100736

Подаруй сеанс медитації!

Знайомство з технікою медитативної практики на вибір — перша полягає у фокусуванні на певному об'єкті, а друга допоможе повністю абстрагуватися й очистити думки. Пізнавати себе доведеться в невеликій групі до 8 людей. Музичний супровід дозволить швидко налаштуватися на потрібний лад і досягти гармонії із внутрішнім «я». Всього за 1 заняття можна навчитися основам глибокого розслаблення, щоб згодом вміти знаходити титанічний спокій у будь-якій ситуації. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.12.2018
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 247 раз
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - зручна
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2018

Медитація —​ що це?

Цікаве знайомство з одним із двох простих видів медитації на вибір. Обидві техніки застосовуються протягом сотень років і користуються популярністю в усьому світі. Вони являють собою набір різних дій і процесів, що ведуть до стану глибокого розслаблення. Кожна методика допоможе краще пізнати себе й досягти внутрішнього спокою. Досвідчений наставник познайомить Щасливчика та інших учнів із будь-якою з технік. Усього в групі до 8 людей.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає студію Shanti Yoga Room. Тут він познайомиться з одним із видів медитативної практики під керівництвом досвідченого наставника. Викладач проведе невеликий інструктаж і допоможе зануритися в необхідний стан абсолютного спокою. Щасливчику доведеться фокусуватися на певному об'єкті, не помічаючи більше нічого навколо або повністю відволіктися від зовнішніх подразників і спробувати поспостерігати за собою з боку. Наприкінці заняття він зможе поділитися своїми відчуттями і задати всі питання.

2 види медитації на вибір

 • Перший тип передбачає концентрацію на об'єкті, диханні, мантрі або чомусь іншому. Мета — помітити, як всі інші відчуття й відволікаючі фактори поступово зникають і залишається лише обраний предмет.
 • Друга практика полягає в спостереженні за всіма аспектакми буття — думками, почуттями і навіть оточуючими звуками без будь-яких реакцій.

Східна музика

Кожен вид медитації супроводжує музика. Вона не тільки полегшує виконання вправ, але й дозволяє максимально підготуватися до стану спокою.

Цілющий ефект медитації

Повне занурення в медитативний стан є потужним енергетичним процесом, який не тільки гармонізує душевний стан, а й дозволяє знайти легкість у тілі. Регулярна практика також дозволяє позбутися стресу, неспокійного сну та важких думок.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Shanti Yoga Room - Йога студія
м. Дружби Народів, вул. Драгомірова, 9 Показати на мапі

18 відгуків

А
Александр
18 червня 2018
Был впервые на йоге и мне все очень понравилось. Ощущения сложно описать - это с той оперы, когда лучше один раз попробовать, нежели 100 раз услышать. Все организованно на высшем уровне: место расположение, звуки, запахи, сам процесс и конечно же отдельная благодарность гуру Марине Пуле. Которая очень быстро ввела в курс дела и немножко приоткрыла темную занавес этого древнейшего действия )

В
Вероника
5 травня 2018
Впечатление подарили мои друзья. Раньше никогда не пробовала заниматься медитацией, и скажу вам, что я просто в восторге! Посетила уютную студию йоги Shanti Yoga Room. Там работает замечательный тренер, которой рассказал нам о базовых техниках медитации. Сеанс оправдал все мои ожидания. Рекомендую!

31 березня 2018
Мы с мужем никогда раньше не занимались медитацией. Наша гуру рассказала о различных методиках медитации и провела с нами медитацию. Удивительное состояние погружения в себя, в свое тело. Время прошло незаметно , появилось ощущение легкости, спокойствия и желание продолжить этот замечательный опыт. Спасибо!!!

И
Ирина
5 червня 2017
понравилось впечатление"медитация", большое спасибо тренеру! сертификат мне подарили на день рождения, из 10-ти вариантов впечатлений выбрала "медитацию" и не пожалела, время проведено с удовольствием и с пользой для души и тела! еще раз спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень