2254
 

Подаруй терапію лікарським камінням!

Оздоровча та розслаблююча процедура з використанням прогрітих і холодних каменів! Їх викладають у певному порядку на тіло, чергуючи теплі базальти з охолодженими до -10С. Також за допомогою каменів і натуральних масел проводиться масажне опрацювання усього тіла. У результаті, організм моментально позбавляється від утоми й набуває сили. Контраст температур не тільки заспокоює, але й колосально бадьорить. детальніше

1 чол. 70 хвилин Використати до 30.04.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2843 рази
1 людина
70 хвилин
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Стоунтерапія — що це?

Можливість відчути всі переваги стародавнього методу зцілення теплими та холодними базальтовими камінцями в одному з кращих салонів Києва. Цілющу властивість нагрітого на сонці каміння на Сході помітили ще сотні років тому. А сьогодні стоунтерапія є однією із найпопулярніших СПА-процедур,що має загальнооздоровчий вплив на весь організм. Майстер буде викладати камені контрастної температури на різні енергетичні зони, а також масажувати ними все тіло. 

Як все відбувається?

Перед сеансом у Щасливчика поцікавляться станом здоров'я та спитають про особисті побажання. Таким чином, фахівець зможе індивідуально адаптувати процедуру під свого клієнта, зробивши її максимально ефективною. Майстер проведе гостя у затишний кабінет.. Спочатку він зволожить кожний сантиметр шкіри натуральними оліями, а потім у спеціальному порядку почне викладати на тіло гарячі та холодні базальтові камені. У середньому, камінці нагрівають до +40-55С, а охолоджують до -10С. Подібний контраст гарантує відчутний цілющий ефект — одразу знімає напругу в тілі. З допомогою каменів профі також виконає масаж, обережно розминаючи кожен сантиметр тіла. А чашка запашного чаю — остаточно прикрасить незабутній відпочинок.

Терапія контрастів — гарячі та холодні камені

Чорні базальтові породи, які використовують для процедури, володіють унікальними властивостями. Вони добре утримують тепло та холод і, що особливо важливо, повільно його віддають. Гарячі, ідеально гладкі камені глибоко прогрівають окремі ділянки на тіл. Холодні ж, навпаки, — створюють контраст температур, що породжує стійкий лікувальний і розслаблюючий ефект.

Потрійна користь для здоров'я:

  • активізує процеси обміну
  • підвищить імунітет
  • позбавить від хронічної втоми

Все включено: білизна та капці + трав'яний чай

Перед процедурою гостю салона видадуть усі необхідні приналежності. А повернутися до реальності після незабутнього сеансу допоможе чашечка ароматного чаю на травах.

Місце проведення враження

Фотографії враження

34 відгуки від реальних людей

Стоунтерапія

650 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39