101724
 

Подаруй майстер-клас петриківського розпису!

Індивідуальний урок з петриківського розпису — різновиди образотворчого мистецтва, що «зійшло» зі стін українських хат-мазанок. Це можливість не тільки познайомитися з технікою нанесення автентичних візерунків, але і власноруч розписати дерев'яний виріб: дощечку 20х30 см, тарілку діаметром близько 20 см або ложку довжиною 20 див Барвистий сувенір стане колоритним прикрасою домашнього інтер'єру і справжнім предметом гордості за виконану роботу. подробнее...

1 чол. 90 хвилин Використати до 30.09.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 769 раз
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 7 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас петриківського розпису - що це?

Знайомство з мистецтвом петриківського розпису - різновидом українського народного живопису, яке характеризується унікальними візерунками. Індивідуальне заняття проводить досвідчений викладач, який розповість історію цього древнього ремесла і навчить власноруч «відтворювати» барвисті орнаменти. Можливість доторкнутися до самобутньої української культури і розписати дерев'яну дощечку, тарілку або ложку.

Як це відбувається?

Щасливчик потрапить до арт-студії «Ліхтарик», де на нього буде чекати досвідчений викладач. Профі познайомить учнів з історією зародження петриківського розпису, основними його елементами, а також техніками нанесення автентичних візерунків. Потім він видасть Щасливчику пензель, фарби і запропонує обрати дерев'яне «полотно» на власний смак. Після цього учень власноруч розпише один із виробів, який потім можна буде забрати з собою. Мазок за мазком, він переноситиме на дерев'яну основу традиційні елементи петриківського розпису, щоб відтворити автентичні візерунки.

Легендарне давньоукраїнське мистецтво

Ці барвисті орнаменти зародилися ще на Наддніпрянщині, у часи козаків, коли розписані хати-мазанки прикрашали практично кожне село. Господині змагалися одна з одною - хто зробить своє житло найбільш мальовничим. Спочатку використовувалися лише квіткові мотиви, проте згодом їх стали доповнювати різноманітними рослинними орнаментами. Тепер травинки, ягідки, зернятка і пелюстки переплітаються в «об'ємні» візерунки, які заворожують своєю неповторністю. Адже не дарма це мистецтво визнано на міжнародному рівні: ЮНЕСКО внесла петриківський розпис до списку нематеріальної культурної спадщини світу!

Розписаний шедевр на дерев'яній «основі»

Власноруч можна розписати 1 із дерев'яних виробів на вибір:

  • дощечку близько 20х30 см у формі яблука, груші або іншого фрукта
  • тарілку діаметром до 20 см
  • ложку довжиною 20 см + листівку формату А5

Готовий сувенір залишається на згадку

Одразу після закінчення майстер-класу розписаний шедевр можна забрати додому. Готовий виріб прикрасить інтер'єр у найкращих українських традиціях!

Місце проведення враження:

Арт-студія "Ліхтарик"
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі

24 відгуків реальних людей

4 січня 2017
Такий прекрасний подарунок я отримала від своїх подруг на день народження. Усе дуже-дуже сподобалося! По-перше, робота колективу BODO. Я подзвонила, щоб зареєструвати сертифікат, і мене проконсультували абсолютно з усіх питань, що мене цікавили! Адже я обирала між кількох вражень ;) Всі організаційні моменти також вирішує BODO. Тобто, домовлятися про час, дізнаватися розклад, записуватися на...
Такий прекрасний подарунок я отримала від своїх подруг на день народження. Усе дуже-дуже сподобалося! По-перше, робота колективу BODO. Я подзвонила, щоб зареєструвати сертифікат, і мене проконсультували абсолютно з усіх питань, що мене цікавили! Адже я обирала між кількох вражень ;) Всі організаційні моменти також вирішує BODO. Тобто, домовлятися про час, дізнаватися розклад, записуватися на МК - це все їх робота. У день, коли я мала відвідать свій МК, мені подзвонили і ще раз про це нагадали. На пошту прийшла вся необхідна інформація (коли, куди і т.д.). Тепер про саму студію "Ліхтарик". Дівчата там дуже привітні, атмосфера творча і затишна водночас. Петриківський розпис я давно мріяла спробувати. Ішла на МК з твердим переконанням, що хочу малювати символ нового року - Півня! І завдяки прекрасному куратору Даші мій півник перевершив усі мої очікування! Вийшло так гарно, так яскраво, так святково! Отримала задоволення і від процесу малювання, і від результату своєї роботи! Думаю, що це не останній творчий експеримент! Дякую BODO і "Ліхтарику"!

9 листопада 2016
Нам подарили подарок-впечатления по петриковской росписи. Очень все понравилось: от организации проведения мастер-класса до его самого проведения. Персонал очень вежлевый и внимательный. Теперь, когда мы идем на праздники, берем с собой подарки-впечатления. Спасибо большое за хорошо проведенное время и получения море приятных впечатлений!!!!

1 листопада 2016
Чудесный мастер-класс. понравилось, что он проводится индивидуально. Мастер Елена очень тактичная и доброжелательная. Конечно за 1,5 часа сложно и научиться, и красиво расписать досточку, но мы все успели и получилось весьма достойно, как для первого раза. Всем рекомендую отвлечься от своего привычного ритма жизни и окунуться на миг в искуство.

Е
Елена
12 вересня 2016
Спасибо огромное за то,что вы есть. Мои коллеги по работе подарили мне в день рождения впечатления в подарок. Я выбрала петриковскую роспись... Великолепный подарок!!! Студия замечательная, атмосфера очень приятная, творческая. Спасибо за новые для меня знания и умения. Появилось желание расписать весь мир вокруг себя!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень