102191
 

Сноукайтинг ЛОНГЕР

Пілотування сучасного «повітряного змія» — кайта. Екіпіровка складається з гірських лиж, парашута і спеціального пояса. Піймавши попутний вітер, кайт летить по повітрю і тягне за собою лижника. Управління здійснюється за допомогою спеціальних строп. Новачкові доведеться випробувати в дії 2 кайта, спершу маленький, а потім великий. Вміння впевнено кататися на лижах — обов'язкова умова для даного враження.  детальніше...

1 люд. 4 години Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
1 людина
4 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 14 років
Використати до 31.07.2018

Сноукайтинг ЛОНГЕР - що це?

Популярний вид активного відпочинку - своєрідний мікс кайтсерфінгу і лижного спорту. Керування «повітряним змієм» здійснюється за допомогою сили вітру і спеціальних строп. Під керівництвом досвідченого тренера можна по черзі «підкорити» 2 кайта - маленький навчальний та великий професійний. Вміння кататися на лижах - обов'язкове.

Як все відбувається?

Вдягнувши теплий і зручний спортивний одяг, Щасливчик відправиться на зустріч з тренером. Той розповість, як керувати кайтом, визначати силу і напрям вітру. Потім профі видасть Щасливчикові маленький кайт і весь необхідний інвентар: пасок з кріпленнями, лижі і шолом. Задавати швидкість і напрямок можна буде за допомогою спеціальних строп. Упоравшись з невеликим «змієм», належить узяти кайт побільше.

Популярний вид зимового спорту - сноукайтинг

З'явився цей спорт в Альпах в результаті експерименту із повітряним змієм і гірськими лижами. Прототип сучасного кайта створив екстремал Дітер Стразілла. Його винахід дуже сподобалося лижникам. Починаючи з 70-х років, у всьому світі проводиться безліч сноукайт-змагань, враховуючи фрірайд, польоти, заїзди на довгі і короткі дистанції.

Пілотування одразу 2-х кайтів - маленького і великого

Навчатися належить з кайтом невеликого розміру. Він простіший в управлінні, не розвиває занадто високу швидкість, тому новачок зможе ефективно відпрацювати отримані навички. А найдрайвовіша частина катання почнеться тоді, коли тренер видасть великий кайт, здатний розігнати лижника до 50 км/г. Вміння впевнено стояти на лижах - обов'язкова умова враження.

Увесь необхідний інвентар видається на місці

З собою необхідно взяти лише зручний теплий одяг і відмінний настрій. А весь спортивний інвентар тренер видасть перед початком враження. Це 2 кайта, малий і великий, трапец-пасок, лижі і шолом.

Місце проведення враження:

VKyachting - Школа буера та сноукайтингу
Київська обл., м. Вишгород, Київське море, яхт-клуб "Юніор" Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

Е
Егор
28 січня 2015
Впервые не только катался с кайтом, но и на киевском море тоже был впервые зимой. Хотя давно хотел - там рядом лыжные трассы вышгородские. Очень удивило ощущение того, что ты можешь ехать на скорости без склона. Я как-то пробовал беговые лыжи, но мне было скучновато - с горы намного круче кататься. А сейчас оказалось,что если в руках кайт, то ты разгоняешься как на буксире. Трудностей с...
Впервые не только катался с кайтом, но и на киевском море тоже был впервые зимой. Хотя давно хотел - там рядом лыжные трассы вышгородские. Очень удивило ощущение того, что ты можешь ехать на скорости без склона. Я как-то пробовал беговые лыжи, но мне было скучновато - с горы намного круче кататься. А сейчас оказалось,что если в руках кайт, то ты разгоняешься как на буксире. Трудностей с обучением не возникло - умею хорошо кататься и на лыжах и на борде.

Я
Ярослав
7 грудня 2014
Лыжный опыт у меня 2 года, но даже с таким "багажом" было сложновато. С учебный кайтом справляться легко, он не сильно тянет тебя за собой. А вот профессиональный, тот что побольше, с ним уже сложно. Попадал я порядком, но было очень интересно.

В
Валера
29 січня 2014
Наконец-то дождался подходящей погоды! :-) Этот подарок мне подарила на НГ девушка, но снег в течении праздников так и не выпал. Я уже давно катаюсь на борде, так что сама идея привела меня в восторг. Подобное занятие очень сильно зависит от ветра, сначала учился управлять кайтом, а затем только начались первые падения и победы) Очень круто, оригинально и необычно! Спасибо тренеру за интересное...
Наконец-то дождался подходящей погоды! :-) Этот подарок мне подарила на НГ девушка, но снег в течении праздников так и не выпал. Я уже давно катаюсь на борде, так что сама идея привела меня в восторг. Подобное занятие очень сильно зависит от ветра, сначала учился управлять кайтом, а затем только начались первые падения и победы) Очень круто, оригинально и необычно! Спасибо тренеру за интересное времяпровождение и новый опыт! На второй день я уже сполна насладился катанием)

С
Саша
23 січня 2014
круто!!!! спасибо! люблю такой экшн. готовьтесь, что кайт вас потягает по снегу. и от опыта лыжного тут толку мало, скорей крепкие бицепсы не помешают)) У инструктора классное чувство юмора - очень легко было с ним общаться, без напряга. Из-за этого наверно все и прошло так гладко. Предложат еще раз покатаюсь с удовольствием!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень