101006
 

Зорбінг-адреналін

Екстремальний спуск всередині надувної кулі — зорба — з траси
підвищеної складності у Протасовому яру! Її довжина складає 180 м, але 
екстремалу належить подолати цю дистанцію всього за 30 секунд. Зорб 
має унікальну конструкцію: одна сфера (меншого діаметра) закріплена в інший за допомогою спеціальних строп. Між ними — м'яка повітряна подушка, яка амортизує під час спуску. Пасажира надійно фіксують всередині маленького кулі і штовхають вниз. Весь світ 
перевертається з ніг на голову до тих пір, поки котиться зорб не 
зупинять спеціальні сітки. детальніше...

1 люд. 1 спуск Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
1 спуск
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Зорбінг адреналін - що це?

Екстремальний спуск у зорбі з найкрутішого схилу у Протасовому яру висотою 180 метрів. Зорб - це велика надувна сфера діаметром 3.2 метра, усередині якої знаходиться така ж капсула діаметром 2 метри. Простір між ними заповнено повітрям. Завдяки такій конструкції шар чудово амортизує і забезпечує м'яку і безпечну «посадку». Прекрасна можливість спостерігати за навколишнім світом, коли він у прямому сенсі перевертається «з ніг на голову».

Як це відбувається?

Щасливчику випадає нагода здійснити екстремальний спуск практично в центрі Києва - у Протасовому яру. Тут він підкорить крутий міський схил за допомогою особливого надувного пристосування - зорба. Після короткого інструктажу запропонується залізти у кулю, пристебнутися і все! Можна котитися вниз з пагорба! Унікальна конструкція напівпрозорої сфери забезпечить вражаючу швидкість спуску і комфортну посадку. Про своєчасний фініш подбають спеціальні тенета. Після спуску задоволеному екстремалу вручать спеціальний сертифікат зорбонавта, який стане підтвердженням його подвигу!

Найкрутіший спуск «Адреналін»

Здійснити спуск можна одразу з найвищої точки і найкрутішого схилу! Він називається «Адреналін» і подарує по-справжньому гострі відчуття. Його висота — цілих 180 метрів.

Комфортний фініш

Сміливця закріплять усередині зорба за допомогою системи фіксації. А про м'який і своєчасний фініш подбає спеціальна сітка з елементами амортизації, встановлена біля підніжжя гори. Після «приземлення» подарують пам'ятний сертифікат.

Унікальна можливість зорбінгу в Києві

Єдина у Києві можливість випробувати «диво-зорб» в дії пропонується у Протасовому яру! А в холодну пору року тут немає відбою від завзятих лижників і сноубордистів. Це усього в 10 хвилинах від метро «Олімпійська». Сюди зручно добиратися з будь-якої точки міста. 

Місце проведення враження:

Zorb Company - Клуб зорбінгу
м. Олімпійська, Протасів Яр Показати на мапі

469 відгуків реальних людей

19 вересня 2017
Были с мужем, все очень понравилось, ощущения непередаваемые) Думала будет ооочень страшно, но нет, справилась) Всем советую.

В
Віта
13 вересня 2017
Друзі подарували сертифікат БОДО. З запропонованих варіантів обрала Зорбінг для двох і не прогадала. Вражень море, емоції зашкалюють. Ніколи нічого подібного не відчувала. Я дуже задоволена спуском

М
Миша
13 серпня 2017
Впечатление подарили друзья на ДР, мне очень понравилось много эмоций, после регистрации в тот же день позвонили и проинструктировали для дальнейших действий, спуск был очень класный! всем советую=)))

6 липня 2017
Море хороших эмоций от зорбинга, все прошло круто

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень