Подарунок дочці на день народження

102896
 • 100681
  17912
  Як це працює?

  Легко купити

  • Крок 1

   Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

  • Крок 2

   Вибери зручний спосіб доставки та оплати

  • Крок 3

   Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

  Легко скористатися

  • Крок 1

   Вибери одне враження із подарованих

  • Крок 2

   Забронюй враження на зручні дату та час

  • Крок 3

   Отримай незабутні враження!

  102472

  Виховувати дочку — справа відповідальна і непроста. Для дочки дуже важлива участь обох батьків, адже наявність “чоловіча руки” у будинку виховує в майбутньої принцеси повагу до сильної статі та розуміння відмінностей між чоловічими і жіночими обов'язками. У той час як мати дає дочці відчуття тепла, затишку, гармонії, зароджує в ній почуття прекрасного, любов до витончених і красивих речей, батько — це стіна, що захищає дівчинку від будь-яких негараздів. Тому так важливо проводити якомога більше часу зі своєю дитиною, знаходити час для спільних занять і відпочинку. І якщо у дочки скоро відбудеться головне щорічний свято, варто вже зараз дзвонити в Бодо і дізнаватися, що можна подарувати на День народження доньці!

  Ми допоможемо обрати оригінальний подарунок доньці всього за пару хвилин! 

  Подарунки дочці на День народженняВибираємо оригінальний подарунок дочці на день народження

  Коли приходить час розкривати дівчаткам подарунки, малятка розраховують побачити воістину казкові речі, про які давно мріяли. І ви, безперечно, подаруйте їй обіцяний велосипед, телефон та інші принади, якими марять сучасні діти. Але все це розважальні подарунки. А як щодо корисного? Сертифікат на враження Бодо - це яскравий презент у поєднанні з цінним наповням. На сайті можна вибрати подарунок донці не тільки на день народження, але й на інші свята. 

  На майстер-клас з пісочної анімації, наприклад, можна відправити тещу на День народження разом з дитиною - подібне враження цікаво для будь-якого віку. Це дивовижна техніка малювання вулканічним піском по скляній поверхні, підсвіченій знизу. Чарівні картини ніби оживають, а дитина просто на сьомому небі від захвату! 

  Майстер-клас з візажу - хороша ідея подарунка для донці на день народження старшого віку або навіть для свекрухи на іменини. Кожному підлітку варто навчитися правильно накладати макіяж і вибирати хороші косметичні засоби, адже сучасна молодь дорослішає рано і виглядає набагато старше своїх років. Чудову можливість навчитися можна подарувати дочці на 8 березня. Вона буде щаслива отримати такий презент.