Подаруй VIP відпочинок на яхті!

подарували вже 206 разів
5000 грн 8 люд. 3 години
8 людей
3 години
Залежить від погоди
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Компанія з 8 осіб вибере одне з двох парусних суден VIP-класу: «Соловей» або Hanse 320. Друзів зустріне досвідчений капітан, який ознайомить з правилами безпеки та допоможе учасникам визначитися з маршрутом прогулянки. При бажанні можна зробити зупинку на острові або березі.

Чому варто відвідати VIP відпочинок на яхті

На борту яхти є все необхідне для комфортного проведення часу: холодильник, мікрохвильова піч, кухня, душ, аудіосистема. Яхта «Соловей» стартує в яхт-клубі «Рів'єра», а Hanse 320 відправляється з яхт-клубу «Юніор». Катання пройде в акваторії річки Дніпро або Київського моря.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Катерина
20 июля 2018
https://www.facebook.com/100017710096171
Отдых на яхте был незабываемым, спасибо организаторам Bodo, владельцу и капитану яхты. Впечатление подарили родителям, они остались очень довольны. Киев с такого ракурса потрясающе красив)) мы сделали массу фотографий, имели возможность управлять яхтой и также покупаться. Праздник удался)
Руслан
14 августа 2017
Отличная яхта, опытный капитан, интересный рассказ.
Олександр
17 июля 2017
https://www.facebook.com/100001542481569
Подарував другу на День народження. Отримали велике задоволення.
Татьяна
28 июля 2016
Во первых, хотела бы поблагодарить сотрудников моего мужа за такой подарок. Путешествие на яхте позволило забыть всю каждодневную суету и полюбоваться красотами природы.На мой взгляд большая компания на яхте не совсем правильно, максимум четверо ( иначе будешь ощущать себя селедкой в бочке), не так много места. Хорошо, что есть bodo, заботящиеся о твоём досуге!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки