11182
 

Подаруй сабай-масаж тіла з аромамаслами!

Заспокійливий тайський масаж в унікальній техніці, що поєднує точковий вплив з використанням великої кількості аромамасел і розтягуючі йогічні прийоми. Майстер родом з далекого Таїланду майстерно опрацює кожен сантиметр тіла, що дозволить досягти абсолютної гармонії внутрішнього і фізичного «Я». Це можливість відчути глибоке розслаблення, позбутися найменшої ознаки втоми і відчути, що шкіра стала більш бархатистою. Сеанс проходить на спеціальному східному маті - татамі. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.05.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 707 раз
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.05.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним

Сабай-масаж — що це?

Унікальна комбінація точкового масажу з використанням натуральних масажних і ароматичних масел. В основі сабай-масажу — найдавніша тайська техніка впливу на точки, яка дозволяє активізувати природні сили. А застосування масажних масел забезпечить сприятливий вплив на шкіру і створить ефект розслаблюючій ароматерапії. Не дарма в перекладі з тайського «сабай» означає вищу ступінь насолоди! Процедура проходить у виконанні досвідченого масажиста родом з Таїланду.

Як все проходить?

Щасливчик опиниться в стінах престижного столичного салону Oko Spa, де його радо зустріне майстер родом з Таїланду. Він запропонує гостю переодягнутися в халат і одноразові тапочки і проведе його в кабінет. Потім майстер запросить Щасливчика розташуватися на татамі — спеціальному східному мате. Тут він і почне таїнство східної процедури   інтенсивно розімне кожен сантиметр тіла, поетапно наносячи на шкіру ароматний мікс масел. Ідеальним чином доповнити відчуття повного релаксу допоможе теплий душ.

Масажист   корінний житель Таїланду

Процедуру сабай-масажу проводять майстри з Таїланду зі спеціалізованою освітою та солідним досвідом. Вони досконало володіють самими популярними техніками вправного масажу по-східному!

Релакс + цілющий ефект

На відміну від традиційного тайського масажу, сабай виконується із застосуванням великої кількості олії. Завдяки цьому, точкові прийоми чудово поєднуються з легкими приємними погладжуваннями і приємними разминаниями. Так що в загалом, процедура дозволяє не тільки добре відпочити, але і дарує неймовірну легкість у всьому тілі.  

100% комфорт

В персональній роздягальні гостя буде чекати все необхідне для комфортного проходження процедури — зручний легкий халат і одноразові тапочки. А після процедури він зможе змити залишки масла в душі, скориставшись гелем і м'яким рушником.

33 відгуки від реальних людей

Сабай-масаж

1 000 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 14 16
093 170 06 39