102392
2248
15966
2145
Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

102472
 • День учителя асоціюється з горами квітів і коробок з цукерками. Впевнені, що педагогів такі подарунки давно втомили. Пора проявити оригінальність в даному питанні. 

  Навчаючись у школі, ми не морочилися, який подарунок вчителям вибрати. Досить було купити букет квітів, яких до вечора в класі накопичувалися гори, і питання закрите. Але з віком починаєш більше уваги приділяти не самому факту дарування, а якості презенту. І розумієш, що дарувати квіти необов'язково, а подарунки на день вчителя бувають дуже різноманітними й вельми оригінальними. Давайте разом спробуємо відповісти на запитання, який подарунок подарувати вчителю.

  10 прикладів привітань і подарунків на день вчителя

  Традиційно педагогам дарують речі, яких потребує школа: нові парти, проектор, класну дошку і так далі. І кому ми в цьому випадку подарунок робимо?. Адже мета привітання — подякувати викладача за неоціненний труд! І, бажано, яким-небудь нетривіальним чином.

  Шість років тому вітальна компанія Bodo.ua прийшла до висновку, що самі незвичайні подарунки — це нові враження. І з тих пір компанія збирає по Україні дивовижні події та оригінальні способи привітань. Зараз в колекції Бодо 400+ яскравих пропозицій, кожне з яких — чудовий подарунок до дня вчителя!

  1. Першій вчительці, «мамі» класу, що поєднує в собі всі викладацькі професії подаруйте майстер-класи з хендмейд, живопису або ліплення. Будьте впевнені, отримані навики вона обов'язково передасть вашим дітям.
  2. Вчитель математики, явною любительці встановлювати закономірності та логічні зв'язки презентуйте візит в квест-кімнату.
  3. Вчитель фізики презентуйте відвідування фізичної лабораторії «Експериментаріум». Особливо цей подарунок хороший, якщо в сім'ї фізика є дитина.
  4. Очікуваним, але від цього не менш яскравим подарунком для викладає історика стане екскурсія в «Древню Русь» з постановочними боями на мечах, катаннями на стародавніх колісницях і освоєнням требушета.
  5. Кабінет біології часто прикрашають великою кількістю живих рослин. Подаруйте педагогу майстер-клас з флористики або по валянню з вовни. Готові роботи після такого уроку (немов живі пташки або прикольний зайчик) органічно впишуться в це зелене буяння.
  6. Вчитель літератури читають учні можуть піднести екстравагантний і навіть трохи інтимний презент: екскурсію «Ніч у музеї».
  7. Вчитель фізкультури, звичайно ж, варто подарувати спортивний захід: урок скелелазіння і плавання на каяках, майстер-клас з рукопашного бою і заняття TRX.
  8. Репетитора танців — хореографічний майстер-клас. Подаруйте сам сертифікат, а вибір напрямку танцю надайте їй.
  9. Викладач музики, напевно, добре співає. Дарувати урок вокалу не варто, щоб випадково не образити її, а от сертифікат на запис синглу — відмінний подарунок.
  10. Зворушливим жестом стане відеопривітання з теплими побажаннями, яке випускний клас піднесе класному керівнику, в добавок до основного подарунка.

  Зручно вітати вчителів з Bodo

  Це дуже раціональне рішення при пошуку оригінального подарунка на день вчителя:

  • як вже говорилося, подарункова колекція зібрала чотириста з гаком подій;
  • втілити враження можна протягом 6 місяців з дня покупки сертифікату;
  • в подарунок можна покласти до десяти емоцій, а вчитель реалізує саме для себе цікаве і актуальне;
  • крута упаковка подарунка.

  Забудьте про звичні нудних подарунки. Даруйте емоції, насичує свої дні враженнями, покажіть оточуючим, що життя дуже яскрава!