Подаруйте тренування на тренажері Pravilo!

подарували вже 177 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Новачок займатиметься на тренажері, який вирішує одночасно кілька проблем: знімає навантаження зі спини і шиї, відновлює життєві сили та позбавляє стресу. Спочатку на спортсмена чекає вступний інструктаж і легка розминка для розігріву м'язів. Після цього тіло зафіксують за допомогою спеціальних манжетів. Заняття на тренажері буде проходити в 3 етапи:

  • нескладні підйоми;
  • підйоми з переворотами на живіт, поворотами вправо й вліво, вправами для хребта;
  • підйоми з виконанням вправ для розтяжки.

Опанувавши тренажер, спортсмен-початківець зможе відпочити на матах і нормалізувати дихання.

Чому ми вибрали правило-центр Prav

Комплекс знаходиться в пішій доступності від станції метро «Деміївська». Інструктори складають персональну програму залежно від здібностей та індивідуальних потреб клієнта. У центрі Prav допомагають позбутися викривлень хребта та скутості в м'язах. На вибір є тренажер з дерев'яним або металевим каркасом.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Александра
12 січня 2019
Благодарю за невероятное ощущение лёгкости и чувства как тянется и расслабляется каждая мышца, суставчик и позвоночник! По возможности ещё не раз отведаю сей тренажёр. Я в восторге! Отдельная благодарность инструктору Сергею, который находит подход к каждому клиенту и очень ответственно и профессионально проводит занятия!
Настя
16 травня 2018
Это на самом деле классный тренажер. У меня сколиоз, поэтому не могу себе позволить многие виды спорта, нагрузки и прочее. Плюс работа в сидячем положении постоянно. После тренажера чувствуешь себя так, словно взлетаешь. Легкость в теле, будто у ребенка. Всем советую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.