102331
 

Подаруй влучний пістолет для двох!

Вразити мішені, стріляючи з короткоствольної зброї разом з кращим другом. 80 пострілів на двох в обладнаному тирі. Інструктор навчить основам стрільби по цілях різного характеру: статичним, динамічним і реагуючим. Можна потренуватися потрапляти в мішень, змінюючи положення, а також використовуючи укриття. На вибір надаються різні моделі пістолетів: Glock 17, CZ 75, Grand Power K100. Заняття триває 1 годину.  детальніше

2 чол. 40 пострілів/чол Використати до 31.07.2017
3 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 47 раз
2 людини
40 пострілів/чол
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років

Влучний пістолет для двох — що це?

Майстер-клас стрільби з пістолета для двох учасників. Заняття пройде в закритому тирі, обладнаному сучасними електричними мішенями. На вибір представлять різні моделі пістолетів: Glock 17, CZ 75, Grand Power K100. Інструктор познайомить з основами спортивної та практичної стрільби, пояснить тонкощі влучної стрільби по статичним і динамічним цілям з різних положень. Кожен зможе зробити біля 40 пострілів.

Як все відбувається?

У критому тирі «Реаліст» інструктор проведе урок стрільби, враховуючи навички і досвід Щасливчиків. Тут широкий вибір мішеней: стаціонарні, рухомі і комбіновані. Новачки навчаться базовим навичкам поводження зі зброєю, а досвідчені стрілки попрактикуются потрапляти в ціль із різних положень і з використанням укриттів. Умови — максимально наближені до реальних.

40 пострілів для кожного

На двох в тирі видадуть 80 набоїв. Цього вистачить, щоб вдосталь повправлятися у стрільбі по різних мішенях протягом години. А інструктор покаже, що треба робити, щоб вразити якомога більше цілей.

3 моделі пістолетів на вибір

Учасникам запропонують на вибір такі види короткоствольної зброї:

  • Glock 17 — австрійський пістолет, у якому відсутній прапорець запобігання і курок;
  • CZ 75 — самозарядна модель, розроблена в Чехословаччині;
  • Grand Power K100 — самозарядний пістолет словацького виробництва.

Багатий вибір мішеней

У тирі є сучасні мішені різних типів:

  • стаціонарні;
  • рухомі;
  • комбіновані.

Місце проведення враження

45 відгуків реальних людей