Подаруйте індивідуальний урок пошиття спідниці!

подарували вже 101 рази
1200 грн 1 люд. 4 години
1 людина
4 години
Доступно з 12 років
Використати до 30.06.2019

Як відбувається враження

Навчання проходить в 2 етапи. Спочатку учень обговорить свої ідеї зі швачкою, визначиться з фасоном і типом тканини для майбутнього виробу. Наступний крок — практичний урок, на якому новачок пошиє спідницю з нуля. Майстер навчить працювати з ескізом, знімати мірки, кроїти тканину, з'єднувати деталі та ін.

Чому ми вибрали Першу українську fashion & design школу «Майстерня моди»

Школа знаходиться в 7 хвилинах ходьби від станції метро «Золоті ворота». Майстерня існує 8 років. Всі викладачі — практики, які працюють в швейних ательє та на виробництвах. Учень може вибрати один з 3 фасонів:

  • класичну «спідницю-олівець»;
  • «Кльош» - сонце, полусолнце, дзвін;
  • «Тетянку» з дрібними оборками на талії.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Ксения
25 травня 2016
https://www.facebook.com/kseniya.krolenko
Клево, мне очень понравилось! Сама, если честно, никогда не шила. Машинку видела только на картинках))) Мастер показала как заправить нитку, как делать стежки, все очень подробно и доходчиво. Потренировались на ненужном кусочку ткани. А потом уже приступили к пошиву. Удивительно - за 3 часа на самом деле реально пошить юбку! Наталья полностью контролировала, подсказывала, давала советы на протяжении всего занятия. Оказывается, есть столько "трюков" - как спрятать узелок, как сделать ровный шов и т.д. Очень познавательно. От меня впечатлению - ЛАЙК! )))
Таня
19 травня 2016
Спасибо мастеру Наталье за этот мастер-класс! Вспомнила все школьные уроки труда и пожалела, что была на них невнимательной))) Самое сложное для меня - правильно раскроить, остальное - обметать, застрочить и пр. это уже полбеды. Получилось аккуратно, надевать на выход можно (а это главный вопрос, кот. меня волновал))). Кстати, ткань я выбрала задолго до самого мастер-класса и собиралась сшить что-то сама. Но подруга опередила с подарком))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.