Вечір у караоке для компанії

4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Діє дрес-код
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Для друзів попередньо зарезервують столик в ресторані. Компанія вибере з каталогу будь-які пісні, що їм сподобаються. В аудіотеці є більше кілька тисяч музичних хітів різних жанрів і стилів. Виконувати улюблені треки друзі будуть по черзі, згідно з нумерацією столів. Також відвідувачі зможуть замовити будь-які страви та напої з меню на суму 1800 грн.

Чому ми вибрали караоке-ресторан «Кашемір»

На вибір є два зали: основний, розрахований на 35 осіб і VIP — на 25 осіб. Для виконання пісень надають професійне обладнання. Контролювати якість звучання буде звукорежисер. Інтер'єр закладу витриманий в еклектичному стилі. У меню є страви з птиці та риби, гарніри, гарячі та холодні закуски, а також десерти та напої. За бажанням можна замовити кальян.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Лариса
27 июня 2017
Мы с друзьями остались очень довольны: классный звук и крутая атмосфера) Особенно понравилось, что в каталоге можно найти буквально любую песню - на английском, на русском, и даже на испанском!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки