100626
 

Подаруй майстер-клас живопису!

Можливість створити власну картину під чуйним керівництвом професійного художника. Малювати можна маслом або аквареллю. Надається полотно розміром 50х60 см. Майстер познайомить з азами мистецтва живопису, розповість, як створити композицію малюнка й правильно поєднати кольори. Тему для сюжету можна обрати на свій смак. Готовий шедевр стане прекрасним доповненням інтер'єру! детальніше...

1 чол. до 3 годин Використати до 28.02.2018
1 чоловік
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2018

Майстер-клас живопису — що це?

Захоплюючий урок образотворчого мистецтва в компанії професійного художника. Можливість намалювати картину маслом або аквареллю, навіть не маючи спеціальних навичок. Усі необхідні матеріали та інструменти чекатимуть в майстерні. Готовий шедевр залишається на пам'ять.

Як все відбувається?

Щасливчик зануриться в творчий світ образотворчих форм і прийомів у стінах мистецької студії. Тут на нього чекає цікаве знайомство з досвідченим художником, на рахунку якого не тільки безліч класних картин, але й вдячних учнів. Профі допоможе створити композицію малюнка, розповість, як правильно поєднувати кольори та відтінки, а потім допоможе втілити задум на практиці. Щасливчик малюватиме на білосніжному полотні. Готова картина залишиться в студії, щоб підсохнути, а за кілька днів її можна буде забрати додому.

Індивідуальне заняття з профі-художником

Заняття проходить під керівництвом досвідченого художника. У залежності від наявності навичок, він складе програму заняття й допоможе підібрати сюжет майбутньої картини, який підходить за складністю.

Картина розміром 50х60 см

Профі-художник надасть необхідне для створення картини — фарби та полотно для малювання розміром 50х60 см. Також у розпорядженні будуть усі необхідні інструменти — мольберт, пензлі різних розмірів та ін. Тож достатньо просто прийти та насолодитися творчим процесом!

Створений шедевр можна забрати з собою

Майстерню потрібно буде відвідати двічі, але на другий раз — щоб забрати намальовану картину! Бажано, щоб фарба підсохла протягом кількох днів перед транспортуванням. Готовий шедевр стане як шикарною прикрасою будинку, так і прекрасним подарунком для близької людини.

Місце проведення враження:

ArtStatus - Студія
м. Лук'янівська, ул. Шолуденко, 30 Показати на мапі
EnjoyArt - Студія
м. Контрактова площа, вул. Ярославська, 4Б Показати на мапі
Творча Кухня - Арт-Студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі

340 відгуків реальних людей

К
Кристина
15 серпня 2017
Три часа пролетели незаметно. Во время рисования мозг отключается, круче любой медитации:) Поначалу казалось, что будет сложно, но у нас все получилось!

15 серпня 2017
Здравствуйте, Оксана. Ещё в марте, на мой день рождения, мне впечатление в подарок презентовала моя подруга, по совместительству начальница. И вот только в августе решила: пришло время воспользоваться. Мастер класс живописи выбрала не случайно, давно хотела попробовать себя в работе с масляными красками))). Мастер класс принёс яркие впечатления и восторг. Спасибо Ирине (учитель) за понимание...
Здравствуйте, Оксана. Ещё в марте, на мой день рождения, мне впечатление в подарок презентовала моя подруга, по совместительству начальница. И вот только в августе решила: пришло время воспользоваться. Мастер класс живописи выбрала не случайно, давно хотела попробовать себя в работе с масляными красками))). Мастер класс принёс яркие впечатления и восторг. Спасибо Ирине (учитель) за понимание, терпение, да и за тёплые и душевные разговоры во время урока))).

Д
Диана
9 серпня 2017
Была на мастер классе в студии Enjoy Art - очень понравилось! Ожидание и реальность совпали. Рассказывали о том как рисовать правильнее и помогли довести мой шедевр до совершенства. Очень довольна:) Спасибо!

А
Анастасия
9 серпня 2017
Мой мастер-класс проходил в арт-студии "Творча кухня" в ТЦ "Аркадия". Атмосфера невероятная! Художник-наставник Роберт прекрасный мастер, настоящий психолог и волшебник! Спасибо Вам еще раз за исполнение маленькой мечты. С нетерпением жду, когда заберу свой первый шедевр домой :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень