Подаруйте скімбординг!

подарували вже 19 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Клієнт зможе покататися мокрим піском або мілководдям на спеціальній дошці. Допомагати йому буде інструктор. Він вибере відповідний борд, а потім покаже, як ним управляти. Спортсмен навчиться правильно розбігатися та балансувати. Відточити отримані навички можна під час вільного катання.

Чому ми вибрали центр скімбордингу Skimboart

Клуб розташований на території центру розваг і відпочинку X-Park. Тут є басейн, зроблений спеціально для занять скімбордингом. Навчати основам балансування будуть професійні інструктори. Із собою нічого брати не потрібно — борд для заняття надається на місці. Тренування проводять для дорослих і дітей з 9 років.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Оля
21 вересня 2018
Друзья подарили мне это впечатление. Я если честно, не особо знала, что это такое, но естественно перед посещением все хорошенечко прогуглила. видосики показались мне интересными, но в реальность все гораздо круче! это реальный кайф, когда ты разбегаешься, прыгаешь на доску и она скользит. получила огромное удовольствие от покатушек! спасибо большое за такое крутецкое впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.