102679
 

Подаруй курс EMS-тренувань!

Курс інтенсивних тренувань, що дозволяють у найкоротші терміни здобути ідеальну фігуру. 4 індивідуальних заняття по 45 хвилин проводитимуться особливим чином. Для цього на тіло надінуть спеціальне екіпірування, яке подає слабкі імпульси. Легкі електричні сигнали допомагають м'язам скорочуватися та працювати значно швидше. Персональний інструктор складе програму відповідно до цілей і побажань. детальніше...

1 люд. 4 тренування по 45 хвилин Використати до 31.03.2019
4 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 16 раз
1 людина
4 тренування по 45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Курс EMS-тренувань — що це?

Вид особливих фізичних навантажень, які здобули величезну популярність у всьому світі. Їх успіх криється в тому, що прокачати м'язи, позбавитися зайвої ваги й надати тілу бажану форму вийде швидше, ніж під час звичайних тренувань у залі. Головний секрет — спеціальний тренажер, який подає слабкі електричні імпульси. Під час занять у Q-fit зі Щасливчиком персонально працюватиме сертифікований тренер. Він простежить за правильністю виконання вправ, складе індивідуальну програму та надасть рекомендації щодо харчування.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до студії Q-fit. Там його зустріне тренер і вислухає побажання щодо 4 занять і кінцевого результату. Для початку спортсмену проведуть діагностику тіла: виміряють процентне співвідношення м'язів, жиру та води в організмі. Після складання плану вправ інструктор одягне підопічного в EMS-костюм. Протягом 45 хвилин Щасливчик тренуватиметься під наглядом персонального наставника, виконуючи його вказівки. Легкі електричної імпульсі змусять працювати одночасно всі основні групи м'язів. За рахунок цього робота над тілом стане в рази ефективнішою.

Персональний тренер

Знайомство з EMS відбудеться під керівництвом інструктора. Він складе індивідуальну карту занять і простежить за правильністю виконання всіх вправ.

Інноваційна технологія

EMS ідеально підійде тим, хто не може витрачати багато часу на спорт, але хоче досягти результату досить швидко. Через додатковоме скороченню м'язів тренування стає ефективнішим.

Like a star

Щасливчик дізнається, як тренуються сучасні зірки — в їхньому середовищі це популярний вид фітнесу. Мадонна й супермодель Хайді Клум займаються за цією системою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Q-fit - Студія персонального тренінгу
м. Лук'янівська, вул. Глибочицька, 32В, 3 поверх Показати на мапі

2 відгуки

О
Оксана
29 грудня 2017
Попробовав EMS вы никогда не вернётесь в обычный зал!)) Эффект потрясающий! В зале только ты и тренер, программа разработана специально под мои потребности. Я в восторге!

К
Карина
27 грудня 2017
Спасибо за необычный подарок, все понравилось) Я раньше занималась спортом и сейчас люблю пробовать всякие виды фитнеса - проверять свои возможности, так сказать) Тренер молодец, все подробно объяснял - что, зачем и как делать. Если кого-то смущают ощущения - к ним быстро привыкаешь, никакого дискомфорта не было.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень