100736
 

Подаруй медитацію!

Знайомство з технікою медитативної практики ОШО — Кундаліні або Чакровим звучанням на вибір. Один на один з досвідченим викладачем буде набагато простіше освоїти весь процес, що складається з 2 фаз — активної і тиші. Музичний супровід дозволить швидко налаштуватися на потрібний лад і досягти гармонії з внутрішнім «я». Всього за 1 заняття можна пізнати основи глибокого розслаблення, щоб згодом навчитися знаходити титанічні спокій у будь-якій ситуації. Сеанс медитації проходить без сторонніх, в індивідуальному форматі. детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 21 595 раз
1 людина
1 годину
Використати до 30.04.2017

Медитація - що це?

Захоплююче знайомство з одним із найпростіших видів медитації - Кундаліні або Чакровим звучанням. Обидві техніки відносяться до Динамічних медитацій ОШО, які на сьогодні користуються популярністю у всьому світі. Вони складаються з набору різних дій і процесів, що ведуть до стану глибокого розслаблення. Кожна методика має підготовчу активну фазу і фазу тиші. Досвідчений наставник познайомить з однією з технік в індивідуальному порядку. 

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає студію «Ram Yoga» - зал поблизу ст. м. «Арсенальна». Тут він познайомиться з одним із видів медитативної практики під керівництвом досвідченого наставника. Викладач проведе невеликий інструктаж, продемонструє техніку виконання активної фази і допоможе повторити її. Після цього Щасливчик зануриться у фазу тиші. Наприкінці заняття він зможе поділитися своїми відчуттями і поставити усі питання, що виникли.

2 види медитації на вибір

Головною відмінністю Кундаліні і Чакрового звучання є активна фаза - своєрідна підготовка до медитативного стану. У першому випадку, виконується «тряска» усього тіла і довільний танок - «латихан». Наступна методика полягає у проспівуванні звуку «а» або гудінні: увага при цьому по черзі спрямовується на кожну чакру - від 1-ої до 7-ої і назад. Фаза тиші в обох випадках подібна: треба буде комфортно розташуватися на підлозі сидячи або стоячи - і повністю довіритися внутрішнім відчуттям.

Східна музика

Кожен вид медитації супроводжує спеціально створена музика. Вона не тільки полегшує виконання вправ в активній фазі, але і дозволяє максимально підготуватися до фази тиші та досягнути стану спокою.

Цілющий ефект медитації

Повне занурення у фазу тиші є потужним енергетичним процесом, який не тільки гармонізує емоційний стан, але й допомагає знайти легкість у тілі. Регулярна практика дозволяє позбавитися стресу, неспокійного сну і важких думок.

Фотографії враження

10 відгуків реальних людей

Медитація

300 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39