102646
 

Подаруй курси іноземної мови!

Зрозуміти базові принципи мови, поліпшити наявні навички або підготуватися до іспиту можна приблизно за 5 місяців в одній із кращих шкіл Києва. Досвідчені викладачі працюють за особливою методикою: вона дозволяє ефективно підтягти знання мови на один рівень. У Києві знаходиться 4 філії школи — можна обрати будь-який зручний варіант для занять. Уроки проходять у невеликих групах 2 або 3 рази на тиждень по 2 години. Необхідні навчальні матеріали нададуть на місці. детальніше...

1 люд. 1 рівень Використати до 28.02.2019
8 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
1 рівень
Проходить у групі
Доступно з 17 років
Використати до 28.02.2019

Курси іноземної мови — що це?

До 5 місяців, присвячених вивченню найпопулярнішої мови у світі — англійської. Курс підходить для всіх: новачки в найкоротші терміни опанують базові принципи, а більш досвідчені поліглоти підвищать свій рівень. Щасливчикові підберуть групу, де йому буде максимально комфортно. Якщо учень пропустить заняття, він зможе відпрацювати його з викладачем в індивідуальному порядку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу «Імідж Освіта», яка вважається однією з найефективніших з вивчення англійської. Попередньо учень обере локацію, де йому буде зручніше займатися: в Шевченківському, Подільському або Дарницькому районі. Усього у Щасливчика є близько 5 місяців на те, щоб підвищити свої знання на один рівень. Учень зможе займатися 2 або 3 рази на тиждень по 2 години. Необхідні роздаткові матеріали надаються на місці. Також у Щасливчика буде доступ до онлайн-бібліотеки. Після закінчення курсу він отримає сертифікат, який підтверджує його рівень.

Для новачків і профі

«Імідж Освіта» готує студентів до складання міжнародних іспитів. У той же час школа займається учнями, які раніше ніколи не стикалися з вивченням іноземних мов. Тут до кожного знайдуть персональний підхід і допоможуть витягнути англійську на один рівень.

Можливість надолужити згаяне

Якщо з якихось причин Щасливчик не зміг відвідати урок, це не означає, що час витрачено даремно. Він може відпрацювати пропущену пару індивідуально з викладачем.

Насичені уроки

Щасливчик не засумує: заняття проходитимуть не тільки пізнавально, але й цікаво. Досвідчені викладачі знають, як пояснити складні речі простою мовою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Імідж Освіта - Школа англійської мови
м. Площа Льва Толстого, вул. Пушкінська, 39 Показати на мапі
м. Контрактова площа, вул. Нижній Вал, 7-9 Показати на мапі
м. Контрактова площа, вул. Ярославська, 6 Показати на мапі
м. Харківська, вул. Тростянецька, 7Г Показати на мапі

1 відгук

З
Зина
20 листопада 2017
Хожу сейчас и мне очень нравится! Я много раз пыталась выучить английский, но дальше базового уровня дела никак не продвигались. Сейчас я вижу кардинальные изменения. Конечно, учить слова и грамматику нужно еще и самому - никто за тебя этого не сделает. Но когда все объясняют в простой и доступной форме, учить становится намного проще. Лайфхак для тех, кто учит слова: напишите на стикерах слова...
Хожу сейчас и мне очень нравится! Я много раз пыталась выучить английский, но дальше базового уровня дела никак не продвигались. Сейчас я вижу кардинальные изменения. Конечно, учить слова и грамматику нужно еще и самому - никто за тебя этого не сделает. Но когда все объясняют в простой и доступной форме, учить становится намного проще. Лайфхак для тех, кто учит слова: напишите на стикерах слова, которые надо выучить и приклейте к экрану компьютера. Взгляд будет по ним постоянно скользить, и вы быстро запомните слова!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень