Подаруйте майстер-клас петриківського розпису!

подарували вже 4 858 разів
200 грн 1 люд. 90 хв.
1 людина
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учень опанує один з традиційних видів розпису. Новачкові видадуть необхідні інструменти, дерев'яну дощечку та фарби. Викладач поділиться особливостями стилю малювання та розповість про символіку візерунків. Потім учень самостійно розпише виріб, а після заняття забере його з собою.

Чому ми вибрали арт-студію «Ліхтарик»

Відвідати художній майстер-клас можна в студії біля станції метро «Дружби народів». Для занять використовуються якісні матеріали та професійні інструменти. Команда «Ліхтарика» — це досвідчені художники та майстри.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

51 відгук

Марія
16 березня 2019
Все дуже сподобалось
Татьяна
14 березня 2019
Очень понравилось само обучение технике росписи и подход специалиста .
Мария
1 березня 2019
Очень интересно, познавательно. Я давно мечтала научиться азам петриковской росписи и очень рада, что удалось. Я даже не ожидала, что получится так хорошо, хотя я вообще не рисую. Очень вдохновляет продолжать, а также пробовать себя в чем-то новом. Мастер-класс действительно понравился. Рекомендую. P. S. Теперь могу хвастаться собственноручно расписанной досточкой и обязательно буду тренироваться ещё сама. Красками уже запаслась)
Марина
23 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001813977388
Моя донька сьогодні відвідала майстер-клас з петриківського розпису з арт-студії Ліхтарик. Дуже сподобалося, уважна викладачка. Єдине - не дуже зручно, що російською мовою, дочка звикла до української, були деякі незрозумілі деталі через це. А загалом непоганий спосіб урізноманітнити дозвілля дитини.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.