101724
 

Подаруй майстер-клас петриківського розпису!

Індивідуальний урок петриківського розпису - різновиду образотворчого мистецтва, що «зійшло» зі стін українських хат-мазанок. Це можливість не тільки познайомитися з технікою нанесення автентичних візерунків, але й власноруч розписати дерев'яний виріб: дощечку 20х30 см, тарілку діаметром близько 20 см або ложку довжиною 20 см. Барвистий сувенір стане колоритною прикрасою домашнього інтер'єру і справжнім предметом гордості художника-новачка. детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 463 рази
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 7 років

Майстер-клас петриківського розпису - що це?

Знайомство з мистецтвом петриківського розпису - різновидом українського народного живопису, яке характеризується унікальними візерунками. Індивідуальне заняття проводить досвідчений викладач, який розповість історію цього древнього ремесла і навчить власноруч «відтворювати» барвисті орнаменти. Можливість доторкнутися до самобутньої української культури і розписати дерев'яну дощечку, тарілку або ложку.

Як це відбувається?

Щасливчик потрапить до арт-студії «Ліхтарик», де на нього буде чекати досвідчений викладач. Профі познайомить учнів з історією зародження петриківського розпису, основними його елементами, а також техніками нанесення автентичних візерунків. Потім він видасть Щасливчику пензель, фарби і запропонує обрати дерев'яне «полотно» на власний смак. Після цього учень власноруч розпише один із виробів, який потім можна буде забрати з собою. Мазок за мазком, він переноситиме на дерев'яну основу традиційні елементи петриківського розпису, щоб відтворити автентичні візерунки.

Легендарне давньоукраїнське мистецтво

Ці барвисті орнаменти зародилися ще на Наддніпрянщині, у часи козаків, коли розписані хати-мазанки прикрашали практично кожне село. Господині змагалися одна з одною - хто зробить своє житло найбільш мальовничим. Спочатку використовувалися лише квіткові мотиви, проте згодом їх стали доповнювати різноманітними рослинними орнаментами. Тепер травинки, ягідки, зернятка і пелюстки переплітаються в «об'ємні» візерунки, які заворожують своєю неповторністю. Адже не дарма це мистецтво визнано на міжнародному рівні: ЮНЕСКО внесла петриківський розпис до списку нематеріальної культурної спадщини світу!

Розписаний шедевр на дерев'яній «основі»

Власноруч можна розписати 1 із дерев'яних виробів на вибір:

  • дощечку близько 20х30 см у формі яблука, груші або іншого фрукта
  • тарілку діаметром до 20 см
  • ложку довжиною 20 см + листівку формату А5

Готовий сувенір залишається на згадку

Одразу після закінчення майстер-класу розписаний шедевр можна забрати додому. Готовий виріб прикрасить інтер'єр у найкращих українських традиціях!

Місце проведення враження

24 відгуки від реальних людей