102257
 

Подаруйте індивідуальний урок пошиття спідниці!

Індивідуальний урок пошиття спідниці, який проходить у 2 етапи. 1-й день — професійний майстер консультує з питань вибору фасону та допомагає визначитися з типом тканини. 2 день — практичний 3-годинний урок, результатом якого стане готова спідниця за індивідуальним ескізом. Вибір і покупка тканини — на смак та розсуд гостя. Додатковими матеріалами, фурнітурою і необхідними інструментами, забезпечать у майстерні. Чудова можливість проявити свою фантазію і творчість.   детальніше

1 чол. 3 години Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 45 раз
1 людина
3 години
Використати до 31.07.2017
Доступно з 12 років

Індивідуальний урок пошиття спідниці — що це?

Створити спідницю своєї мрії, не маючи навичок у швейній справі? Це можливо. Практичний майстер-клас навчить шиттю без нудних вступних уроків та надасть навички, які стануть у пригоді в майбутньому. Підсумок заняття — готовий виріб, створений своїми руками під керівництвом майстра. Це може бути офісна спідниця-олівець, кльош або модель «тетянка» з оборками.

Як все відбувається?

Майстер-клас проходить у 2 етапи. Загальну інформацію про формат уроку Щасливчик отримує у перший день. Під час консультації з майстром він обговорює свої ідеї, визначається з фасоном та типом тканини для майбутнього виробу. Другий етап — це практичний урок, на якому Щасливчик створює спідницю з нуля. Майстер учить його працювати з ескізом, знімати мірки, кроїти тканину, з'єднувати деталі та ін. Готовий виріб залишається автору.

Практичний майстер-клас пошиття спідниці

Заняття побудовано за принципом «усе включено». Це одночасно й теорія, і практика, і конкретний результат. Учасник майстер-класу засвоює корисні знання, які йому передає професіонал своєї справи, застосовує їх для творчості та отримує «матеріальний» підсумок виконаної роботи — готову спідницю.

Ексклюзивна спідниця за індивідуальними мірками

Така спідниця буде тільки в одному примірнику, адже це втілення фантазії та оригінальності конкретної людини. Учасник майстер-класу вибирає свій власний фасон:

  • строга класика — «спідниця-олівець»
  • жіночний «кльош» — сонце, полусолнце, дзвін
  • грайливий фасон «тетянка» — з дрібними оборочками на талії

Корисні навички можна застосувати в майбутньому

Набуті знання — це капітал, який залишиться з учасником майстер-класу. Зняти мірки, зробити викрійку, пошити нескладну річ — реальні, а не абстрактні вміння, які потрібно придбати. Тепер не треба буде з кожного приводу бігти в ательє. Підшити або підстрочити річ стане елементарним завданням.

Місце проведення враження

2 відгуки від реальних людей