Подарунок дочці на день народження

Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Воспитывать дочь - занятие ответственное и непростое. Для дочери очень важно участие обоих родителей, ведь наличие “мужской руки” в доме воспитывает в будущей принцессе уважение к сильному полу и понимание различий между мужскими и женскими обязанностями. В то время как мать дает дочери ощущение тепла, уюта, гармонии, зарождает в ней чувство прекрасного, любовь к изящным и красивым вещам, отец - это стена, защищающая девочку от любых невзгод. Поэтому так важно проводить как можно больше времени со своим ребенком, находить время для совместных занятий и отдыха. И если у дочери со дня на день главный ежегодный праздник, стоит уже сейчас звонить в Бодо и узнавать, что можно подарить на День рождения дочери!

  Ми допоможемо обрати оригінальний подарунок доньці всього за пару хвилин! 

  Подарунки дочці на День народженняВибираємо оргінальний подарунок дочці на день народження

  Коли приходить час розкривати дівчаткам подарунки, малятка розраховують побачити воістину казкові речі, про які давно мріяли. І ви, безперечно, подаруйте їй обіцяний велосипед, телефон і інші принади, якими марять сучасні діти. Але все це розважальні подарунки. А як щодо корисного? Сертифікат на враження Бодо - це яскравий презент у поєднанні з цінною наповнює. На сайті можна вибрати подарунок доньці на Новий рік або на День народження сина до будь-якого іншого щасливому випадку. 

  На майстер-клас з пісочної анімації, наприклад, можна відправити тещу на День народження разом з дитиною - подібне враження цікаво для будь-якого віку. Це дивовижна техніка малювання вулканічним піском по скляній поверхні, підсвіченій знизу. Чарівні картини ніби оживають, а дитина просто на сьомому небі від захвату! 

  Мастер-класс визажа - подарок для дочери старшего возраста или даже для свекрови на именины. Любому подростку стоит научиться правильно накладывать макияж и выбирать хорошие косметические средства, ведь современная молодежь взрослеет рано и выглядит намного старше своих лет. Чудесную возможность научиться можно подарить дочке на 8 марта. Она будет счастлива получить такой презент.