2191
 

Подаруй тайський масаж стоп для двох!

Цілющий масаж від кращих майстрів родом з Таїланду! Масажисти використовують спеціальні палички, за допомогою яких впливають на певні точки на стопі. Такий підхід ґрунтується на віруваннях східної медицини про енергетичні центри. Так, процедура не тільки знімає втому ніг, але і комплексно оздоровлює організм. Адже точки на стопах змушують «відгукнутися» всі внутрішні органи. Крім стоп також масажують ноги до колін і шийно-комірцеву зону. Сеанс для двох буде проходити одночасно, а після можна буде насолодитися чаюванням у затишній релакс-зоні! детальніше

2 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 220 раз
2 людини
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним

Тайський масаж стоп для двох — що це?

Екзотичний точковий масаж ніг у виконанні професійних майстрів із Таїланду. Техніка заснована на взаємозв'язку енергетичних точок на стопі з усіма органами та системами тіла. Згідно тайській медицині, стопи є своєрідною кореневою системою організму, яка вимагає особливого догляду. Процедура виконується за допомогою спеціальних дерев'яних паличок та проходить одночасно в одній кімнаті. Крім стоп також масажуються гомілки.

Як все відбувається?

Щасливчики зможуть вибрати один із салонів елітної мережі Wai Thai. Тут на них чекає привітний прийом — видадуть необхідні приналежності для комфортної процедури, нададуть персональну роздягальню та пригостять смачним чаєм. У затишній кімнаті, де одночасно буде проходити процедура, на Щасливчиків чекає приємна східна атмосфера та 2 професійних майстра родом із Таїланду. Вони протруть ноги теплим вологим рушником і точково пропрацюють область гомілок і стоп як руками, так і за допомогою спеціальної дерев'яної палички. Після масажу надовго залишиться відчуття глибокого розслаблення і внутрішньої рівноваги. А завдяки поліпшенню кровообігу в ногах з'явиться відчуття легкості.

Комплексна користь для здоров'я

Саме на стопах розташовані точки, які є своєрідною проекцією одного або декількох внутрішніх органів. Поетапний вплив на них за допомогою натискань забезпечить загальнооздоровчий ефект: глибоке розслаблення та відновлення багатьох систем організму. Масажують не тільки стопи, але й також ноги до колін. 

Досвідчені фахівці з Таїланду

Точковий масаж стоп та гомілок проводять кваліфіковані майстри з Таїланду, які мають дипломи медичних установ. Вікові традиції своїх предків вони збагатили досвідом особистої практики. Працюють тільки з індивідуальним підходом до кожного, приділяючи максимум уваги найбільш проблемним зонам.

Усі речі видаються на місці

Усе, що знадобиться для комфортного проведення процедури, видадуть у салоні. У їхньому розпорядженні виявляться одноразові капці й спеціальні просторі штанці, які будуть чекати на тремпелі в роздягальні.

305 відгуків реальних людей