Подаруйте тайський масаж стоп!

подарували вже 20 876 разів
1 людина
30 хв.
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Сеанс почнеться з обмивання ніг. Фахівці розітруть м'язи стоп і гомілки. Потім вони перейдуть до другої частини — точкового натискання спеціальними дерев'яними паличками. Надавлювання на певні зони допоможуть зняти втому і повернуть ногам легкість. Перед початком сеансу клієнту видадуть одноразові капці й укорочені просторі штани.

Чому ми вибрали центр тайського масажу Wai-Thai

Відвідати енергетичний масаж можна як на правому, так і на лівому березі Києва. Салон неодноразово отримував нагороди за свою роботу. Всі майстри — тайські дипломовані фахівці з багаторічним досвідом.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

388 відгуків

Olga
Вчора
https://www.facebook.com/100001909550465
Все було просто надзвичайно, дуже задоволена.
Анна
Вчора
https://www.facebook.com/100012023110357
Получила в подарок сертификат, который подарил мне незабываемое сказочное впечатление. Огромное спасибо моим друзьям, спасибо bodо за прекрасные идеи и отдельно низкий поклон spa Bali, вы сказка в которую хочется возвращаться ❤️❤️❤️
Ирина
18 березня 2019
Спасибо за приятное впечатление!
Ирина
18 березня 2019
Спасибо за приятное впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.