Подаруй політ на повітряній кулі для двох!

подарували вже 1 288 разів
7000 грн 2 люд. до 60 хв.
2 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Доступно від 10 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Двоє друзів вирушать у селище Колонщина, де їх зустріне інструктор. Він розповість про основи роботи аеростата і правила безпеки під час польоту. Після цього розпочнеться підготовка до зльоту. Час перебування в повітрі залежить від погодних умов і може варіюватися від 30 до 60 хвилин. Після приземлення аеронавтів очікує церемонія посвяти в повітроплавці — з шампанським та почесними грамотами.

Чому ми вибрали «Київське повітроплавне суспільство»

Польоти проходять в Макарівському районі Київської області. Пілоти школи — справжні професіонали, члени збірної України з повітроплавання і рекордсмени європейських і регіональних змагань. Школа працює на чеському обладнанні компанії Kubicek Balloons.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

86 відгуків

Тетяна
18 жовтня 2018
Дякую, дуже круто!
Ирина
11 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100000565948958
Впечатления от Bodo дарила неоднократно, а получила впервые! Сказать, что это круто - ничего не сказать. Если это Ваша мечта и Вы не боитесь лёгенького экстрима - летите! Спасибо пилоту Юрию, спасибо небу и солнцу, за то, что пощупала их лично, спасибо организаторам и исполнителям. Ребята, вы - волшебники! Вы дарите то, что не забывается никогда. Больше ничего не расскажу, пробуйте сами
Калерия
21 серпня 2018
Очень классный полет :) очень долгожданный :) подарок на день рождения немного затянулся в связи с нашими летними поездками и погодными условиями, но он стоил того чтобы подождать. Ветер подул в нашу сторону и эмоции были незабываемыми :) +1 мечта в мою личную копилку.
Виталий
21 серпня 2018
Добрый день. Впечатление подарили на мой Д,Р. Несколько раз переносили полет из-за неподходящих погодных условий. Летал с женой и сыном 5-ти лет. Это КРУТО!!! Реально все как написано на сайте. Очень профессиональная команда!!! Масса положительных впечатлений. Берите с собой обязательно головной убор, потом поймете зачем))) Еще можно с собой какую-то вляжечку с коньячком. Прикольное посвящение в воздухоплаватели. Одним словом-----Рекомендую данное впечатление.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.