Подаруй майстер-клас петриківського розпису!

подарували вже 4 044 разів
200 грн 1 люд. 90 хв.
1 людина
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Учень опанує один з видів традиційних видів розпису. Новачкові видадуть необхідні інструменти, дерев'яну дощечку та фарби. Викладач поділиться особливостями стилю малювання та розповість про символіку візерунків. Потім учень самостійно розпише виріб, а після заняття забере його з собою.

Чому ми вибрали арт-студію «Ліхтарик»

Відвідати художній майстер-клас можна в студії біля станції метро «Дружби народів». Для занять використовуються якісні матеріали та професійні інструменти. Команда «Ліхтарик» — це досвідчені художники і майстри.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

35 відгуків

Валентина
20 января 2018
Дякую за заняття, проведене 18 січня. Дуже все сподобалось. Особлива подяка дівчині, яка проводила заняття, за її терпіння та допомогу. Отримала масу задоволення та хороший настрій від майстер класу.
Панченко Лариса
17 ноября 2017
Большое спасибо за прекрасное впечатление от урока по петриковской росписи! Замечательно провела время, море положительных эмоций, восторг от результата самостоятельно разрисованной дощечки. Спасибо за хорошее настроение и за то, что я смогла ощутить себя художником. Особая благодарность Даше, которая все доходчиво объясняла и показывала технику росписи. Спасибо моим детям за то, что сделали мне такой подарок.
Ирина
30 октября 2017
https://www.facebook.com/100022942240734
Давно мечтала познать основы Петриковской росписи. Мои дети сделали мне такой замечательный подарок. Я получила огромное удовольствие и обязательно прийду в эту художественную мастерскую за новым впечатлением.
Юрій
19 октября 2017
Подарував дружині враження від bodo - майстер-клас з Петриківського розпису. І подарував на двох, із певним сподіванням :)... І воно виправдалося - дружина взяла мене з собою! Що маю зазначити: усе пройшло на високому рівні - і організаційні моменти (від магазину вражень завчасно попередили, нагадали, організували), і сам майстер-клас (майстриня Даша провела професійно, з увагою та турботою до кожного й до наших творчих можливостей!). Усім задоволені, залишаємо побажання магазину вражень оформляти подарункові набори українською з додаванням національних особливостей, адже магазин, на мою думку, має для цього безліч можливостей.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки