101006
 

Подаруй екстремальний спуск в зорбі!

Екстремальний спуск усередині надувної кулі — зорба — з траси
підвищеної складності у Протасовому яру! Її довжина складає 180 м, але 
екстремал подолає цю дистанцію усього за 30 секунд. Зорб 
має унікальну конструкцію: одна сфера (меншого діаметру) закріплена в іншій за допомогою спеціальних строп. Між ними — м'яка повітряна подушка, яка амортизує під час спуску. Пасажира надійно фіксують усередині маленького кулі та штовхають униз. Увесь світ 
перевертається з ніг на голову до тих пір, поки зорб не 
зупинять спеціальні сітки. детальніше

1 чол. до 20 хвилин, 1 спуск - 30 сек Використати до 30.04.2017
1 людина
до 20 хвилин, 1 спуск - 30 сек
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 90 кг
Доступно з 18 років

Зорбінг адреналін - що це?

Екстремальний спуск у зорбі з найкрутішого схилу у Протасовому яру висотою 180 метрів. Зорб - це велика надувна сфера діаметром 3.2 метра, усередині якої знаходиться така ж капсула діаметром 2 метри. Простір між ними заповнено повітрям. Завдяки такій конструкції шар чудово амортизує і забезпечує м'яку і безпечну «посадку». Прекрасна можливість спостерігати за навколишнім світом, коли він у прямому сенсі перевертається «з ніг на голову».

Як це відбувається?

Щасливчику випадає нагода здійснити екстремальний спуск практично в центрі Києва - у Протасовому яру. Тут він підкорить крутий міський схил за допомогою особливого надувного пристосування - зорба. Після короткого інструктажу запропонується залізти у кулю, пристебнутися і все! Можна котитися вниз з пагорба! Унікальна конструкція напівпрозорої сфери забезпечить вражаючу швидкість спуску і комфортну посадку. Про своєчасний фініш подбають спеціальні тенета. Після спуску задоволеному екстремалу вручать спеціальний сертифікат зорбонавта, який стане підтвердженням його подвигу!

Найкрутіший спуск «Адреналін»

Здійснити спуск можна одразу з найвищої точки і найкрутішого схилу! Він називається «Адреналін» і подарує по-справжньому гострі відчуття. Його висота — цілих 180 метрів.

Комфортний фініш

Сміливця закріплять усередині зорба за допомогою системи фіксації. А про м'який і своєчасний фініш подбає спеціальна сітка з елементами амортизації, встановлена біля підніжжя гори. Після «приземлення» подарують пам'ятний сертифікат.

Унікальна можливість зорбінгу в Києві

Єдина у Києві можливість випробувати «диво-зорб» в дії пропонується у Протасовому яру! А в холодну пору року тут немає відбою від завзятих лижників і сноубордистів. Це усього в 10 хвилинах від метро «Олімпійська». Сюди зручно добиратися з будь-якої точки міста. 

Місце проведення враження

Фотографії враження

456 відгуків реальних людей

Зорбінг адреналін

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39