Подаруйте майстер-клас боксу!

подарували вже 5 104 рази
1 людина
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На індивідуальному занятті новачок опанує ази єдиноборства, відпрацює різні техніки, прийоми і комбінації в боксі. Тренування буде проходити під контролем інструктора. Педагог грамотно розподілить навантаження для спортсмена, дасть поради і рекомендації. Він допоможе учневі опанувати правильну стійку, навчить наносити удари, ставити блоки, відбивати атаки противника.

Чому ми вибрали боксерський клуб Puncher

Центр розташований в п'яти хвилинах ходьби від ст. м. «Палац "Україна"». Відвідувати тренування можуть спортсмени з будь-яким рівнем підготовки. Для занять видають боксерські рукавички. У клубі є роздягальні та душові.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

59 відгуків

Максим
20 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004349954033
Все было прекрасно, спасибо !
Марія
18 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002589867199
Ще один чудовий момент у палац спогадів. І не тільки :) Найбільше мене вразило те, як легко пройшло це заняття. Було дуже комфортно. Люся - неймовірний тренер. Як на мене, бажання щось робити та впевненість у тому, що у тебе все вийде - це найголовніше. Саме так я почувалася. І це дивовижно. Кайфую від людей, які кайфують від того, що роблять і дарують позитив іншим! P.S. Усі вчителі і викладачі... ні, всі, хто чомусь навчає інших, мають бути такими, як Люся.
Богдан
12 лютого 2019
Мастер-класс очень понравился. Тренер построил план тренировки исходя из моего уровня, думаю пойти на постоянные занятия.
Роман
9 лютого 2019
Все прошло замечательно, даже новичку можно поймать азы

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.