101724
 

Подаруй майстер-клас петриківського розпису!

Групове заняття з петриківського розпису — різновиди образотворчого мистецтва, що «зійшли» зі стін українських хат-мазанок. Це можливість не тільки познайомитися з технікою нанесення автентичних візерунків, але й власноруч розписати дерев'яний виріб: дощечку 20х30 см, тарілку діаметром близько 20 см або ложку довжиною 20 см. Барвистий сувенір стане колоритною прикрасою домашнього інтер'єру й справжнім предметом гордості за виконану роботу. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 669 раз
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас петриківського розпису — що це?

Знайомство з мистецтвом петриківського розпису — різновидом українського народного живопису, який характеризується унікальними візерунками. Групове заняття проводить досвідчений викладач, який розповість історію цього давнього ремесла й навчить власноруч «відтворювати» барвисті орнаменти. Можливість доторкнутися до самобутньої української культури й розписати дерев'яну дощечку, тарілку або ложку.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до арт-студії «Ліхтарик», де на нього буде чекати досвідчений викладач. Профі познайомить учнів з історією зародження петриківського розпису, основними його елементами, а також техніками нанесення автентичних візерунків. Потім він надасть Щасливчикові пензель, фарби й запропонує обрати дерев'яне «полотно» на власний смак. Після цього учень власноруч розпише один із виробів, який потім можна буде забрати з собою. Мазок за мазком, він переноситиме на дерев'яну основу традиційні елементи петриківського розпису, щоб відтворити автентичні візерунки.

Легендарне давньоукраїнське мистецтво

Ці барвисті орнаменти зародилися ще на Наддніпрянщині, у часи козаків, коли розписані хати-мазанки прикрашали практично кожне село. Господині змагалися одна з одною — хто зробить своє житло найбільш мальовничим. Спочатку використовувалися лише квіткові мотиви, проте згодом їх стали доповнювати різноманітними рослинними орнаментами. Тепер травинки, ягідки, зернятка й пелюстки переплітаються в «об'ємні» візерунки, які заворожують своєю неповторністю. Адже не дарма це мистецтво визнано на міжнародному рівні: ЮНЕСКО внесла петриківський розпис до списку нематеріальної культурної спадщини світу!

Розписаний шедевр на дерев'яній «основі»

Власноруч можна розписати 1 із дерев'яних виробів на вибір:

 • дощечку близько 20х30 см у формі яблука, груші або іншого фрукта;
 • тарілку діаметром до 20 см;
 • ложку довжиною 20 см + листівку формату А5.

Готовий сувенір залишається на згадку

Одразу після закінчення майстер-класу розписаний шедевр можна забрати додому. Готовий виріб прикрасить інтер'єр у найкращих українських традиціях!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ліхтарик - Арт-студія
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі

35 відгуків

В
Валентина
20 січня 2018
Дякую за заняття, проведене 18 січня. Дуже все сподобалось. Особлива подяка дівчині, яка проводила заняття, за її терпіння та допомогу. Отримала масу задоволення та хороший настрій від майстер класу.

П
Панченко Лариса
17 листопада 2017
Большое спасибо за прекрасное впечатление от урока по петриковской росписи! Замечательно провела время, море положительных эмоций, восторг от результата самостоятельно разрисованной дощечки. Спасибо за хорошее настроение и за то, что я смогла ощутить себя художником. Особая благодарность Даше, которая все доходчиво объясняла и показывала технику росписи. Спасибо моим детям за то, что сделали мне такой подарок.

И
Ирина
30 жовтня 2017
Давно мечтала познать основы Петриковской росписи. Мои дети сделали мне такой замечательный подарок. Я получила огромное удовольствие и обязательно прийду в эту художественную мастерскую за новым впечатлением.

Ю
Юрій
19 жовтня 2017
Подарував дружині враження від bodo - майстер-клас з Петриківського розпису. І подарував на двох, із певним сподіванням :)... І воно виправдалося - дружина взяла мене з собою! Що маю зазначити: усе пройшло на високому рівні - і організаційні моменти (від магазину вражень завчасно попередили, нагадали, організували), і сам майстер-клас (майстриня Даша провела професійно, з увагою та турботою до...
Подарував дружині враження від bodo - майстер-клас з Петриківського розпису. І подарував на двох, із певним сподіванням :)... І воно виправдалося - дружина взяла мене з собою! Що маю зазначити: усе пройшло на високому рівні - і організаційні моменти (від магазину вражень завчасно попередили, нагадали, організували), і сам майстер-клас (майстриня Даша провела професійно, з увагою та турботою до кожного й до наших творчих можливостей!). Усім задоволені, залишаємо побажання магазину вражень оформляти подарункові набори українською з додаванням національних особливостей, адже магазин, на мою думку, має для цього безліч можливостей.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень