101646
 

Подаруй супер драйв на справжньому ралійному автомобілі з чемпіоном!

Нагода не просто відчути себе «другим пілотом» під час авторалі, але ще й навчитися працювати зі стенограмою. Коли за кермом — неодноразовий призер різних чемпіонатів світового рівня і один з учасників команди Ascania Racing, кожен різкий поворот і екстремальний підйом на грунтовому треку викликає подвійний захват. Прокотитися з вітерцем можна на тюнінгованому автомобілі Mitsubishi Lancer EVO IX з двигуном 2 л і потужністю 320 л. с.  детальніше

1 чол. 20 км Використати до 31.07.2017
40 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
1 людина
20 км
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Можна привести глядачів

Штурман ралійного авто — що це?

Ексклюзивна нагода опинитися на місці штурмана, коли за кермом неодноразовий призер чемпіонатів з ралі світового рівня. Тюнінгований автомобіль Mitsubishi Lancer EVO IX потужністю 320 л. с. дозволить відчути весь драйв справжнього автомобільного ралі. Це найскладніший вид автомобільного спорту, коли змагання проводяться на дорожньому полотні з різноманітним покриттям і за будь-яких погодних умов. Довжина екстремального заїзду становить 20 км по спеціальній ґрунтовій трасі з крутими поворотами і трамплінами.

Як все відбувається?

Після знайомства з професійним гонщиком, Щасливчик зручно розташується на місці штурмана поруч з пілотом у комфортабельному спортивному кріслі легендарного виробника Recaro. Перед заїздом йому видадуть захисний шолом і комбінезон. Залишилося пристебнутися ременями безпеки і відчути усі принади цього авторалі. Траса з крутими поворотами і трамплінами гарантує особливо гострі відчуття.

За кермом — призер чемпіонатів з авторалі світового рівня

Майстерність пілота на ралі визначається не тільки за вмінням їхати усюди і завжди, але й талантом вибудовувати тактику гонки, прораховуючи ситуацію на багато кроків уперед. Новоспечений штурман зрозуміє, що це таке, коли поруч сидітиме один з учасників команди Ascania Racing, які є неодноразовими призерами різних автомобільних ралі світового рівня. 

Ексклюзивний автомобіль Mitsubishi Lancer EVO IX

Головними якостями гоночного автомобіля є швидкість, витривалість і максимальна безпека. Таку машину неможливо зустріти на вулицях міста, оскільки на місце перегонів вона доставляється спеціальним трансфером. Новоспечений штурман опиниться в салоні одного з таких автомобілів - Mitsubishi Lancer EVO IX. Об'єм його двигуна 2 л, а потужність — цілих 320 л. с.! Та й взагалі, тут врахована кожну дрібницю — від збірки пружин до підбору дисків гуми. Над підготовкою машини до кожного виїзду працює ціла команда профі: спортсмени, інженери, механіки.

Гонки на спеціальному треку

Драйвовий заїзд відбудеться на спеціально підготовленій ґрунтовій трасі з безліччю різких поворотів і трамплінів. Як правило, автомобільні ралі відбуваються на подібному бездоріжжі. Тому новоспечений штурман «політає» на машині в прямому сенсі і відчує, що таке дійсно екстремальний занос.

Місце проведення враження

2 відгуки від реальних людей