2153
 

Подаруй зорбінг для двох з крутої гірки!

Унікальна можливість екстремального спуску по 120-метровогму схилу в 
зорбі! Він влаштований так: 2 напівпрозорі кулі з'єднані між собою 
стропами. Прошарок між ними заповнений повітрям, чудово 
амортизує і забезпечує неймовірно комфортний спуск. Зорб з 
швидкістю котиться по схилу, а любитель екстриму зафіксований усередині 
нього. Спеціальна сітка забезпечує м'яку зупинку. Катання проходить 
по черзі. Під час спуску світ перед очима перевертається з ніг на 
голову в божевільному темпі! детальніше

2 чол. 1 спуск Використати до 31.07.2017
2 людини
1 спуск
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 90 кг
Доступно з 12 років

Зорбінг для двох - що це?

Почергові спуски з пагорбу довжиною в 120 м всередині унікального зорба. Це напівпрозора надувна сфера діаметром 3,2 метри. Всередині неї міститься ще одна капсула діаметром 2 метри, а простір між ними заповнено повітрям. Така конструкція прекрасно амортизує і тому «посадка» обіцяє бути м'якою. Унікальна можливість випробувати абсолютно нові відчуття - коли світ, у прямому сенсі, перевертається з ніг на голову і навпаки! 

Як це відбувається?

Щасливчики зустрінуться з досвідченим інструктором в Протасовому Яру. Перед спуском на них чекає коротке знайомство з технікою безпеки у виконанні профі. Залишиться тільки залізти в кулю, пристебнутися - і можна котитися з пагорба вниз! Спускатися необхідно по черзі. Біля підніжжя гори встановлено спеціальну сітку,  яка забезпечить зупинку кулі. Потім кожному Щасливчику видадуть сертифікат - задокументоване свідчення незвичайного подвигу. 

Єдиний зорбінг-центр у Києві

Любителі екстриму підкорять круті спуски і звивисті схили безпосередньо в межах міста. Вони по черзі спустяться з пагорбу довжиною в 120 м, який знаходиться у Протасовому яру. Це єдине місце у Києві, де можна випробувати «диво-зорб» у дії. 

Комфортний спуск

Завдяки спеціальним підвісним системам для фіксації пасажира у повітряній «подушці», яка забезпечує чудову амортизацію кулі, спуск є максимально комфортним і безпечним. А спеціальна сітка біля підніжжя гори подбає про м'якість зупинки зорба. 

Сертифікат про екстремальний спуск

Після екстремального спуску кожному сміливцю видадуть сертифікат, який стане свідченням їхнього запаморочливого успіху. А якщо запросити в якості глядачів своїх товаришів, вони зможуть зняти цей подвиг на камеру.

Місце проведення враження

463 відгуки від реальних людей