Подаруйте тайський масаж стоп для двох!

подарували вже 3 876 разів
2 людини
30 хв.
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Під час процедури майстер натискає на акупунктурні точки, пов'язані з внутрішніми органами людини. Він буде масажувати ділянки стоп і гомілки, використовуючи спеціальні палички. Процедура допоможе поліпшити роботу внутрішніх органів, зняти нервове напруження та нормалізувати сон.

Чому ми вибрали центр тайського масажу Wai-Thai

Мережа складається з 3 салонів, які розташовані в різних частинах Києва. Центр отримав нагороду за найкращий етнічний масаж і за найкращий масаж за версією журналу Wellness. Майстри — сертифіковані фахівці з досвідом роботи понад 5 років. Всі вони родом з Таїланду та мають дипломи Thai Traditional Medical Services Society, The Union of Thai Traditional Medicine Society та інших масажних шкіл.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

388 відгуків

Olga
Вчора
https://www.facebook.com/100001909550465
Все було просто надзвичайно, дуже задоволена.
Анна
Вчора
https://www.facebook.com/100012023110357
Получила в подарок сертификат, который подарил мне незабываемое сказочное впечатление. Огромное спасибо моим друзьям, спасибо bodо за прекрасные идеи и отдельно низкий поклон spa Bali, вы сказка в которую хочется возвращаться ❤️❤️❤️
Ирина
18 березня 2019
Спасибо за приятное впечатление!
Ирина
18 березня 2019
Спасибо за приятное впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.