Подаруй стоунтерапію!

подарували вже 5 461 разів
1 людина
70 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Сеанс масажу з використанням гладкого вулканічного каміння. Спершу майстер зволожить шкіру, а потім розташує базальти в певній послідовності на різних енергетичних зонах. З їх допомогою спеціаліст зробить масаж усього тіла. За рахунок тепла, яке випромінює каміння, можна досягти потрійного лікувального ефекту: поліпшити кровообіг, зміцнити імунну систему й позбутися втоми.

Чому варто спробувати стоунтерапію

Під час процедури використовуються гладкі базальтові камені. Вони довго зберігають тепло та глибоко прогрівають окремі ділянки тіла. Контрастна температура активізує обмінні процеси й позбавляє втоми. Масаж покращує кровообіг і знімає напруження.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

116 відгуків

Ольга
11 ноября 2018
Стоунтерапию мне подарили друзья на День Рождения! Думала, это обычный массаж А оказалось - просто супер. Я в таком восторге. Каждый кусочек тела, каждый пальчик, стопы, ладошки. Камушки творят чудеса) Атмосфера в салоне отличная, полный релакс. Я никогда еще так не расслаблялась. Выражаю благодарность салону VANILLA SKY за отличное обслуживания, и отдельная благодарность мастеру Екатерине. Советую всем.
Людмила
10 ноября 2018
https://www.facebook.com/100010424956819
Сказати,що стоун-терапія це щось неймовірне,це просто взяти і не сказати нічого. Я отримала 70 хвилин повного релаксу та задоволення.Сертифікат bodo подарувала подруга на день народження,яка сама колись була на цьому диво масажі
Анна
10 ноября 2018
https://www.facebook.com/100010693246566
Рекомендую стоунтерапию. Получила только положительные эмоции.
Галина
5 ноября 2018
Вчера была на Стоунтерапии в voyage spa на круглоуниверситетской,15. Очень понравилось. Массажист Юлия просто волшебница. Получила море удовольствия, лёгкости и заряда бодрости на долго. Говорят, если есть склонность к повышению давления, то процедура не рекомендуется. У меня такая склонность есть, но давление не поднялось, всё в норме,всё было отлично)). Рекомендую всем.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки