принцип його звучання й навіть допоможе вивчити та виконати невелике соло! Це буде довгоочікуване знайомство з прекрасним: без саксофона неможливо уявити джаз, а без джазу — увесь вік музики, що минув!

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає одну з кращих музичних шкіл столиці Nota Bene, обравши на особистий розсуд локацію на лівому або правому березі. Там, завдяки заступництву талановитого наставника, й відбудеться його перша зустріч з інструментом. Музикант коротко ознайомить початківця з теорією, покаже, як правильно тримати інструмент і «витягувати» основні ноти. Разом вони зможуть вивчити злагоджену мелодію, а згодом Щасливчик сольно виконає її на альт-саксофоні. Перший досвід запам'ятається надовго, навіть якщо відновити заняття музикою більше не вдасться.

У ритмі джазу — соло на альт-саксофоні!

Появою саксофона світ зобов'язаний бельгійцю Адольфу Саксу. І назва самого інструменту краще за будь-який патент констатує цей факт: «сакс» — на честь прізвища винахідника, а грецьке «фон» в перекладі означає «звук». Всього за одне сторіччя сімейство саксофонів розрослося, але найвиразнішим з них досі вважається саме альт. Він має найбільш традиційну форму й ідеально підходить для початку занять. Вже після першого уроку початківець-музикант спробує виконати на цьому саксофоні власне розучене соло!

Експрес-навчання грі на саксофоні:

 • правильне положення інструменту
 • постановка дихання й артикуляції
 • основи звуковидобування
 • базові прийоми гри
 • розучування фрагменту популярної мелодії

Не потрібні спеціальні навички!

Місце саксофоніста на занятті вакантне, і будь-хто з бажаючих може зайняти його! Індивідуальний підхід талановитого викладача забезпечить гарантований результат. Навіть перше знайомство з інструментом увінчається виконанням невеликої злагодженої мелодії! А вже якщо мова йдеться про досвідченого практика, то він зможе вивчити технічно складні пасажі й вдосконалити свої навички гри!

Місце проведення враження:

Nota Bene - Музична академія
м. Голосіївська, вул. Голосіївська, 13А Показати на мапі

46 відгуків реальних людей

И
Ира
22 березня 2018
У меня получилось сыграть Джо Кокера под конец курса!! Я вообще не умела играть на саксофоне. Конечно, песня немного упрощена под мой уровень но бооооооже у меня получилось! Это невероятно, когда что-то получается. Конечно, надо самому заниматься, иначе не получится ни с каким преподавателем (у меня был очень крутой учитель). Спасибо академии и бодо!!

22 лютого 2018
Подарила впечатление молодому человеку!)))) Ему очень понравилось) Взял в руки инструмент первый раз в жизни и в конце урока неплохо заиграл! Всем рекомендую!!:) Спасибо, Бодо:)

О
Олесь
30 листопада 2017
це чудове враження! з"явилося стільки натхнення, що творити й творити! я ніколи раніше не грав на саксофоні, але мене це дуже надихає! дякую!

30 листопада 2017
Коллеги с работы подарили урок, так как я до этого занимался саксофоном, но оставил по определенным причинам. Отличный педагог научит не только технике, но и музыке, что очень важно. Если хотите научиться играть сами или обучить ваше чадо, то рекомендую Дмитрия!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень