11182
 

Подаруй сабай-масаж тіла з аромамаслами!

Заспокійливий тайський масаж в унікальній техніці, що поєднує точковий вплив з використанням великої кількості аромамасел і розтягуючі йогічні прийоми. Майстер родом з далекого Таїланду майстерно опрацює кожен сантиметр тіла, що дозволить досягти абсолютної гармонії внутрішнього і фізичного «Я». Це можливість відчути глибоке розслаблення, позбутися найменшої ознаки втоми і відчути, що шкіра стала більш бархатистою. Сеанс проходить на спеціальному східному маті - татамі. детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 21 601 раз
1 людина
1 годину
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним

Сабай-масаж - що це?

Унікальна комбінація точкового масажу з використанням натуральних масажних і ароматичних масел. В основі Сабай-масажу - найдавніша тайська техніка впливу на точки, яка дозволяє активізувати природні сили. А застосування масажних масел забезпечить благотворний вплив на шкіру і створить ефект розслабляючої ароматерапії. Недаремно в перекладі з тайського «саба» означає вищу ступінь насолоди! Процедура проходить у виконанні досвідченого масажиста родом з Таїланду.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у стінах престижного столичного салону Oko Spa, де його радо зустріне майстер родом з Таїланду. Він запропонує гостю переодягнутися в халат і одноразові капці і проведе його в кабінет. Потім майстер запросить Щасливчика розміститися на татамі - спеціальному східному маті. Тут він і почне таїнство східної процедури - інтенсивно розімне кожен сантиметр тіла, поетапно наносячи на шкіру ароматний мікс масел. Ідеальним чином доповнити відчуття повного релаксу допоможуть теплий душ і горнятко ароматного чаю.

Масажист - корінний житель Таїланду

Процедуру Сабай-масажу проводять майстри з Таїланду із спеціалізованою освітою і солідним досвідом. Вони досконально володіють найпопулярнішими техніками вправного масажу по-східному!

Релакс + цілющий ефект

На відміну від традиційного тайського масажу, Сабай виконується із застосуванням великої кількості масла. Завдяки цьому, точкові прийоми чудово поєднуються з легкими приємними погладжуваннями і приємним розминанням. Тож загалом, процедура дозволяє не тільки гарненько розслабитися, але і дарує неймовірну легкість у всьому тілі.

100% комфорт

У персональній роздягальні на гостя чекатиме все необхідне для комфортного проходження процедури - зручний легкий халат і одноразові капці. А після процедури він зможе змити залишки масла в душі, скориставшись гелем і м'яким рушником.

Місце проведення враження

Фотографії враження

31 відгук реальних людей

Сабай-масаж

1 000 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39