11182
 

Подаруй сабай-масаж тіла з аромамаслами!

Заспокійливий тайський масаж в унікальній техніці, що поєднує точковий вплив з використанням великої кількості аромамасел і вправи з йоги. Майстер родом з далекого Таїланду вправно пропрацює кожен сантиметр тіла, що дозволить досягти абсолютної гармонії внутрішнього і фізичного «Я». Це можливість відчути глибоке розслаблення, позбутися найменших слідів втоми і відчути, що шкіра стала більш гладенькою. Сеанс проходить на спеціальному східному килимі — татамі. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 979 раз
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним

Сабай-масаж — що це?

Унікальна комбінація точкового масажу з використанням натуральних масажних і ароматичних масел. В основі сабай-масажу — найдавніша тайська техніка впливу на точки, яка дозволяє активізувати природні сили. А застосування масажних масел забезпечить сприятливий вплив на шкіру і створить ефект ароматерапії. В перекладі з тайської «сабай» означає найвищу ступінь насолоди! Процедура проходить у виконанні досвідченого масажиста родом з Таїланду.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах престижного столичного салону Oko Spa, де його радо зустріне майстер родом з Таїланду. Він запропонує гостю перевдягнутися у халат та одноразові капці та проведе його у кабінет. Потім майстер запросить Щасливчика розташуватися на татамі — спеціальному східному килимі. Тут він і почне таїнство східної процедури — інтенсивно розімне кожен сантиметр тіла, поетапно наносячи на шкіру ароматний мікс масел. Ідеально доповнити відчуття повного релаксу допоможе теплий душ.

Масажист — корінний житель Таїланду

Процедуру сабай-масажу проводять майстри з Таїланду зі спеціалізованою освітою та солідним досвідом. Вони досконало володіють найпопулярнішими техніками майстерного масажу по-східному!

Релакс + цілющий ефект

На відміну від традиційного тайського масажу, сабай виконується із застосуванням великої кількості олії. Завдяки цьому, точкові прийоми чудово поєднуються з легкими приємними погладжуваннями і розминаннями. Загалом, процедура дозволяє не тільки добре відпочити, але і дарує неймовірну легкість у всьому тілі.  

100% комфорт

В персональній роздягальні гостя буде чекати все необхідне для комфортного проходження процедури — зручний легкий халат і одноразові капці. А після процедури він зможе змити залишки масла в душі, скориставшись гелем і м'яким рушником.

36 відгуків реальних людей