100980
 

Подаруй майстер-клас боксу!

Індивідуальне заняття з тренером з класичного боксу. Він навчатиме азам професійного кулачного бою, у тому числі, правильній стійці, технікам нанесення точних ударів і захисту. Тренування відбудеться у боксерському клубі, обладнаному за усіма правилами. Тренер надасть максимум практичних порад щодо ведення бою, зарядить мотивацією і внутрішньою силою. детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 375 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років

Майстер-клас з боксу - що це?

Індивідуальне заняття з титулованим тренером з класичного боксу. Це тренування з контактного виду спорту, що доступний як чоловікам, так і жінкам. Навчання проходить в професійному залі, де є увесь потрібний інвентар і боксерський ринг для спарингів. Заняття розпочнеться з розминки, потім тренер навчатиме завдавати різних ударів і покаже корисні техніки контратак.

Як все відбувається?

Щасливчик займатиметься у стінах елітної школи з боксу Fight Family. Тут його зустріне тренер. Він покаже, де знаходяться роздягальня і душові кабіни. Тренування розпочнеться з легкої розминки. Профі розповість, як поводити себе на рингу, навчить технікам правильного удару і основам захисту. Одержані навички можна буде відпрацювати на практиці.

Тренування у боксерському клубі

У спортивному клубі Fight Family функціонує 4 сучасних зали, повністю укомплектованих згідно останніх спортивних тенденцій, а також комфортабельні душові та роздягальні. Крім боксу школа спеціалізується за напрямками: кікбоксинг, тайський бокс, тхеквондо, бразильська джиу джитсу, MMA. Відпрацьовувати техніку правильного удару належить зі спеціальним інвентарем. У клубі є боксерський ринг для спарингів.

Індивідуальний тренер з боксу

Заняття відбудеться у індивідуальному форматі під наглядом досвідченого тренера, у якого за плечима безліч переможних боїв. Він познайомить новачка з усіма тонкощами боксу - від правильної стійки до бездоганної техніки нанесення ударів і захисту.У штаті інструкторів є чемпіони Європи та світу.

Засади самооборони для кожного

Тренування у індивідуальному форматі підійдуть як чоловікам, так і жінкам. Класичний бокс може стати чудовою альтернативою фітнесу. Крім того, він навчає контролювати емоції і розвиває швидкість реакції.

Місце проведення враження

25 відгуків реальних людей