102346
 

Подаруй курс здорового харчування!

7 днів цікавого експерименту разом з професіоналами в області здорового харчування. Це можливість подбати про своє тіло за допомогою простого, але дуже ефективного засобу — корисної їжі. Прорахована до дрібниць програма дозволить досягти відразу кількох ефектів: придбати струнку фігуру, поліпшити самопочуття і навіть, при необхідності, підібрати лікувальне харчування. Вибрати можна різні варіанти меню та графік доставки. Залишилося зробити один крок і отримувати кожен день свіжоприготовлену їжу, решта — справа рук досвідченої команди кухарів і дієтологів. детальніше

1 чол. 7 днів Використати до 31.07.2017
1 людина
7 днів
Використати до 31.07.2017
Доступно з 5 років

Курс здорового харчування — що це?

Взяти шкідливі харчові звички під контроль і встати на шлях здоров'я — це реально! Достатньо лише підписатися на унікальну 7-денну програму харчування. Збалансоване меню, страви з натуральних продуктів, виготовлені майстрами своєї справи, і величезна різноманітність рецептів — це курс здорового харчування і шанс отримати корисний досвід.

Як все проходить?

Щасливчик вибирає програму харчування в залежності від своїх цілей: прищепити собі здорові харчові звички, налагодити травлення, схуднути. Досвідчені фахівці розробляють для нього індивідуальну схему. Вона включає сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і вечерю. Це повноцінні багатокомпонентні страви з фермерських продуктів з чітким розрахунком калорій. Вся їжа свіжа і готується безпосередньо в день доставки, що забезпечує їй максимальну цінність і корисність. Меню розписується на кожен день і не повторюється. Програма розрахована на 7 днів.

Унікальний курс здорового харчування

Стати учасником індивідуальної програми від кращих дієтологів і кухарів команди FoodEx! Це означає — випробувати на власному досвіді всі вигоди впливу здорової їжі на організм: відмінне самопочуття, підтягнуте тіло і прилив життєвої енергії.

Персональне 7-денне меню без повторів

Схема раціону розробляється індивідуально для кожного клієнта. При цьому враховується ціла сукупність факторів: ритм життя, кількість спалюваних калорій щодня, особливості статури і результат, який хоче отримати людина. Залежно від цього Щасливчик може вибрати такі програми:

«Спорт-меню»;

«Баланс»;

«Експрес-схуднення»;

«Плавне схуднення»;

Програма для вагітних.

Додатковий бонус — зручна доставка в спеціальних термосумках.

1 відгук реальних людей