100736
 

Медитація

Знайомство з технікою медитативної практики ОШО — Кундаліні або Чакровим звучанням на вибір. Один на один із досвідченим викладачем буде набагато простіше опанувати весь процес, що складається з 2 фаз — активної і тиші. Музичний супровід дозволить швидко налаштуватися на потрібний лад і досягти гармонії з внутрішнім «я». Всього за 1 заняття можна пізнати основи глибокого розслаблення, щоб згодом навчитися знаходити титанічний спокій у будь-якій ситуації. Сеанс медитації проходить без сторонніх, в індивідуальному форматі. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2018

Медитація —​ що це?

Захоплююче знайомство з одним із найпростіших видів медитації — Кундаліні або Чакровим звучанням. Обидві техніки відносяться до Динамічних медитацій ОШО, які на сьогодні користуються популярністю у всьому світі. Вони складаються з набору різних дій і процесів, що ведуть до стану глибокого розслаблення. Кожна методика має підготовчу активну фазу і фазу тиші. Досвідчений наставник познайомить з однією із технік в індивідуальному порядку. 

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає студію «Ram Yoga» — зал поблизу ст. м. «Арсенальна». Тут він познайомиться з одним із видів медитативної практики під керівництвом досвідченого наставника. Викладач проведе невеликий інструктаж, продемонструє техніку виконання активної фази та допоможе повторити її. Після цього Щасливчик зануриться у фазу тиші. Наприкінці заняття він зможе поділитися своїми відчуттями й поставити всі питання, що виникли.

2 види медитації на вибір

Головною відмінністю Кундаліні і Чакрового звучання є активна фаза — своєрідна підготовка до медитативного стану. У першому випадку, виконується «тряска» усього тіла й довільний танок — «латихан». Наступна методика полягає у проспівуванні звуку «а» або гудінні: увага при цьому по черзі спрямовується на кожну чакру — від 1-ої до 7-ої і назад. Фаза тиші в обох випадках подібна: треба буде комфортно розташуватися на підлозі сидячи або стоячи — і повністю довіритися внутрішнім відчуттям.

Східна музика

Кожен вид медитації супроводжує спеціально створена музика. Вона не тільки полегшує виконання вправ у активній фазі, але й дозволяє максимально підготуватися до фази тиші та досягнути стану спокою.

Цілющий ефект медитації

Повне занурення у фазу тиші є потужним енергетичним процесом, який не тільки гармонізує емоційний стан, але й допомагає знайти легкість у тілі. Регулярна практика дозволяє позбавитися стресу, неспокійного сну й важких думок.

Місце проведення враження:

Ram Yoga - Студія
м. Арсенальна, пров.Инженерный, 4Б Показати на мапі
м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 24А Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

И
Ирина
5 червня 2017
понравилось впечатление"медитация", большое спасибо тренеру Ольге! сертификат мне подарили на день рождения, из 10-ти вариантов впечатлений выбрала "медитацию" и не пожалела, время проведено с удовольствием и с пользой для души и тела! еще раз спасибо Ольге!

N
Nikita
17 квітня 2017
Медитация прошла замечательно. Спасибо БОДО за яркие впечатления!

24 березня 2017
Выбрала впечатление Медитация и осталась довольна. Тренер детально проговорила все моменты медитации по Чакрам. Теперь могу самостоятельно и смело делать ее сама. Спасибо!

И
Ирина
22 березня 2017
Посетила впечатление "Медитация" в Студии Ram Yoga. Очень понравилось впечатление, невероятные ощущения внутри себя. Ольга Грибовская помогла расслабится и проникнуть в секреты медитации Ошо, очень благодарна. Благодарю за возможность и осуществление данной медитации.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • 8 березня
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень