101006
 

Подаруй екстремальний спуск в зорбі!

Екстремальний спуск усередині надувної кулі — зорба — з траси
підвищеної складності у Протасовому яру! Її довжина складає 180 м, але 
екстремал подолає цю дистанцію усього за 30 секунд. Зорб 
має унікальну конструкцію: одна сфера (меншого діаметру) закріплена в іншій за допомогою спеціальних строп. Між ними — м'яка повітряна подушка, яка амортизує під час спуску. Пасажира надійно фіксують усередині маленького кулі та штовхають униз. Увесь світ 
перевертається з ніг на голову до тих пір, поки зорб не 
зупинять спеціальні сітки. детальніше

1 чол. 1 спуск Використати до 31.07.2017
1 людина
1 спуск
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 90 кг
Доступно з 18 років

Зорбінг адреналін - що це?

Екстремальний спуск у зорбі з найкрутішого схилу у Протасовому яру висотою 180 метрів. Зорб - це велика надувна сфера діаметром 3.2 метра, усередині якої знаходиться така ж капсула діаметром 2 метри. Простір між ними заповнено повітрям. Завдяки такій конструкції шар чудово амортизує і забезпечує м'яку і безпечну «посадку». Прекрасна можливість спостерігати за навколишнім світом, коли він у прямому сенсі перевертається «з ніг на голову».

Як це відбувається?

Щасливчику випадає нагода здійснити екстремальний спуск практично в центрі Києва - у Протасовому яру. Тут він підкорить крутий міський схил за допомогою особливого надувного пристосування - зорба. Після короткого інструктажу запропонується залізти у кулю, пристебнутися і все! Можна котитися вниз з пагорба! Унікальна конструкція напівпрозорої сфери забезпечить вражаючу швидкість спуску і комфортну посадку. Про своєчасний фініш подбають спеціальні тенета. Після спуску задоволеному екстремалу вручать спеціальний сертифікат зорбонавта, який стане підтвердженням його подвигу!

Найкрутіший спуск «Адреналін»

Здійснити спуск можна одразу з найвищої точки і найкрутішого схилу! Він називається «Адреналін» і подарує по-справжньому гострі відчуття. Його висота — цілих 180 метрів.

Комфортний фініш

Сміливця закріплять усередині зорба за допомогою системи фіксації. А про м'який і своєчасний фініш подбає спеціальна сітка з елементами амортизації, встановлена біля підніжжя гори. Після «приземлення» подарують пам'ятний сертифікат.

Унікальна можливість зорбінгу в Києві

Єдина у Києві можливість випробувати «диво-зорб» в дії пропонується у Протасовому яру! А в холодну пору року тут немає відбою від завзятих лижників і сноубордистів. Це усього в 10 хвилинах від метро «Олімпійська». Сюди зручно добиратися з будь-якої точки міста. 

Місце проведення враження

463 відгуки від реальних людей