101603
 

Подаруй незабутній VIP відпочинок на яхті!

Прогулянка та відпочинок на розкішній яхті класу VIP з усіма зручностями! У затишній кают-компанії з витонченим дизайном є комфортабельні крісла, диван, програвач для музики. А на просторій палубі завжди можна позасмагати. Для вибору надано 2 судна: «Соловей» або Hanse. Стартує яхта в Конча Заспі — з причалу елітного ресторану «Старий Відень» або ж в акваторії Київського моря. При цьому, маршрут прогулянки можна спланувати на свій розсуд, попередньо узгодивши його з досвідченим капітаном. Передбачити реально навіть зупинки по дорозі — для купання чи пікніку на мальовничому острові. детальніше

8 чол. 3 години Використати до 31.07.2017
4 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 71 раз
8 людина
3 години
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди

VIP відпочинок на яхті — що це?

Прогулянка та відпочинок на борту елітної яхти для компанії з 8-ми чоловік. За штурвалом буде досвідчений яхтсмен, який поведе судно під вітрилами в акваторії річки Дніпро. Вибрати можна буде одну з 2-х яхт: «Соловей» французького бренду «Oriyana» або Hanse — вітрильне судно VIP-класу. Кожна з них оснащена всім необхідним для відпочинку. На борту є холодильник, мікрохвильовка, невелика кухня, душ. Музичний супровід також передбачено. Аудіо програвач підтримує формат mp3, а також дозволяє налаштувати улюблену хвилю радіо в дорозі.

Як все відбувається?

Яхта «Соловей» стартує у Конча Заспі — з причалу елітного ресторану «Старий Відень». Hanse відправляється у шлях в акваторії Київського моря. Щасливчика та 7 його друзів очікує знайомство з досвідченим капітаном, який розповість правила безпеки й обговорить з усіма бажаний маршрут катання по річці Дніпро. За бажанням можна навіть зробити зупинку, щоб позасмагати й влаштувати пікнік на острові або мальовничому затишному березі. Щасливчики також зможуть відпочити в затишній кают-компанії з розкішним дизайном. Протягом 3-х годин вони будуть спостерігати, як змінюються пейзажі акваторії Дніпра прямо з палуби розкішної яхти!

2 розкішних яхти класу VIP на вибір

Можливість відпочити на борту дорогої яхти «Соловей». Це розкішне судно класу VIP, яке може йти як під вітрилами, так і за рахунок потужного мотора. Унікальний дизайн та конструкція яхти дозволяють близько підходити до берегів по мілководдю і комфортно висаджуватися на берег. Пасажири також зможуть вибрати для прогулянки яхту Hanse 320. Судно довжиною майже 10 м оснащене всім необхідним для комфортного відпочинку. 

Індивідуальна програма прогулянки по Дніпру

Катання проходить в акваторії річки Дніпро або Київського моря. При цьому, маршрут прогулянки можна окремо узгодити з капітаном. За бажанням реально зробити зупинки на островах, щоб влаштувати пікнік або ж просто помилуватися красивою природою.

Яхта оснащена за останнім словом техніки

У кают-компанії представлений холодильник, мікрохвильова піч, кухня, гарячий душ. Більш того, можна буде послухати улюблену музику, включивши аудіосистему або радіо на палубі.

Місце проведення враження

3 відгуки від реальних людей