102257
 

Подаруйте індивідуальний урок пошиття спідниці!

Індивідуальний урок пошиття спідниці, який проходить у 2 етапи. 1-й день — професійний майстер консультує з питань вибору фасону і допомагає визначитися з типом тканини. 2 день — практичний 3-годинний урок, результатом якого стане готова спідниця за індивідуальним ескізом. Вибір і покупка тканини — на смак і розсуд гостя. Додатковими матеріалами, фурнітурою і необхідними інструментами забезпечують в майстерні. Відмінна можливість проявити свою фантазію і творчість. детальніше...

1 люд. 4 години Використати до 31.03.2019
1 200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 90 раз
1 людина
4 години
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Індивідуальний урок пошиття спідниці — що це?

Створити спідницю своєї мрії, не маючи навичок у швейній справі? Це можливо. Практичний майстер-клас навчить шиттю без нудних вступних уроків та надасть навички, які стануть у пригоді в майбутньому. Підсумок заняття — готовий виріб, створений своїми руками під керівництвом майстра. Це може бути офісна спідниця-олівець, кльош або модель «тетянка» з воланами.

Як все відбувається?

Майстер-клас проходить у 2 етапи. Загальну інформацію про формат уроку Щасливчик отримує у перший день. Під час консультації з майстром він обговорює свої ідеї, визначається з фасоном та типом тканини для майбутнього виробу. Другий етап — це практичний урок, на якому Щасливчик створює спідницю з нуля. Майстер учить його працювати з ескізом, знімати мірки, кроїти тканину, з'єднувати деталі та ін. Готовий виріб залишається автору.

Практичний майстер-клас пошиття спідниці

Заняття побудовано за принципом «усе включено». Це одночасно й теорія, і практика, і конкретний результат. Учасник майстер-класу засвоює корисні знання, які йому передає професіонал своєї справи, застосовує їх для творчості та отримує «матеріальний» підсумок виконаної роботи — готову спідницю.

Ексклюзивна спідниця за індивідуальними мірками

Така спідниця буде тільки в одному примірнику, адже це втілення фантазії та оригінальності конкретної людини. Учасник майстер-класу вибирає свій власний фасон:

  • строга класика — «спідниця-олівець»
  • жіночний «кльош» — сонце, напівсонце, дзвін
  • грайливий фасон «тетянка» — з дрібними воланами 

Корисні навички можна застосувати в майбутньому

Набуті знання — це капітал, який залишиться з учасником майстер-класу. Зняти мірки, зробити форму, пошити нескладну річ — реальні, а не абстрактні вміння, які потрібно придбати. Тепер не треба буде з кожного приводу бігти в ательє. Підшити або підстрочити річ стане елементарним завданням.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Перша українська Fashion школи "Майстерня моди"
м. Золоті Ворота, вул. Івана Франка, 25/40 Показати на мапі

2 відгуки

25 травня 2016
Клево, мне очень понравилось! Сама, если честно, никогда не шила. Машинку видела только на картинках))) Мастер показала как заправить нитку, как делать стежки, все очень подробно и доходчиво. Потренировались на ненужном кусочку ткани. А потом уже приступили к пошиву. Удивительно - за 3 часа на самом деле реально пошить юбку! Наталья полностью контролировала, подсказывала, давала советы на...
Клево, мне очень понравилось! Сама, если честно, никогда не шила. Машинку видела только на картинках))) Мастер показала как заправить нитку, как делать стежки, все очень подробно и доходчиво. Потренировались на ненужном кусочку ткани. А потом уже приступили к пошиву. Удивительно - за 3 часа на самом деле реально пошить юбку! Наталья полностью контролировала, подсказывала, давала советы на протяжении всего занятия. Оказывается, есть столько "трюков" - как спрятать узелок, как сделать ровный шов и т.д. Очень познавательно. От меня впечатлению - ЛАЙК! )))

Т
Таня
19 травня 2016
Спасибо мастеру Наталье за этот мастер-класс! Вспомнила все школьные уроки труда и пожалела, что была на них невнимательной))) Самое сложное для меня - правильно раскроить, остальное - обметать, застрочить и пр. это уже полбеды. Получилось аккуратно, надевать на выход можно (а это главный вопрос, кот. меня волновал))). Кстати, ткань я выбрала задолго до самого мастер-класса и собиралась сшить что-то сама. Но подруга опередила с подарком))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень