101724
 

Подаруй майстер-клас петриківського розпису!

Індивідуальний урок з петриківського розпису — різновиди образотворчого мистецтва, що «зійшло» зі стін українських хат-мазанок. Це можливість не тільки познайомитися з технікою нанесення автентичних візерунків, але і власноруч розписати дерев'яний виріб: дощечку 20х30 см, тарілку діаметром близько 20 см або ложку довжиною 20 див Барвистий сувенір стане колоритним прикрасою домашнього інтер'єру і справжнім предметом гордості за виконану роботу. подробнее...

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.01.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 013 раз
1 чоловік
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 7 років
Використати до 31.01.2018

Майстер-клас петриківського розпису - що це?

Знайомство з мистецтвом петриківського розпису - різновидом українського народного живопису, яке характеризується унікальними візерунками. Індивідуальне заняття проводить досвідчений викладач, який розповість історію цього древнього ремесла і навчить власноруч «відтворювати» барвисті орнаменти. Можливість доторкнутися до самобутньої української культури і розписати дерев'яну дощечку, тарілку або ложку.

Як це відбувається?

Щасливчик потрапить до арт-студії «Ліхтарик», де на нього буде чекати досвідчений викладач. Профі познайомить учнів з історією зародження петриківського розпису, основними його елементами, а також техніками нанесення автентичних візерунків. Потім він видасть Щасливчику пензель, фарби і запропонує обрати дерев'яне «полотно» на власний смак. Після цього учень власноруч розпише один із виробів, який потім можна буде забрати з собою. Мазок за мазком, він переноситиме на дерев'яну основу традиційні елементи петриківського розпису, щоб відтворити автентичні візерунки.

Легендарне давньоукраїнське мистецтво

Ці барвисті орнаменти зародилися ще на Наддніпрянщині, у часи козаків, коли розписані хати-мазанки прикрашали практично кожне село. Господині змагалися одна з одною - хто зробить своє житло найбільш мальовничим. Спочатку використовувалися лише квіткові мотиви, проте згодом їх стали доповнювати різноманітними рослинними орнаментами. Тепер травинки, ягідки, зернятка і пелюстки переплітаються в «об'ємні» візерунки, які заворожують своєю неповторністю. Адже не дарма це мистецтво визнано на міжнародному рівні: ЮНЕСКО внесла петриківський розпис до списку нематеріальної культурної спадщини світу!

Розписаний шедевр на дерев'яній «основі»

Власноруч можна розписати 1 із дерев'яних виробів на вибір:

  • дощечку близько 20х30 см у формі яблука, груші або іншого фрукта
  • тарілку діаметром до 20 см
  • ложку довжиною 20 см + листівку формату А5

Готовий сувенір залишається на згадку

Одразу після закінчення майстер-класу розписаний шедевр можна забрати додому. Готовий виріб прикрасить інтер'єр у найкращих українських традиціях!

Місце проведення враження:

Арт-студія "Ліхтарик"
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі

29 відгуків реальних людей

Я
Яна
28 травня 2017
Вирішила подарувати своєму братові сертифікат на майстер клас з петриківського розпису. Він був дуже задоволений і вражений! Дуже уважна і ввічлива майстер Даша, яка вміє надихнути і зацікавити дитину. Нам дуже сподобалось. Дякуємо!

Д
Диана
21 травня 2017
Сертификат "Бодо" на посещение индивидуального мастер-класса по петриковской росписи мне подарила подруга, зная моё увлечение как рисованием, так и декоративно-прикладным искусством. От мастер-класса, который проходил в арт-студии "Ліхтарик", я получила массу удовольствия. Особо хочу отметить искренность мастера, которая просто заражала своей увлеченностью даным видом народного творчества! Так...
Сертификат "Бодо" на посещение индивидуального мастер-класса по петриковской росписи мне подарила подруга, зная моё увлечение как рисованием, так и декоративно-прикладным искусством. От мастер-класса, который проходил в арт-студии "Ліхтарик", я получила массу удовольствия. Особо хочу отметить искренность мастера, которая просто заражала своей увлеченностью даным видом народного творчества! Так что спасибо "Бодо" за приятные и незабываемые впечатления!

Т
Татьяна
6 травня 2017
Мастер-класс подарила подруга, зная мои предпочтения (всегда хотела рисовать, но не складывалось). Большое спасибо ей! а также БОДО и Ліхтарику за возможность! Понравилось, что МК - индивидуальный, можно взять с собой ребёнка. Довольна и общением с преподавателем в процессе и результатом работы. Будем продолжать творить))

В
Василий
22 квітня 2017
Добрый день, уважаемые! Мастер-класс нам очень понравился! Спасибо БОДО за приятные моменты!!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень