102646
 

Подаруй курси іноземної мови!

Зрозуміти базові принципи мови, поліпшити наявні навички або підготуватися до іспиту можна приблизно за 5 місяців в одній із кращих шкіл Києва. Досвідчені викладачі працюють за особливою методикою: вона дозволяє ефективно підтягти знання мови на один рівень. У Києві знаходиться 4 філії школи — можна обрати будь-який зручний варіант для занять. Уроки проходять у невеликих групах 2 або 3 рази на тиждень по 2 години. Необхідні навчальні матеріали нададуть на місці. детальніше...

1 люд. 1 рівень Використати до 30.11.2018
8 800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
1 людина
1 рівень
Проходить у групі
Доступно з 17 років
Використати до 30.11.2018

Курси іноземної мови — що це?

До 5 місяців, присвячених вивченню найпопулярнішої мови у світі — англійської. Курс підходить для всіх: новачки в найкоротші терміни опанують базові принципи, а більш досвідчені поліглоти підвищать свій рівень. Щасливчикові підберуть групу, де йому буде максимально комфортно. Якщо учень пропустить заняття, він зможе відпрацювати його з викладачем в індивідуальному порядку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу «Імідж Освіта», яка вважається однією з найефективніших з вивчення англійської. Попередньо учень обере локацію, де йому буде зручніше займатися: в Шевченківському, Подільському або Дарницькому районі. Усього у Щасливчика є близько 5 місяців на те, щоб підвищити свої знання на один рівень. Учень зможе займатися 2 або 3 рази на тиждень по 2 години. Необхідні роздаткові матеріали надаються на місці. Також у Щасливчика буде доступ до онлайн-бібліотеки. Після закінчення курсу він отримає сертифікат, який підтверджує його рівень.

Для новачків і профі

«Імідж Освіта» готує студентів до складання міжнародних іспитів. У той же час школа займається учнями, які раніше ніколи не стикалися з вивченням іноземних мов. Тут до кожного знайдуть персональний підхід і допоможуть витягнути англійську на один рівень.

Можливість надолужити згаяне

Якщо з якихось причин Щасливчик не зміг відвідати урок, це не означає, що час витрачено даремно. Він може відпрацювати пропущену пару індивідуально з викладачем.

Насичені уроки

Щасливчик не засумує: заняття проходитимуть не тільки пізнавально, але й цікаво. Досвідчені викладачі знають, як пояснити складні речі простою мовою.

Місце проведення враження:

Імідж Освіта - Школа англійської мови
м. Площа Льва Толстого, вул. Пушкінська, 39 Показати на мапі
м. Контрактова площа, вул. Нижній Вал, 7-9 Показати на мапі
м. Контрактова площа, вул. Ярославська, 6 Показати на мапі
м. Харківська, вул. Тростянецька, 7Г Показати на мапі

1 відгук

З
Зина
20 листопада 2017
Хожу сейчас и мне очень нравится! Я много раз пыталась выучить английский, но дальше базового уровня дела никак не продвигались. Сейчас я вижу кардинальные изменения. Конечно, учить слова и грамматику нужно еще и самому - никто за тебя этого не сделает. Но когда все объясняют в простой и доступной форме, учить становится намного проще. Лайфхак для тех, кто учит слова: напишите на стикерах слова...
Хожу сейчас и мне очень нравится! Я много раз пыталась выучить английский, но дальше базового уровня дела никак не продвигались. Сейчас я вижу кардинальные изменения. Конечно, учить слова и грамматику нужно еще и самому - никто за тебя этого не сделает. Но когда все объясняют в простой и доступной форме, учить становится намного проще. Лайфхак для тех, кто учит слова: напишите на стикерах слова, которые надо выучить и приклейте к экрану компьютера. Взгляд будет по ним постоянно скользить, и вы быстро запомните слова!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень