15960
 

Подаруй урок квіткового дизайну!

Творчий процес, присвячений створенню декоративних композицій з квітів! Талановитий флорист пояснить новачку всі тонкощі і допоможе змайструвати декоративний вінок для дому, створити квіткове панно або топіарій. Все необхідне для творчості видається: матеріали, елементи декору та інструменти. А готовий шедевр залишається на пам'ять його творцеві! детальніше

1 чол. до 2 годин Використати до 31.07.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 721 раз
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 12 років

Майстер-клас із флористики — що це?

Захоплююче «занурення» у творчий процес створення унікальної композиції із декоративних квітів. Її основою може послужити ваза, дерев'яна дощечка або рамка. Досвідчений флорист допоможе отримати правильну форму бажаного виробу та поділиться секретними дизайнерськими прийомами. А головне — для творчості буде надано велику кількість разноманітних матеріалів, декоративних елементів і необхідних інструменті. Ексклюзивний витвір мистецтва ефектно прикрасить будь-який інтер'єр: завдяки тому, що використовуються неживі квіти, виріб довго зберігає форму та свою красу. 

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах елітної Школи ліплення з полімерних матеріалів, де йому належить знайомство з досвідченим майстром. Першим ділом, він допоможе визначитися із дизайном майбутнього виробу й вибрати відповідні матеріали та декоративні елементи. Профі також продемонструє, як правильно комбінувати деталі, щоб домогтися бажаної форми майбутньої композиції. Під час творчого процесу використовуються виключно декоративні квіти, а не живі. Вони зроблять шедевр непідвладним течії часу.

Квіткова композиція на вибір

Дизайн майбутньої композиції можна вибрати на особистий розсуд. Це може бути:

  • декоративний вінок для дому
  • квіткове панно
  • топіарій

Надається усе необхідне

Для безперешкодного творчого процесу буде надано великий асортимент декоративних матеріалів та необхідні інструменти, а також різні штучні квіти. Фантазії точно буде де розгулятися!

Шедевр на пам'ять

Плід власної творчості можна буде забрати з собою і похизуватися ним перед друзями та рідними! Подібне творіння не тільки прикрасить інтер'єр, але й подарує безліч корисних навичок в області декоративного дизайну.

Місце проведення враження

21 відгук реальних людей