Подарунки хлопчику на Новий рік 2018

Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Для будь-якого хлопчика Новий рік — це, в першу чергу, прикольні подарунки від дідуся Мороза під ялинкою, а вже потім — сніг, гірлянди, мандарини та інші обов'язкові атрибути. Але як же швидко ростуть ці маленькі непосиди! Уподобання та інтереси сучасних дітей постійно змінюються, а здивувати їх стає все складніше. Тому, переймаючи на себе роль щедрого «діда», дуже важливо зробити правильний вибір подарунка на Новий рік. Ви ж не хочете, щоб малюк зневірився в справжніх чудеса?

  Подарунки на Новий рік маленьким хлопчикам

  Всім нам знайоме улюблена розвага дитинства — стрибки на ліжку. І коли батьки в черговий раз лають хлопця за цю невелику витівка, він, звичайно, покірно опустить очі долу і візьметься за уроки. Але як тільки випаде можливість — непосида знову підніметься на ліжко і прийметься радісно скакати. Не треба його карати — краще подарувати на Новий рік улюбленому малюку можливість виплеснути енергію в стрибках на величезному батуті!

  Новорічні подарунки хлопчикуБагато батьки скажуть: «Який з цього толк дитині? Адже маленькому чоловікові новорічний презент обов'язково повинен бути корисним!». Тоді ось варіант спеціально для таких раціональних батьків — індивідуальний курс плавання! Малюк проведе час не тільки весело, але і з величезною користю: навчитися різним технікам плавання і пірнання, а також значно зміцнить імунітет.

  Продовжуючи тему корисних подарунків, ми плавно переходимо до допитливим хлопчикам. Якщо дитина зачитується книгами і постійно смикає батьків з питаннями на кшталт «чому небо блакитне», тоді він точно не залишиться байдужим до відвідування «Экспериментаниума». Це унікальний у своєму роді музей інтерактивного формату — кожен експонат можна помацати і навіть випробувати в дії! Крім того, ви зможете відвідати його всією родиною і весело провести час в тісному колі близьких. Таким чином, це також чудовий новорічний подарунок мамі та батькові.

  Креативні презенти для хлопчиків-підлітків

  Всі хлопчаки обожнюють пригоди! Тільки з віком це бажання набуває відтінок все більшої реалістичності: йому вже мало просто гратися з машинками будинку, подавай справжній спорткар! Здивуйте хлопчика в майбутній Новий рік — подаруйте йому «квиток» в світ захоплюючих віражів на картингу! Вони дуже прості в управлінні, а за рахунок невеликих габаритів і ваги   ще й маневрені. Їх освоєння дасться підлітку не складніше, ніж звичайний велосипед! Погодьтеся, просто прекрасний подарунок хлопчикові! Та й не тільки йому. Дорослі чоловіки будуть не проти поганяти з вітерцем. Тому враження можна вибрати в якості корпоративного подарунка на Новий рік.

  Що подарувати хлопчику на Новий рікЩе один варіант випробувати захоплюючі враження в реальному форматі — симулятор винищувача Міг. Це політ на цьому реактивному винищувачі! Не поспішайте лякатися, політ-то — віртуальний. Однак, хто сидить у кабіні не буде так здаватися на екран транслюватиметься зображення небесних пейзажів — з будь-якою погодою, часом доби і різновидом ландшафту. Хлопчику належить не тільки «політати», але і вразити наземні і повітряні «ворожі» цілі! А ще слід пам'ятати, що це відмінний новорічний подарунок для дядька!

  Підлітковий вік для хлопчика — це час становлення його як чоловіка. У зв'язку з цим у нього виникає маса комплексів з-за худорлявої статури та інших невід'ємних атрибутів дорослішання. Подаруйте підлітку можливість увійти в новий рік повністю оновленим! Майстер-клас боксу дозволить йому випробувати сили на практиці і здобути впевненість у власній мужності. Відвідати його можна і вдвох: такий новорічний подарунок другу доведеться як не можна до речі.

  Це також пора нових відкриттів. Виявляється, дівчата — не такі шкідливі, а гра на музичному інструменті — це круто, а не нудно. Серед сучасних підлітків особливу популярність придбала електрогітара. Презентуйте хлопчикові можливість придбати популярність у колі однолітків і наблизитися до майстерності його кумирів: Курта Кобейна, Джимі Хэндрикса, Ніла Янга, Джорджа Харрісона і інших.Нехай він зіграє відмінний новорічний подарунок коханій!

  Всі діти різні, проте є одна річ, яка їх об'єднує. Кожен без винятку хлопчик у Новий рік мріє отримати в подарунок безроздільне увагу і відчуття рівності з дорослими. Достатньо проявити лише трішки уваги — і малюк обов'язково оцінить вашу чуйність по відношенню до його бажань! Асортимент сюрпризів однозначно вражає! Так що тепер ви знаєте, де шукати оригінальні подарунки хлопчикам на День народження і з будь-якого іншого приводу!