1735
 

Подаруй тайський масаж стоп...

Цілющий масаж від кращих майстрів родом з Таїланду! Масажисти використовують спеціальні палички, за допомогою яких впливають на певні точки на стопах. Такий підхід ґрунтується на віруваннях східної медицини про енергетичних центрах. Так, процедура не тільки знімає втому, але і комплексно оздоровлює організм. Адже точки, розташовані на ногах від пальців до коліна, змушують «відгукнутися» всі внутрішні органи.  детальніше

1 чол. 30 хвилин Використати до 30.04.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 213 535 раз
1 людина
30 хвилин
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним

Тайський масаж стоп - що це?

Давньосхідна лікувальна методика у виконанні професійних тайських майстрів. В її основі - взаємозв'язок енергетичних точок на стопі з усіма органами і системами організму. Найдавніша тайська медицина називає стопи своєрідною кореневою системою організму, що потребує спеціального догляду. Масаж виконується за допомогою спеціальних дерев'яних паличок.

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає один з 2-х салонів елітної мережі Wai Thai на власний вибір, де його зустріне приємна атмосфера далекого Таїланду. Спочатку йому видадуть усі необхідні приналежності та проведуть до персональної роздягальні. А далі почнеться справжнє східне таїнство. Після знайомства із досвідченим масажистом з Таїланду Щасливчик розташується на татамі у затишній кімнаті з приглушеним світлом і легкою східною музикою. Майстер протре ноги вологим рушником і приступить до масажу. Він точково опрацює ділянку гомілок і стоп руками, а також за допомогою спеціальної дерев'яної палички. Після процедури Щасливчик одразу ж відчує глибоке розслаблення і внутрішню рівновагу. А трошки підбадьоритися перед дорогою додому допоможе чашечка ароматного чаю.

Професійний масажист з Таїланду

Можливість насолодитися традиційним масажем стоп у виконанні майстра, що приїхав до України з далекого Таїланду. Прадавні традиції предків він збагатив власними професійними знаннями. Одним з головних достоїнств майстерності є індивідуальний підхід до кожного клієнта. У ході процедури масажист з легкістю визначить найбільш проблемні зони на ногах і приділить їм максимальну увагу.

Загальнооздоровчий ефект

На стопах розташовано найбільше акупунктурних точок які, згідно східної медицини, є проекцією одного або декількох внутрішніх органів. Їх опрацювання забезпечить відновлення ослаблених функцій, усунення різних причин захворювань і загальне оздоровлення організму. Усього за 1 сеанс втому і важкість у ногах зніме як рукою.

Видаються всі необхідні приналежності

Перед процедурою видадуть усі необхідні приналежності - одноразові капці і просторі штанці. Переодягнутися можна у затишній персональній роздягальні.

Фотографії враження

298 відгуків реальних людей

Тайський масаж стоп

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39