Подаруйте політ на повітряній кулі для двох!

подарували вже 1 326 разів
8000 грн 2 люд. до 60 хв.
2 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Двоє друзів вирушать у селище Колонщина, де їх зустріне інструктор. Він розповість про основи роботи аеростата і правила безпеки під час польоту. Після цього розпочнеться підготовка до зльоту. Час перебування в повітрі залежить від погодних умов і може варіюватися від 30 до 60 хвилин. Після приземлення аеронавтів очікує церемонія посвяти в повітроплавці — з шампанським та почесними грамотами.

Чому ми вибрали «Київське повітроплавне суспільство»

Польоти проходять в Макарівському районі Київської області. Пілоти школи — справжні професіонали, члени збірної України з повітроплавання і рекордсмени європейських і регіональних змагань. Школа працює на чеському обладнанні компанії Kubicek Balloons.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

87 відгуків

Маша
9 лютого 2019
https://www.facebook.com/100009320883458
Все прошло на высшем уровне! Спасибо:)
Тетяна
18 жовтня 2018
Дякую, дуже круто!
Ирина
11 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100000565948958
Впечатления от Bodo дарила неоднократно, а получила впервые! Сказать, что это круто - ничего не сказать. Если это Ваша мечта и Вы не боитесь лёгенького экстрима - летите! Спасибо пилоту Юрию, спасибо небу и солнцу, за то, что пощупала их лично, спасибо организаторам и исполнителям. Ребята, вы - волшебники! Вы дарите то, что не забывается никогда. Больше ничего не расскажу, пробуйте сами
Калерия
21 серпня 2018
Очень классный полет :) очень долгожданный :) подарок на день рождения немного затянулся в связи с нашими летними поездками и погодными условиями, но он стоил того чтобы подождать. Ветер подул в нашу сторону и эмоции были незабываемыми :) +1 мечта в мою личную копилку.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.