Подаруйте майстер-клас живопису!

подарували вже 11 559 разів
1 людина
до 3 годин
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Художник-початківець вирушить до творчої майстерні. Йому нададуть полотно, а також акварельні або олійні фарби на вибір. Викладач розповість, як створювати композицію малюнка та правильно поєднувати кольори. Учень вибере сюжет картини самостійно. Після цього під керівництвом майстра він перенесе задумане на полотно за допомогою пензлика та фарб. Готовий малюнок залишиться в студії, щоб підсохнути, а за кілька днів його можна забрати додому.

Чому варто спробувати майстер-клас живопису

Уроки живопису проводять для людей будь-якого віку. Для заняття не потрібно мати особливі навички. Педагоги працюють як із новачками, так і з тими, хто вже вміє малювати. Полотно, пензлі та фарби видають на місці.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

494 відгуки

Сергей
Сьогодні
На мастер-класс по живописи мы ходили вдвоем с девушкой, он прошел просто отлично. Девушка, которая проводила занятие, была приятна, доброжелательна и ненавязчива. Во всем помогала, на все вопросы отвечала. Всем советуем.
Артем
Вчора
https://www.facebook.com/100002003147445
Очень понравилось впечатление от Enjoy Art, после которого на стене останется еще и картина )) Не бойтесь те кто никогда не рисовал, если у меня получилось, то и у вас получится ) Спасибо мастеру за помощь !
Оля
Вчора
Дуже класний художник з нами працював і все було атмосфернт. Дякуємо!
Карина
Вчора
Первый раз была на мастер-классе по живописи. Безумно понравилось, очень хороший мастер Юлия, которая всё понятно и доступно объясняла и помогала. Сам процесс рисования необычный: когда рисовала, чувствовала спокойствие и забывала про проблемы повседневной жизни.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.