101006
 

Подаруй екстремальний спуск в зорбі!

Екстремальний спуск всередині надувної кулі — зорба — з траси
підвищеної складності у Протасовому яру! Її довжина складає 180 м, але 
екстремалу належить подолати цю дистанцію всього за 30 секунд. Зорб 
має унікальну конструкцію: одна сфера (меншого діаметра) закріплена в інший за допомогою спеціальних строп. Між ними — м'яка повітряна подушка, яка амортизує під час спуску. Пасажира надійно фіксують всередині маленького кулі і штовхають вниз. Весь світ 
перевертається з ніг на голову до тих пір, поки котиться зорб не 
зупинять спеціальні сітки. подробнее...

1 чол. 1 спуск Використати до 30.11.2017
1 людина
1 спуск
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2017

Зорбінг адреналін - що це?

Екстремальний спуск у зорбі з найкрутішого схилу у Протасовому яру висотою 180 метрів. Зорб - це велика надувна сфера діаметром 3.2 метра, усередині якої знаходиться така ж капсула діаметром 2 метри. Простір між ними заповнено повітрям. Завдяки такій конструкції шар чудово амортизує і забезпечує м'яку і безпечну «посадку». Прекрасна можливість спостерігати за навколишнім світом, коли він у прямому сенсі перевертається «з ніг на голову».

Як це відбувається?

Щасливчику випадає нагода здійснити екстремальний спуск практично в центрі Києва - у Протасовому яру. Тут він підкорить крутий міський схил за допомогою особливого надувного пристосування - зорба. Після короткого інструктажу запропонується залізти у кулю, пристебнутися і все! Можна котитися вниз з пагорба! Унікальна конструкція напівпрозорої сфери забезпечить вражаючу швидкість спуску і комфортну посадку. Про своєчасний фініш подбають спеціальні тенета. Після спуску задоволеному екстремалу вручать спеціальний сертифікат зорбонавта, який стане підтвердженням його подвигу!

Найкрутіший спуск «Адреналін»

Здійснити спуск можна одразу з найвищої точки і найкрутішого схилу! Він називається «Адреналін» і подарує по-справжньому гострі відчуття. Його висота — цілих 180 метрів.

Комфортний фініш

Сміливця закріплять усередині зорба за допомогою системи фіксації. А про м'який і своєчасний фініш подбає спеціальна сітка з елементами амортизації, встановлена біля підніжжя гори. Після «приземлення» подарують пам'ятний сертифікат.

Унікальна можливість зорбінгу в Києві

Єдина у Києві можливість випробувати «диво-зорб» в дії пропонується у Протасовому яру! А в холодну пору року тут немає відбою від завзятих лижників і сноубордистів. Це усього в 10 хвилинах від метро «Олімпійська». Сюди зручно добиратися з будь-якої точки міста. 

Місце проведення враження:

Zorb Company - Клуб зорбінгу
м. Олімпійська, Протасів Яр Показати на мапі

464 відгуків реальних людей

6 червня 2017
Очень интересное впечатление! Советую тем, кого уже не удивишь конными прогулками, массажами, стрельбой и т.д. Сам спуск длится не более 30 сек., но когда приезжаешь на место и видишь трассу для спуска своими глазами, понимаешь, что этого будет достаточно))) Хотя бы разок советую всем попробовать ;)

А
Анна
8 листопада 2016
Перед свадьбой брат спросил меня, что ты хочешь чтоб я подарил вам? Впечатления или материальный подарок. Я выбрала впечатления. Так у нас в руках оказался сертификат Бодо, из которого мы могли выбрать несколько впечатлений. Я люблю новый опыт в жизни. Из экстрима многое пробовала, но вот скатится с горы внутри шара не удавалось. Было интересно, что это за чувство. Нам очень понравилось. Хоть...
Перед свадьбой брат спросил меня, что ты хочешь чтоб я подарил вам? Впечатления или материальный подарок. Я выбрала впечатления. Так у нас в руках оказался сертификат Бодо, из которого мы могли выбрать несколько впечатлений. Я люблю новый опыт в жизни. Из экстрима многое пробовала, но вот скатится с горы внутри шара не удавалось. Было интересно, что это за чувство. Нам очень понравилось. Хоть впечатление длиться совсем не долго, но это так прикольно. Ты вроде бы попадаешь в какую-то невесомость и тебя при этом крутит. Трудно сравнить это с чем-то. Это было каке-то новое ощущение. Нам очень понравилось. Желаю попробовать каждому. Прикольно. Хочется теперь спуститься с горы повыше))))))) Всегда пробуйте что-то новое! В восторге!

8 листопада 2016
Дуже-дуже сподобалось. Сертифікат подарувала подруга, адже вона знала, що в моїх планах був Зорбінг) Спукс був просто незабутнім, небо - земля.. Маса крутих вражень!

2 листопада 2016
Очень круто провели время с Bodo! Впечатление мне подарил парень на день рождения,чем очень удивил,так я очень люблю проводить активно время. Одно из впечатлений - Зорбинг это необычные эмоции с необычными ощущениями))Советую всем)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень