101538
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Квест у реальному житті у вигляді інтерактивної детективної гри. Головна мета - знайти ключ і вибратися із закритої кімнати за 60 хвилин. Підказки та відповіді можна отримати, розгадуючи різні ребуси та головоломки. Гра в команді з 4-х осіб. На вибір пропонуються кімнати, стилізовані під різну тематику - лабораторію, кінотеатр, лігво шпигуна та ін.  детальніше

4 чол. до 60 хвилин Використати до 31.07.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 665 раз
4 людини
до 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Доступно з 8 років

Квест-кімната — що це?

Захоплююча детективна гра в закритій кімнаті для команди з 4-х учасників. Головна мета інтелектуального квесту — знайти ключ, шлях до якого «перегороджують» десятки головоломок. Зробити це потрібно до закінчення 60-ти хвилин, інакше гра буде припинена. Унікальна можливість не тільки весело провести час з друзями, але і перевірити свої логічні навички в дії. На вибір надаються кімнати різної тематики — від лігва шпигуна до медичної лабораторії або кінотеатру.

Як все проходить?

Щасливчик запросить з собою за компанію ще 3-х друзів. В залежності від обраної тематики гри, вони відправляться на одну з представлених локацій. Потім доведеться зустрітися з організатором квесту в обраній кімнаті — room escape. Щасливчиків закриють зовні і їм належить колективний мозковий штурм! Потрібно буде підключити свою кмітливість, щоб крок за кроком розгадувати захоплюючі головоломки та логічні завдання. Правильні відповіді дозволять знайти ключ і вибратися з замкненої кімнати. На те, щоб пройти весь шлях від початку і до кінця відведено 60 хвилин. Якщо Щасливчики встигнуть вибратися з приміщення за цей час   перемога за ними. Якщо часовий ліміт буде вичерпано, а хоч одна головоломка залишиться без відповіді, гра буде зупинена.

Гра в реальному режимі

Ідея живого квесту «з'явилася на світ» з комп'ютерних стратегій і детективних фільмів. Переносячи такий формат розваги в реальні обставини, організатори практично повністю стирають межі між грою і реальністю. А головне — не можна втрачати ані найдрібнішої деталі, яка може вести до ключа.

Командний азарт

Для квесту належить зібрати смекалистую «бойову дружину» з 4-х осіб, щоб разом приступити до випробувань. Відчути командний дух змагання буде набагато простіше в компанії кращих друзів. Представлений величезний вибір кімнат від 2-х найбільших організаторів квест-ігор:

  • «під Замком»   близько 30-ти ігрових приміщень, самі популярні з яких «пост-апокаліпсис», «РВВС», «Сон художника» та ін
  • «QRoom»   квест-кімнати в різних куточках міста: «Таємниці фальшивомонетника», «Лігво шпигуна», «Трилер «12», «Втечу з в'язниці», «Полярна станція» та ін

Спробувати свої сили зможе кожен

Під час квесту знадобиться лише уважність і кмітливість. Спеціальної підготовки не потрібно   досить загальної ерудиції. При необхідності, під час гри можна попросити підказку.

132 відгуки від реальних людей