2254
 

Подаруй терапію лікарським камінням!

Оздоровча та розслаблююча процедура з використанням прогрітих і холодних каменів! Їх викладають у певному порядку на тіло, чергуючи теплі базальти з охолодженими до -10С. Також за допомогою каменів і натуральних масел проводиться масажне опрацювання усього тіла. У результаті, організм моментально позбавляється від утоми й набуває сили. Контраст температур не тільки заспокоює, але й колосально бадьорить. детальніше

1 чол. 70 хвилин Використати до 31.05.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 002 рази
1 людина
70 хвилин
Використати до 31.05.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Стоунтерапія — що це?

Можливість відчути всі переваги стародавнього методу зцілення теплими і холодними базальтовими камінцями в одному з кращих салонів Києва. Цілюща властивість нагрітих на сонці каміння на Сході помітили ще сотні років тому. А сьогодні стоунтерапія є однією з найпопулярніших СПА-процедур, що надають загальнооздоровчий ефект на весь організм. Майстер буде викладати камені контрастної температури на різні енергетичні зони, а також масажувати ними все тіло. 

Як все проходить?

Перед сеансом у Щасливчика поцікавляться станом здоров'я і запитають про його побажання. Таким чином, фахівець зможе індивідуально адаптувати процедуру під свого клієнта, зробивши її максимально ефективною. Майстер проведе свого гостя в затишний кабінет, де належить насолодитися стоунтерапія. Спочатку він зволожить кожен сантиметр шкіри натуральними маслами, а після в спеціальному порядку почне викладати на тіло гарячі і холодні базальтові камені. У середньому, камені нагрівають до +40-55С, а охолоджують до -10С. Подібний контраст відразу ж дає відчутний ефект, знімаючи напругу в тілі  За допомогою каменів профі також проведе масаж і акуратно розімне кожен сантиметр тіла. 

Терапія контрастів — гарячі та холодні камені

чорні Базальтові породи, які використовують для процедури, що володіють унікальними властивостями. Вони добре утримують тепло і холод і, що особливо важливо, повільно його віддають. Гарячі, ідеально гладкі камені глибоко прогрівають окремі ділянки на тілі. Холодні ж, навпаки, — створюють контраст температур, який дає стійкий лікувальний і розслаблюючий ефект.

Потрійна користь для здоров'я:

  • активізує обмінні процеси
  • підвищить імунітет
  • позбавить від хронічної втоми

Все включено: білизна і тапочки

Перед процедурою гостю салону видадуть всі необхідні приналежності. 

Місце проведення враження

36 відгуків реальних людей

Стоунтерапія

650 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 25
093 170 06 39