2184
 

Подаруй майстер-клас великого тенісу!

Індивідуальне вступне заняття, від «а» до «я» присвячене майстерності великого тенісу! Інструктор надасть усю необхідну екіпіровку - гумовий м'яч і спеціальну струнну ракетку - й допоможе засвоїти базові прийоми гри. Новачок дізнається, як правильно подавати м'яч і відбивати удари суперника, а згодом зможе поборотися зі своїм тренером у невеликому спаринг-поєдинку. Гра, як і всі заняття, відбудеться на професійному корті з грунтовим покриттям! детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 21 863 рази
1 людина
1 годину
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 3 років

Майстер-клас з великого тенісу — що це?

Індивідуальне заняття з теорії та практики великого тенісу. Сенс гри у необхідності подати м'яч на сторону суперника так, щоб у нього не вийшло відбити його ні до, ні після першого зіткнення з поверхнею. Професійний інструктор із задоволенням поділиться частинкою свого солідного досвіду як з новачками, так і з більш досвідченими тенісистами. Заняття відбудеться на спеціально обладнаному корті зі спеціальним грунтовим покриттям. Його розташовано просто неба, тому буде нагода потренуватися на свіжому повітрі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає елітний тенісний клуб «Ананас», де його зустріне професійний інструктор. Перш за усе, він оцінить рівень попередніх навичок, що дозволить вибудувати програму уроку найкращим чином. Новачкові профі пояснить, як правильно тримати ракетку, подавати м'яч і відбивати подачу. А для більш досвідчених гравців прибереже декілька складніших «фішок». Коли інструктор вважатиме, що Щасливчик засвоїв програму заняття, вони разом зіграють на рахунок. Захоплюючий міні-матч зі справжнім професіоналом своєї справи стане ідеальним завершенням навчання!

Один на один з професійним тенісистом

Індивідуальний формат дозволить максимально результативно провести заняття. Досвідчений тенісист не тільки вибудує програму уроку відповідно з рівнем наявних навичок, але і допоможе оцінити свої сили у невеликому фінальному спарингу!

5 кортів зі спеціальним покриттям

Усі професійні корти розташовуються просто неба, як на найпрестижнішому тенісному турнірі «Вімблдон»! Більш за те, їх унікальне покриття є головною «родзинкою» клубу. Це м'яке грунтове покриття, що складається з глини, піску, подрібненого каменю та гуми. Подібний склад уповільнює темп гри і забезпечує високий стрибок м'яча, створюючи ідеальні умови для навчання.

Спортивний інвентар видається

З собою не доведеться брати нічого, крім спортивного азарту і відмінного настрою! Про все інше подбають на місці — інструктор видасть маленький гумовий м'яч і професійну струнну ракетку. 

Місце проведення враження

Фотографії враження

35 відгуків реальних людей

Майстер-клас великого тенісу

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39