100626
 

Подаруй майстер-клас живопису!

Можливість створити власну картину під чуйним керівництвом професійного художника. Малювати можна маслом або аквареллю. Надається полотно розміром 50х60 см. Майстер познайомить з азами мистецтва живопису, розповість, як створити композицію малюнка й правильно поєднати кольори. Тему для сюжету можна обрати на свій смак. Готовий шедевр стане прекрасним доповненням інтер'єру! детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 30.06.2018
1 людина
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 30.06.2018

Майстер-клас живопису — що це?

Захоплюючий урок образотворчого мистецтва в компанії професійного художника. Можливість намалювати картину маслом або аквареллю, навіть не маючи спеціальних навичок. Усі необхідні матеріали та інструменти чекатимуть в майстерні. Готовий шедевр залишається на пам'ять.

Як все відбувається?

Щасливчик зануриться в творчий світ образотворчих форм і прийомів у стінах мистецької студії. Тут на нього чекає цікаве знайомство з досвідченим художником, на рахунку якого не тільки безліч класних картин, але й вдячних учнів. Профі допоможе створити композицію малюнка, розповість, як правильно поєднувати кольори та відтінки, а потім допоможе втілити задум на практиці. Щасливчик малюватиме на білосніжному полотні. Готова картина залишиться в студії, щоб підсохнути, а за кілька днів її можна буде забрати додому.

Індивідуальне заняття з профі-художником

Заняття проходить під керівництвом досвідченого художника. У залежності від наявності навичок, він складе програму заняття й допоможе підібрати сюжет майбутньої картини, який підходить за складністю.

Картина розміром 50х60 см

Профі-художник надасть необхідне для створення картини — фарби та полотно для малювання розміром 50х60 см. Також у розпорядженні будуть усі необхідні інструменти — мольберт, пензлі різних розмірів та ін. Тож достатньо просто прийти та насолодитися творчим процесом!

Створений шедевр можна забрати з собою

Майстерню потрібно буде відвідати двічі, але на другий раз — щоб забрати намальовану картину! Бажано, щоб фарба підсохла протягом кількох днів перед транспортуванням. Готовий шедевр стане як шикарною прикрасою будинку, так і прекрасним подарунком для близької людини.

Місце проведення враження:

Творча Кухня - Арт-студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі
EnjoyArt - Студія
м. Контрактова площа, вул. Ярославська, 4Б Показати на мапі

355 відгуків реальних людей

А
Анна
27 грудня 2017
Мастер класс живопись под руководством Екатерины прошел на одном дыхании.Очень понравилась атмосфера, настроение. Уже не первый раз выбираю это впечатление и каждый раз наслаждаюсь и процессом и результатом который получается на выходе.Рекомендую тем кто хочет проявить себя и приятно и полезно провести свой досуг.

А
Анна
25 грудня 2017
Друзья подарили мастер-класс живописи на день рождения. Давно не испытывала столько положительных эмоций! Подарок - просто чудо! Спасибо огромное девочкам со студии "Творча кухня" в ТЦ "Аркадия"! Спасибо BODO за возможность получать и дарить такие подарки!

Н
Настя
4 грудня 2017
Я в захваті. Час пролетів дуже швидко, шедевр готовий. Сподобалось, що художник не малював за мене картину, а тільки підказував як краще. Усім раджу!

С
Светлана
28 листопада 2017
Очень понравилось! Я графический дизайнер и так же рисую карандашом, поэтому из всех впечатлений, что мне подарили на день рождение друзья, выбрала именно это. Было интересно попробовать рисунок маслом. Я была в студии недалеко от себя на Луначарского метро Левобережная - Творча Кухня. Все прошло чудесно, записали на то время когда мне удобно, у меня было заранее приготовлено фото того, что я...
Очень понравилось! Я графический дизайнер и так же рисую карандашом, поэтому из всех впечатлений, что мне подарили на день рождение друзья, выбрала именно это. Было интересно попробовать рисунок маслом. Я была в студии недалеко от себя на Луначарского метро Левобережная - Творча Кухня. Все прошло чудесно, записали на то время когда мне удобно, у меня было заранее приготовлено фото того, что я хочу нарисовать, мне его распечатали без вопросов, мы посоветовались с художником и дальше был интересный процесс самого рисунка, художник постоянно помогала советами и отвечала на все вопросы, рисовала я 4 часа и картина получилась такой как хотела, для первого раза маслом, мне сказали, что получилось очень хорошо. Дальше я выбрала рамочку и теперь как картина высохнет, то заберу ее и повешу дома в интерьере. Советую впечатление, если у вас лежит душа к рисованию, к искусству и есть желание расслабить мысли и попробовать что-то новое.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень