100626
 

Подаруй цікавий урок живопису!

Можливість створити власну картину під чуйним керівництвом досвідченого художника. Малювати можна маслом або аквареллю. Надається полотно розміром 50х60 см. Талановитий художник познайомить з азами мистецтва живопису, розповість, як створити композицію малюнка та правильно поєднувати кольори. Тему для сюжету можна вибрати на свій смак. Готовий шедевр стане прекрасним доповненням інтер'єру! детальніше

1 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
1 людина
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 12 років

Майстер-клас живопису — що це?

Захоплюючий урок образотворчого мистецтва в компанії професійного художника. Можливість намалювати картину маслом або аквареллю, навіть не маючи спеціальних навичок. Всі необхідні матеріали та інструменти чекатимуть в майстерні. Готовий шедевр залишається на пам'ять.

Як все відбувається?

Щасливчик зануриться в творчий світ образотворчих форм і прийомів у стінах мистецької студії. Тут на нього чекає цікаве знайомство з досвідченим художником, у якого на рахунку не тільки безліч класних картин, але і вдячних учнів. Профі допоможе створити композицію малюнка, розповість, як правильно поєднувати кольори і відтінки, а потім допоможе втілити задум на практиці. Щасливчик буде малювати на білосніжному полотні. Готова картина залишиться в студії, щоб підсохнути, а через кілька днів її можна буде забрати додому.

Індивідуальне заняття з профі-художником

Заняття проходить під керівництвом досвідченого художника. В залежності від наявності навичок, він складе програму заняття і допоможе підібрати сюжет майбутньої картини, який підходить за складністю.

Картина розміром 50х60 см

Профі-художник видасть необхідне для створення картини — фарби та полотно для малювання розміром 50х60 см. Також у розпорядженні будуть всі необхідні інструменти — мольберт, пензлі різних розмірів та ін. Тож достатньо просто прийти і насолодитися творчим процесом!

Створений шедевр можна забрати з собою

Майстерню потрібно буде відвідати двічі, але в другий раз — щоб забрати намальовану картину! Бажано, щоб фарба підсохла протягом кількох днів перед транспортуванням. Готовий шедевр стане як шикарною прикрасою будинку, так і прекрасним подарунком для близької людини.


 

299 відгуків реальних людей