Подарунки на Різдво - дивуємо жінок! 

Таїнство доброго свята огортає землю 7 січня. Це саме душевний урочистості з усіх можливих, адже до цієї події ми готуємося вітати близьких нам людей. Серед наших рідних чимало жінок, і саме для них ми сьогодні постараємося підібрати кращі різдвяні сюрпризи

Різдвяна магія у подарунок жінкам

Чарівність зими, виявляється, можна легко запакувати в подарункову коробку і піднести як подарунок на Різдво коханим жінкам. Серед безлічі ідей для різдвяних сюрпризів дружині або дочки особливо виділяються ті, які передають атмосферу зимового свята. Саме їм в першу чергу присвячуємо нашу розмову.

Подарунки жінці на РіздвоПрогулянка на санях

Веселе катання на розписних старовинних санях стане веселим зимовою розвагою для жінок. В запряженій возі кожна жінка відчує себе справжньою королевою із різдвяної казки. Ця прогулянка немов гортає сторінки історії назад: катання проходить на території етно-комплексу зі старовинними дерев'яними хатами, млинами і церквами. А на козлах «підноситься» ряженный кучер в традиційному костюмі. Відмінна ідея подарунка на Різдво дівчата!

Побачення під зорями

Чудеса — це обов'язкова умова Різдва, і не важливо в якому вигляді вони до нас приходять: під маскою несподіваних сюрпризів або втілені в реальність завдяки новітнім технологіям. Щоб подарувати хлопцеві або чоловікові на Різдво побачення під зірками, зовсім не потрібно мерзнути на вулиці, досить відвідати унікальний сферичний кінотеатр. Тут унікальні технології допомагають наблизити небо: об'ємні проекції зоряних плеяд заповнюють весь простір стін і стелі. Це прекрасний подарунок коханому до Різдва, адже в «зоряному залі вас буде чекати столик на двох зі смачними пригощаннями: шампанським, шоколадом і фруктами.

Катання на ковзанах на льодовому полі

Ще одна старовинна забава, яка доповнить різдвяні свята кругообігом самих веселих вражень. Відразу після різдвяних святок ваша улюблена жінка зможе вперше стати на ковзани. А поруч буде досвідчений інструктор і ваше надійне чоловіче плече. Перший досвід фігурного катання запам'ятовується надовго, а потім його хочеться нескінченно повторювати. Так чому б не ризикнути, подарувавши катання на ковзанах дружині або дитині на Різдво?   

Що подарувати жінці на Різдво: креативні ідеї

Різдво завжди сусідить з Новим роком, і іноді для подарунків ми змушені виставляти якусь «бюджетну» планку. Якщо ви хочете, щоб подарунок жінці або чоловікові на Різдво виявився Що подарувати жінці на Новий рікнедорогим, але при цьому не втратив особливого лоску, пропонує вам підійти до вибору творчо. Чудовим рішенням такого завдання стануть захоплюючі майстер-класи в подарунок для жінок до Різдва. Враховуючи характер свята, можна обрати справжні самобутні ремесла і познайомитися з ними з нуля всього за одне заняття. Наведемо приклади:

  • петриківський розпис
  • гончарство
  • валяння з вовни;

На уроках розкриються секрети майстерності давніх ремесел, а на пам'ять про відвідування майстер-класу залишиться власноруч виготовлений різдвяний сувенір.

Найкращі подарунки жінкам на Різдво

Ці подарунки не позбавлені креативності і присвячені найціннішому — жіночій красі. Підкреслити її, подбати про неї і допоможуть надовго зберегти особливі різдвяні сюрпризи жінкам з приметкой «spa». Щаслива власниця такого подарунка зможе провести в салоні годину, два або навіть цілий день. Все залежить від вибору. Можна обмежитися сеансом екзотичного масажу (наприклад, медового, давньоіндійського або масажу теплими трав'яними мішечками) або ж подарувати жінці або навіть коханому хлопцеві до Різдва повний спектр догляду за тілом: від розпарювання в сауні до самих модних і ефективних косметологічних процедур.

Більше ризику при виборі подарунків дорогим дамам - і різдвяний подарунок точно припаде жінці до душі. Прекрасна стать тільки прикидається слабкою, навмисно чекаючи від вас сміливості у виборі несподіваних сюрпризів. Ми допоможемо розширити рамки вашого пошуку, а остаточне рішення - за вами!