15960
 

Подаруй майстер-клас з флористики!

Творчий майстер-клас зі створення композиції з живих квітів. Флорист-декоратор пояснить новачку особливості роботи з рослинами, навчить гармонійно поєднувати кольори та створювати естетичні букети. На занятті учень змайструє власну композицію, яка стане оригінальною прикрасою інтер'єру або приємним подарунком близькій людині. Творчий процес займе до 60 хвилин, а все необхідне для декору майстер надасть перед заняттям. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 31.05.2018
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 196 раз
1 людина
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас з флористики — що це?

Індивідуальне заняття з флористом у творчій студії. Щасливчик зможе втілити в життя найкреативніші та найсміливіші ідеї, а професійний майстер поділиться секретами стильної композиції та дизайнерськими прийомами. Учень дізнається, якими декоративними елементами можна доповнити живі квіти, де правильно розставити акценти та як підкреслити природну красу рослин.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає майстер-клас тривалістю до 60 хвилин у школі сучасної флористики Asant Studio. Досвідчений майстер надасть учневі асортимент живих рослин та декоративних елементів. Для створення композиції новачок буде використовувати сезонні квіти, евкаліпт, фісташку, еустому, різні сорти троянд або інші квіти в залежності від наявності. Профі продемонструє, як правильно комбінувати деталі, та навчить упаковувати букет у коробку циліндричної форми. Готовий виріб Щасливчик забере з собою.

Матеріали включені у вартість

Учень створить композицію на свій смак: школа надасть Щасливчикові можливість вибору живих квітів, декоративних елементів та всі необхідні інструменти.

Незвичайна упаковка

Новачок опанує один із найбільш актуальних трендів флористики — букети у шляпних коробках. Витончений бокс буде виглядати оригінально й не дасть рослинам страждати від нестачі вологи — всередині ємності знаходиться спеціальна губка, яка допомагає квітам залишатися свіжими.

Квіткова композиція на пам'ять

Готовий букет Щасливчик забере з собою. Авторський виріб стане приємним подарунком для рідних і близьких або прикрасить домашній інтер'єр.

Місце проведення враження:

Asant Studio - Школа сучасної флористики
м. Контрактова площа, вул. Ярославська 29 Показати на мапі

24 відгуків реальних людей

Н
Настя
11 липня 2017
Мастер-класс очень понравился. Сертификат подарили коллеги, этот вид подарка выбрала так как хотелось чего-то необычного, не массажа и ресторана, а чего-то нового. Это супер необычный и очень приятный вариант проведения времени. Очень понравилась Студия, все сотрудники очень добродетельные, позитивные и креативные.

13 червня 2017
Сотрудники на работе подарили впечатление на мастер-класс флористики. Сказать что супер довольна - ничего не сказать! Это прям очень девчачий подарок. Я делала композицию в коробке. Флорист рассказала мне про основы построения композиции и научила делать красиво. Спасибо студии за такую чудесную творческую атмосферу!

16 грудня 2016
Впечатление мне подарили подруги на День рождения летом, но выбраться на впечатление я смогла только в декабре.(Кстати, это мое второе впечатление, выбранное на сайте). Два часа пролетели в атмосфере непринужденной беседы и работе над композицией. Все - просто, доходчиво и непосредственно. Получила нужные знания и отличное настроение :)

23 листопада 2016
Подруга подарила подарочный сертификат по флористике на день рождения) мне все очень понравилось ! Мастер- очень приятная девушка, объясняла все доступно ) Только положительные эмоции и море удовольствия !!!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень