100736
 

Подаруй сеанс медитації!

Знайомство з технікою медитативної практики на вибір — перша полягає у фокусуванні на певному об'єкті, а друга допоможе повністю абстрагуватися й очистити думки. Пізнавати себе доведеться в невеликій групі до 8 людей. Музичний супровід дозволить швидко налаштуватися на потрібний лад і досягти гармонії із внутрішнім «я». Всього за 1 заняття можна навчитися основам глибокого розслаблення, щоб згодом вміти знаходити титанічний спокій у будь-якій ситуації. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 419 раз
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - зручна
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Медитація —​ що це?

Цікаве знайомство з одним із двох простих видів медитації на вибір. Обидві техніки застосовуються протягом сотень років і користуються популярністю в усьому світі. Вони являють собою набір різних дій і процесів, що ведуть до стану глибокого розслаблення. Кожна методика допоможе краще пізнати себе й досягти внутрішнього спокою. Досвідчений наставник познайомить Щасливчика та інших учнів із будь-якою з технік. Усього в групі до 8 людей.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає студію Shanti Yoga Room. Тут він познайомиться з одним із видів медитативної практики під керівництвом досвідченого наставника. Викладач проведе невеликий інструктаж і допоможе зануритися в необхідний стан абсолютного спокою. Щасливчику доведеться фокусуватися на певному об'єкті, не помічаючи більше нічого навколо або повністю відволіктися від зовнішніх подразників і спробувати поспостерігати за собою з боку. Наприкінці заняття він зможе поділитися своїми відчуттями і задати всі питання.

2 види медитації на вибір

  • Перший тип передбачає концентрацію на об'єкті, диханні, мантрі або чомусь іншому. Мета — помітити, як всі інші відчуття й відволікаючі фактори поступово зникають і залишається лише обраний предмет.
  • Друга практика полягає в спостереженні за всіма аспектакми буття — думками, почуттями і навіть оточуючими звуками без будь-яких реакцій.

Східна музика

Кожен вид медитації супроводжує музика. Вона не тільки полегшує виконання вправ, але й дозволяє максимально підготуватися до стану спокою.

Цілющий ефект медитації

Повне занурення в медитативний стан є потужним енергетичним процесом, який не тільки гармонізує душевний стан, а й дозволяє знайти легкість у тілі. Регулярна практика також дозволяє позбутися стресу, неспокійного сну та важких думок.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Shanti Yoga Room - Йога студія
м. Дружби Народів, вул. Драгомірова, 9 Показати на мапі

19 відгуків

18 вересня 2018
От занятия йоги получила массу удовольствия, большое спасибо тренеру Александру. Возмутил сам подход студии Shanti Yoga Room к организационным моментам. На впечатление “медитации” записалась за неделю ранее на 08:45, для уточнения информации из студии Shanti Yoga Room меня ни разу не набрали. В сам день получения впечатления за ЧАС до занятия мне написали СМС-сообщение с просьбой прийти на...
От занятия йоги получила массу удовольствия, большое спасибо тренеру Александру. Возмутил сам подход студии Shanti Yoga Room к организационным моментам. На впечатление “медитации” записалась за неделю ранее на 08:45, для уточнения информации из студии Shanti Yoga Room меня ни разу не набрали. В сам день получения впечатления за ЧАС до занятия мне написали СМС-сообщение с просьбой прийти на 09:30, так как не набралась группа на 08:45. День запланирован, и ждать 45 минут не было возможности и к тому я была в дороге! В итоге попросили, чтобы я пришла как можно быстрее и присоединилась к группе. Мое занятие длилось 60 минут вместо 90, изначально была запланирована медитация, в итоге попала на занятие йоги. Просьба, студии ответственней подходить к организации.
bodo
Вчора
Спасибо Вам за то, что обратили наше внимание на данную ситуацию так, как для нас очень важно качество предоставляемых услуг как с нашей стороны, так и со стороны партнера. Мы связались с провайдером для выяснения этого инцидента. Он приносит свои извинения и сообщил, что данная ситуация случилась из-за того, что инструктор по медитации не смог выйти на работу и отменил занятие. Партнер согласен...
Спасибо Вам за то, что обратили наше внимание на данную ситуацию так, как для нас очень важно качество предоставляемых услуг как с нашей стороны, так и со стороны партнера. Мы связались с провайдером для выяснения этого инцидента. Он приносит свои извинения и сообщил, что данная ситуация случилась из-за того, что инструктор по медитации не смог выйти на работу и отменил занятие. Партнер согласен, что отменять занятие за пару часов несерьезно и обещает усилить дисциплинарные меры. Также, в качестве извинений,партнер предлагает Вам предоставить бесплатно услугу Медитации, чтобы Вы все же получили впечатление от желаемой услуги. Но предупреждает, что сделать это можно с 07.10, когда вернется инструктор. Для этого Вы можете связаться с Мариной Сергеевной, 380503185110, нужно назвать свои имя/фамилию и согласовать дату.

А
Александр
18 червня 2018
Был впервые на йоге и мне все очень понравилось. Ощущения сложно описать - это с той оперы, когда лучше один раз попробовать, нежели 100 раз услышать. Все организованно на высшем уровне: место расположение, звуки, запахи, сам процесс и конечно же отдельная благодарность гуру Марине Пуле. Которая очень быстро ввела в курс дела и немножко приоткрыла темную занавес этого древнейшего действия )

В
Вероника
5 травня 2018
Впечатление подарили мои друзья. Раньше никогда не пробовала заниматься медитацией, и скажу вам, что я просто в восторге! Посетила уютную студию йоги Shanti Yoga Room. Там работает замечательный тренер, которой рассказал нам о базовых техниках медитации. Сеанс оправдал все мои ожидания. Рекомендую!

31 березня 2018
Мы с мужем никогда раньше не занимались медитацией. Наша гуру рассказала о различных методиках медитации и провела с нами медитацию. Удивительное состояние погружения в себя, в свое тело. Время прошло незаметно , появилось ощущение легкости, спокойствия и желание продолжить этот замечательный опыт. Спасибо!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень