Подаруйте курси іноземної мови!

1 людина
1 рівень
Проходить у групі
Доступно з 17 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

На заняттях можна опанувати новий рівень англійської мови. Викладачі проведуть тестування, на якому оцінять навички учня. Вони підберуть групу з відповідним рівнем. Можна займатися 2 рази на тиждень по 2 години (програма «Стандарт») або 3 рази на тиждень по 2 години (програма «Інтенсив»). Пропущені заняття учень зможе відпрацювати в індивідуальному порядку. Усі необхідні матеріали нададуть на місці. Після закінчення навчання видається сертифікат.

Чому ми вибрали школу англійської мови «Імідж освіта»

Школа працює більше 25 років і має статус авторизованого центру з підготовки до міжнародних іспитів в Україні від Кембриджського університету. Авторська тренінгова методика допомагає заощадити час при вивченні англійської. Філії школи розташовані в Шевченківському, Подільському та Дарницькому районах.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Зина
20 листопада 2017
Хожу сейчас и мне очень нравится! Я много раз пыталась выучить английский, но дальше базового уровня дела никак не продвигались. Сейчас я вижу кардинальные изменения. Конечно, учить слова и грамматику нужно еще и самому - никто за тебя этого не сделает. Но когда все объясняют в простой и доступной форме, учить становится намного проще. Лайфхак для тех, кто учит слова: напишите на стикерах слова, которые надо выучить и приклейте к экрану компьютера. Взгляд будет по ним постоянно скользить, и вы быстро запомните слова!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.