102191
 

Подаруй драйвовий майстер-клас зі сноукайтингу!

Пілотування сучасного «повітряного змія» - кайта. Екіпіровка складається із гірських лиж, парашута і спеціального пасок. Впіймавши попутний вітер, кайт летить у повітрі й тягне за собою лижника. Керування здійснюється за допомогою спеціальних строп. Новачкові належить випробувати в дії 2 кайта, спершу маленький, а потім великий. Вміння упевнено кататися на лижах - обов'язкова умова для цього враження.  детальніше

1 чол. 4 години Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 96 раз
1 людина
4 години
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 14 років

Сноукайтинг ЛОНГЕР - що це?

Популярний вид активного відпочинку - своєрідний мікс кайтсерфінгу і лижного спорту. Керування «повітряним змієм» здійснюється за допомогою сили вітру і спеціальних строп. Під керівництвом досвідченого тренера можна по черзі «підкорити» 2 кайта - маленький навчальний та великий професійний. Вміння кататися на лижах - обов'язкове.

Як все відбувається?

Вдягнувши теплий і зручний спортивний одяг, Щасливчик відправиться на зустріч з тренером. Той розповість, як керувати кайтом, визначати силу і напрям вітру. Потім профі видасть Щасливчикові маленький кайт і весь необхідний інвентар: пасок з кріпленнями, лижі і шолом. Задавати швидкість і напрямок можна буде за допомогою спеціальних строп. Упоравшись з невеликим «змієм», належить узяти кайт побільше.

Популярний вид зимового спорту - сноукайтинг

З'явився цей спорт в Альпах в результаті експерименту із повітряним змієм і гірськими лижами. Прототип сучасного кайта створив екстремал Дітер Стразілла. Його винахід дуже сподобалося лижникам. Починаючи з 70-х років, у всьому світі проводиться безліч сноукайт-змагань, враховуючи фрірайд, польоти, заїзди на довгі і короткі дистанції.

Пілотування одразу 2-х кайтів - маленького і великого

Навчатися належить з кайтом невеликого розміру. Він простіший в управлінні, не розвиває занадто високу швидкість, тому новачок зможе ефективно відпрацювати отримані навички. А найдрайвовіша частина катання почнеться тоді, коли тренер видасть великий кайт, здатний розігнати лижника до 50 км/г. Вміння впевнено стояти на лижах - обов'язкова умова враження.

Увесь необхідний інвентар видається на місці

З собою необхідно взяти лише зручний теплий одяг і відмінний настрій. А весь спортивний інвентар тренер видасть перед початком враження. Це 2 кайта, малий і великий, трапец-пасок, лижі і шолом.

Місце проведення враження

7 відгуків реальних людей