2238
 

Влучний пістолет

Стрільба з короткоствольної спортивної зброї — пістолетів Glock 17, CZ 75, Grand Power K100 на вибір. Можна зробити 50 пострілів по мішенях, а після відстежити статистику влучень. Враження включає 1 годину інструктажу і 1 годину безпосередньої практики стрільби. Професійний стрілок познайомить з правильною стійкою, хватом рукояті, розповість про техніку прицілювання. Потім гість застосує отримані навички самостійно, вибравши зброю на свій розсуд.  детальніше...

1 люд. 50 пострілів Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
50 пострілів
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2018

Влучний пістолет — що це?

Перш ніж випустити по мішенях патрони, гість клубу отримає можливість пройти професійну стрілецьку підготовку. Досвідчений інструктор розповість про тонкощі ведення вогню і познайомить свого учня з моделями короткоствольної спортивної зброї. Вибравши модель пістолета, учень попрактикуєтья у стрільбі по статичним і динамічним мішеням, з використанням укриттів і різних позицій. 

Як все відбувається?

Враження пройде в сучасному критому стрілецькому комплексі «Реаліст». Насамперед, інструктор розповість про комплектацію запропонованих пістолетів, покаже, як правильно поводитися з ними, навчить основним правилам поводження зі зброєю. Гість вибере один з пістолетів. Після теорії Щасливчик розпочне безпосередню практику стрільби. У його розпорядженні — 50 патронів. Він відточить отримані знання, цілячись по різним видам мішеней: статичним, тим, що рухаються, комбінованим. 

Стрільба з короткоствольных видів зброї

У вогнепальному тирі гостю нададуть на вибір кілька видів короткоствольної зброї — пістолети Glock 17, CZ 75, Grand Power K100. Можна буде випробувати в дії один з пістолетів, зробивши серію прицільних пострілів.

50 пострілів по мішенях

Всьго можна зробити 50 пострілів. Гостю нададуть можливість випробувати майстерність стрільби в нестандартних умовах: мішені в клубі не тільки статичні, а також рухомі. Динамічні цілі ускладнюють завдання і роблять її набагато цікавішими.

Супровід профі-інструктора

Професійний інструктор введе свого гостя в курс справи і буде супроводжувати протягом всього стрілецької тренування. Він покаже, як правильно зайняти стійку і обхопити пістолет, а також познайомить з технікою прицілювання і пострілів.

Місце проведення враження:

Тир "Реаліст"
м. Дорогожичі, вулиця Мельникова 46а Показати на мапі

50 відгуків реальних людей

В
Василь
14 березня 2017
Отримав у подарунок від дружини враження "Влучний пістолет". Завжди позитивно ставлюся до такого типу подарунків - тренінги, екскурсії, подорожі і т.д. - це те що завжди залишається з тобою, на відміну від всякого матеріального хламу. Професійний інструктор - все показує, розказує, відповідає на питання. За годину встигли дуже багато - стрільба із-за укриття, стрільба по декількох мішенях, швидка зміна магазину. Все круто!! Рекомендую.

1 лютого 2017
Отлично постреляли! Все ок)

Р
Руслан
10 січня 2017
Подарок сделала жена на день рождение, так как решила что год был трудным и мне нужно "спустить пар". Думала, что прийду-постреляю-уйду, но все оказалось на много интереснее! Инструктор все доступно объяснил, обучил новым приёмам, атмосфера просто захватывающая, вышел с ощущения того что горы могу свернуть. Очень понравилось, сам себе такое не подаришь, так как то времени нет, то сил...
Подарок сделала жена на день рождение, так как решила что год был трудным и мне нужно "спустить пар". Думала, что прийду-постреляю-уйду, но все оказалось на много интереснее! Инструктор все доступно объяснил, обучил новым приёмам, атмосфера просто захватывающая, вышел с ощущения того что горы могу свернуть. Очень понравилось, сам себе такое не подаришь, так как то времени нет, то сил, желания, но подарок действительно стоящий! После моего рассказа жена попросила, чтоб на 8 Марта я ей сделал такой же"сюрприз"

29 жовтня 2014
Сама идея прекрасна. Провести выходной необычно всегда лучше, чем сидеть на диване. Место стрельбы очень колоритное. Подарок хорош, хотя бы потому, что создает повод собраться с друзьями, сделать пару выстрелов. Кстати друзья тоже непременно захотят пострелять, для этого им все предоставят. Ценны доступны, выбор оружия очень интересный. Главное не ленится и дарить друг другу радость.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень