102331
 

Влучний пістолет для двох

Вразити мішені, стріляючи з короткоствольної зброї разом з кращим другом. 80 пострілів на двох в обладнаному тире. Інструктор навчить основам стрільби по цілях різного характеру: статичним, динамічним і реагує. Можна потренуватися потрапляти в мішень, змінюючи положення, а також використовуючи укриття. На вибір надаються різні моделі пістолетів: Glock 17, CZ 75, Grand Power K100. Заняття триває 1 годину.  детальніше...

2 люд. 40 пострілів/чол Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
40 пострілів/чол
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2018

Влучний пістолет для двох — що це?

Майстер-клас стрільби з пістолета для двох учасників. Заняття пройде в закритому тирі, обладнаному сучасними електричними мішенями. На вибір представлять різні моделі пістолетів: Glock 17, CZ 75, Grand Power K100. Інструктор познайомить з основами спортивної та практичної стрільби, пояснить тонкощі влучної стрільби по статичним і динамічним цілям з різних положень. Кожен зможе зробити біля 40 пострілів.

Як все відбувається?

У критому тирі «Реаліст» інструктор проведе урок стрільби, враховуючи навички і досвід Щасливчиків. Тут широкий вибір мішеней: стаціонарні, рухомі і комбіновані. Новачки навчаться базовим навичкам поводження зі зброєю, а досвідчені стрілки попрактикуются потрапляти в ціль із різних положень і з використанням укриттів. Умови — максимально наближені до реальних.

40 пострілів для кожного

На двох в тирі видадуть 80 набоїв. Цього вистачить, щоб вдосталь повправлятися у стрільбі по різних мішенях протягом години. А інструктор покаже, що треба робити, щоб вразити якомога більше цілей.

3 моделі пістолетів на вибір

Учасникам запропонують на вибір такі види короткоствольної зброї:

 • Glock 17 — австрійський пістолет, у якому відсутній прапорець запобігання і курок;
 • CZ 75 — самозарядна модель, розроблена в Чехословаччині;
 • Grand Power K100 — самозарядний пістолет словацького виробництва.

Багатий вибір мішеней

У тирі є сучасні мішені різних типів:

 • стаціонарні;
 • рухомі;
 • комбіновані.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Тир "Реаліст"
м. Дорогожичі, вулиця Мельникова 46а Показати на мапі

50 відгуків

В
Василь
14 березня 2017
Отримав у подарунок від дружини враження "Влучний пістолет". Завжди позитивно ставлюся до такого типу подарунків - тренінги, екскурсії, подорожі і т.д. - це те що завжди залишається з тобою, на відміну від всякого матеріального хламу. Професійний інструктор - все показує, розказує, відповідає на питання. За годину встигли дуже багато - стрільба із-за укриття, стрільба по декількох мішенях, швидка зміна магазину. Все круто!! Рекомендую.

1 лютого 2017
Отлично постреляли! Все ок)

Р
Руслан
10 січня 2017
Подарок сделала жена на день рождение, так как решила что год был трудным и мне нужно "спустить пар". Думала, что прийду-постреляю-уйду, но все оказалось на много интереснее! Инструктор все доступно объяснил, обучил новым приёмам, атмосфера просто захватывающая, вышел с ощущения того что горы могу свернуть. Очень понравилось, сам себе такое не подаришь, так как то времени нет, то сил...
Подарок сделала жена на день рождение, так как решила что год был трудным и мне нужно "спустить пар". Думала, что прийду-постреляю-уйду, но все оказалось на много интереснее! Инструктор все доступно объяснил, обучил новым приёмам, атмосфера просто захватывающая, вышел с ощущения того что горы могу свернуть. Очень понравилось, сам себе такое не подаришь, так как то времени нет, то сил, желания, но подарок действительно стоящий! После моего рассказа жена попросила, чтоб на 8 Марта я ей сделал такой же"сюрприз"

29 жовтня 2014
Сама идея прекрасна. Провести выходной необычно всегда лучше, чем сидеть на диване. Место стрельбы очень колоритное. Подарок хорош, хотя бы потому, что создает повод собраться с друзьями, сделать пару выстрелов. Кстати друзья тоже непременно захотят пострелять, для этого им все предоставят. Ценны доступны, выбор оружия очень интересный. Главное не ленится и дарить друг другу радость.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень