Подаруйте курс тхеквондо!

1 людина
8 занять по 90 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Кожне заняття буде починатися з невеликої розминки для того, щоб розігріти м'язи. Після неї спортсмен зможе відпрацювати основні прийоми єдиноборства. Викладач допоможе опанувати базові стійки і техніки пересування в тхеквондо. Він навчить правильно завдавати удари руками і ногами, а також покаже, як потрібно ставити захисні блоки.

Чому ми вибрали клуб TKD

Спортивний клуб розташований недалеко від ст. м. «Олімпійська». Заняття проводять в залах 30 м² та 45 м² з дзеркалами та необхідним інвентарем. Тренування з тхеквондо проходять під керівництвом професійного спортсмена.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Александр
21 серпня 2018
Прошёл курс тренировок из восьми занятий. Есть индивидуальный подход; всё терпеливо объясняется. Благодаря Юре как-будто освоил новую философию и дисциплину. В занятие входит как техническая часть, так и хорошая тренировка тела на реакцию и выносливость. Условия проведения занятий и зал очень подходящие; есть необходимый для занятий инвентарь. Выражаю благодарность Юре за вложенные усилия!
Андрей
26 червня 2018
Очень понравилось занятие. Ходили вместе с другом. Тренер - настоящий профессионал, доступно объяснял и показывал приемы. Раньше опыта в боевых искусствах не было, поэтому это занятие оказалось очень полезным. Много узнал о том, как развивать свое тело, какие упражнения самые эффективные. В конце устроили небольшой спарринг с другом) Спасибо за новый опыт!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.