101089
 

Подаруй незабутнє СПА у темряві!

Екзотичне масажне таїнство, яке для гостя проведуть в темряві! Кімната оповита в напівтемряву, а при бажанні на очі можна пов'язати м'яку стрічку. Для незвичайного авторського масажу всього тіла використовується тепле натуральне масло. Таке поєднання додатково живить шкіру і добре зволожує. В кінці сеансу — давньоіндійський масаж голови і чашечка ароматного чаю на травах. детальніше

1 чол. 1,5 години Використати до 30.04.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2655 раз
1 людина
1,5 години
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

СПА у темряві — що це?

Сеанс масажу проходить в атмосфері абсолютного релаксу — в кімнаті з легким мерехтінням свічок, а на очі пов'язують м'яку стрічку. Приємна процедура являє собою авторський цілющий масаж із застосуванням теплої олії. Опрацьовується все тіло, а в кінці сеансу виконується легкий точковий масаж голови. Процедура має комплексний ефект: дбайливо пілінгує шкіру, знімає втому і дозволяє відшукати внутрішню гармонію.

Як все проходить?

Щасливчик відвідає престижний салон, де його буде чекати незабутній сеанс релаксації. Спочатку гостю треба переодягнутися в затишній кімнаті з мерехтінням свічок. За бажання майстер пов'яже йому на очі м'яку тканинну стрічку. Потім профі приступить до розслабляючого авторського масажу, який передбачає застосування невеликої кількості теплої олії. В кінці сеансу майстер приділить особливу увагу області голови, пропрацювавши біологічно активні точки. Така комплексна процедура зніме стрес, поліпшить кровообіг і додасть шкірі гладкості.

Масаж роблять у повній темряві

Процедура проходить в абсолютній темряві. За бажання майстер обережо пов'яже на очі м'якою тканинну стрічку. Це дозволить загострити сприйняття і отримати максимальну насолоду від екзотичного масажу.

Авторська техніка масажу з оліями

У салоні працюють кілька масажистів, які досконало володіють масажними техніками різних країн світу. Вони виконають для гостя авторський масаж всього тіла з використанням ароматної олії, а також давньоіндійський масаж голови.

Все включено

Всі необхідні речі для комфортного проведення процедури запропонують у салоні: одноразові капці і білизну, халат, рушник. Після процедури можна прийняти душ і розслабитися в кімнаті відпочинку, насолоджуючись ароматним трав'яним чаєм.

Місце проведення враження

Фотографії враження

59 відгуків реальних людей

СПА у темряві

650 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39