100736
 

Подаруй медитацію!

Знайомство з технікою медитативної практики ОШО — Кундаліні або Чакровим звучанням на вибір. Один на один з досвідченим викладачем буде набагато простіше освоїти весь процес, що складається з 2 фаз — активної і тиші. Музичний супровід дозволить швидко налаштуватися на потрібний лад і досягти гармонії з внутрішнім «я». Всього за 1 заняття можна пізнати основи глибокого розслаблення, щоб згодом навчитися знаходити титанічні спокій у будь-якій ситуації. Сеанс медитації проходить без сторонніх, в індивідуальному форматі. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 868 раз
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017

Медитація - що це?

Захоплююче знайомство з одним із найпростіших видів медитації - Кундаліні або Чакровим звучанням. Обидві техніки відносяться до Динамічних медитацій ОШО, які на сьогодні користуються популярністю у всьому світі. Вони складаються з набору різних дій і процесів, що ведуть до стану глибокого розслаблення. Кожна методика має підготовчу активну фазу і фазу тиші. Досвідчений наставник познайомить з однією з технік в індивідуальному порядку. 

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає студію «Ram Yoga» - зал поблизу ст. м. «Арсенальна». Тут він познайомиться з одним із видів медитативної практики під керівництвом досвідченого наставника. Викладач проведе невеликий інструктаж, продемонструє техніку виконання активної фази і допоможе повторити її. Після цього Щасливчик зануриться у фазу тиші. Наприкінці заняття він зможе поділитися своїми відчуттями і поставити усі питання, що виникли.

2 види медитації на вибір

Головною відмінністю Кундаліні і Чакрового звучання є активна фаза - своєрідна підготовка до медитативного стану. У першому випадку, виконується «тряска» усього тіла і довільний танок - «латихан». Наступна методика полягає у проспівуванні звуку «а» або гудінні: увага при цьому по черзі спрямовується на кожну чакру - від 1-ої до 7-ої і назад. Фаза тиші в обох випадках подібна: треба буде комфортно розташуватися на підлозі сидячи або стоячи - і повністю довіритися внутрішнім відчуттям.

Східна музика

Кожен вид медитації супроводжує спеціально створена музика. Вона не тільки полегшує виконання вправ в активній фазі, але і дозволяє максимально підготуватися до фази тиші та досягнути стану спокою.

Цілющий ефект медитації

Повне занурення у фазу тиші є потужним енергетичним процесом, який не тільки гармонізує емоційний стан, але й допомагає знайти легкість у тілі. Регулярна практика дозволяє позбавитися стресу, неспокійного сну і важких думок.

10 відгуків реальних людей