2238
 

Подаруй влучний пістолет!

Стрільба з короткоствольної спортивної зброї — пістолетів Glock 17, CZ 75, Grand Power K100 на вибір. Можна зробити 50 пострілів по мішенях, а після того відстежити статистику влучень. Враження включає 1 годину інструктажу і 1 годину безпосередньої практики стрільби. Професійний стрілок познайомить з правильною стійкою, хватом рукояті, розповість про техніку прицілювання. Потім гість застосує отримані навички самостійно, вибравши зброю на свій розсуд.  детальніше

1 чол. 50 пострілів Використати до 31.07.2017
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 691 раз
1 людина
50 пострілів
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років

Влучний пістолет — що це?

Перш ніж випустити по мішенях патрони, гість клубу отримає можливість пройти професійну стрілецьку підготовку. Досвідчений інструктор розповість про тонкощі ведення вогню і познайомить свого учня з моделями короткоствольної спортивної зброї. Вибравши модель пістолета, учень попрактикуєтья у стрільбі по статичним і динамічним мішеням, з використанням укриттів і різних позицій. 

Як все відбувається?

Враження пройде в сучасному критому стрілецькому комплексі «Реаліст». Насамперед, інструктор розповість про комплектацію запропонованих пістолетів, покаже, як правильно поводитися з ними, навчить основним правилам поводження зі зброєю. Гість вибере один з пістолетів. Після теорії Щасливчик розпочне безпосередню практику стрільби. У його розпорядженні — 50 патронів. Він відточить отримані знання, цілячись по різним видам мішеней: статичним, тим, що рухаються, комбінованим. 

Стрільба з короткоствольных видів зброї

У вогнепальному тирі гостю нададуть на вибір кілька видів короткоствольної зброї — пістолети Glock 17, CZ 75, Grand Power K100. Можна буде випробувати в дії один з пістолетів, зробивши серію прицільних пострілів.

50 пострілів по мішенях

Всьго можна зробити 50 пострілів. Гостю нададуть можливість випробувати майстерність стрільби в нестандартних умовах: мішені в клубі не тільки статичні, а також рухомі. Динамічні цілі ускладнюють завдання і роблять її набагато цікавішими.

Супровід профі-інструктора

Професійний інструктор введе свого гостя в курс справи і буде супроводжувати протягом всього стрілецької тренування. Він покаже, як правильно зайняти стійку і обхопити пістолет, а також познайомить з технікою прицілювання і пострілів.

Місце проведення враження

45 відгуків реальних людей