101538
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Квест в реальному житті у вигляді інтерактивної детективної гри. Головна мета — знайти ключ і вибратися із закритої кімнати за 60 хвилин. Підказки та відповіді можна отримати, розгадуючи різні ребуси і головоломки. Гра в команді для 4-х друзів. На вибір пропонують кімнати, стилізовані під різну тематику: лабораторію, кінотеатр, лігво шпигуна та ін. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.05.2018
850 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 7 461 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.05.2018

Квест-кімната — що це?

Захоплююча детективна гра в закритій кімнаті для команди з 4-х учасників. Головна мета інтелектуального квесту — знайти ключ, шлях до якого «перепиняють» десятки головоломок. Зробити це потрібно до закінчення 60-ти хвилин, інакше гра буде припинена. Унікальна можливість не тільки весело провести час з друзями, але і перевірити свої логічні навички в дії. На вибір надаються кімнати різної тематики — від лігва шпигуна до медичної лабораторії або кінотеатру.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою за компанію ще 3-х друзів. В залежності від обраної тематики гри, вони відправляться на одну з представлених локацій. Потім доведеться зустрітися з організатором квесту в обраній кімнаті — room escape. Щасливчиків закриють зовні і їх чекатиме колективний мозковий штурм! Потрібно буде підключити свою кмітливість, щоб крок за кроком розгадувати захоплюючі головоломки та логічні завдання. Правильні відповіді дозволять знайти ключ і вибратися із замкненої кімнати. На те, щоб пройти весь шлях від початку і до кінця відведено 60 хвилин. Якщо Щасливчики встигнуть вибратися з приміщення за цей час — перемога за ними. Якщо часовий ліміт буде вичерпано, а хоч одна головоломка залишиться без відповіді, гра буде зупинена.

Гра в реальному режимі

Ідея живого квесту «з'явилася на світ» з комп'ютерних стратегій і детективних фільмів. Переносячи такий формат розваги в реальні обставини, організатори практично повністю стирають межі між грою та реальністю. А головне — не можна втрачати ані найдрібнішої деталі, яка може вести до ключа.

Командний азарт

Для квесту доведеться зібрати розумну «бойову дружину» з 4-х осіб, щоб разом приступити до випробувань. Відчути командний дух змагання буде набагато простіше в компанії кращих друзів. Представлений величезний вибір кімнат від 3-х найбільших організаторів квест-ігор:

 • «Взаперти» — близько 30-ти ігрових приміщень, найпопулярніші з яких «пост-апокаліпсис», «РВВС», «Сон художника» та ін.
 • «QRoom» — небезпечна «Втеча з в'язниці» та «Трилер 12», а також загадкова «Остання справа Пуаро» та «Лігво шпигуна».
 • «MAZE Quest» — кімнати в самих різних жанрах: «FBI: служебне розслідування», «Чорно-біла історія», «Гробниця Фараона».

Спробувати свої сили зможе кожен

Під час квесту знадобиться лише уважність і кмітливість. Спеціальної підготовки не потрібно, досить загальної ерудиції. При необхідності під час гри можна попросити підказку.

Місце проведення враження:

Під замком - Квест-кімната
м. Олімпійська, вул. Володимирська, 82В Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Межигірська, 87А Показати на мапі
м. Шулявська, вул. Світличного, 2 Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Рейтарська, 8Б Показати на мапі
м. Печерська, вул. Московська, 39 Показати на мапі
м. Дружби Народів, вул. Кудрі, 16А Показати на мапі
м. Контрактова площа, вул. Волоська, 42 Показати на мапі
м. Університет, вул. Жилянська, 68 Показати на мапі
м. Оболонь, пр-т Правди, 80 Показати на мапі
м. Дружби Народів, вул. Чигоріна, 55 Показати на мапі
м. Університет, вул. Микільсько-Ботанічна, 3 Показати на мапі
м. площа Льва Толстого, вул.Саксаганського, 45 Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Туровська, 4 Показати на мапі
м. Олімпійська, вул. Перемоги, 82А Показати на мапі
м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 10Б Показати на мапі
м. Палац Спорту, вул. Дарвіна, 6 Показати на мапі
Qroom - Квест-кімната
м. Лук'янівська, вул. Білоруська, 34 Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Гончара, 55 Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Гончара, 37А Показати на мапі
MAZE Quest - Мережа квест-кімнат
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал, 48/28 Показати на мапі

220 відгуків реальних людей

20 листопада 2017
Ходили с мужем с Матрицу!!Очень понравилось!! Это наша не первая квест-комната,но самая запоминающаяся!!!! И вообще, сотрудники как Бодо,так и Взаперти очень хорошо делают свою работу!Уже не первый год мы их клиенты)) Спасибо большое за впечатление)))

15 листопада 2017
Это был наш первый поход в квест-комнату и признаюсь когда шли туда, думали что ощущения будут обыденные, обыкновенные. Но зайдя в комнату мы были приятно удивлены) Правда пришлось взять пару, тройку подсказок так как бывали моменты когда совершенно не знаешь за что браться. А вообщем супер, советую.

М
Максим
14 листопада 2017
Я подарил посещение квест комнаты родственникам. Они остались очень довольны. Дарить впечтления замечательная идея. Желательно появление большего числа квест комнат, куда можно ходить семьей с детьми.

6 листопада 2017
Спасибо большое Компании BODO за быстрое востановление сертификата, - очень признательны за такой качественный и приятный сервис. Воспользовались впечатлением Квест, компании Vzaperti, камера 138. Это было как здорово,так и будурожаще и очень впечатлило, и интересно и неожиданно. Очень понравилось.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Новорічна коробка
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень