Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

подарували вже 9 237 разів
850 грн 4 люд. до 60 хв.
4 людини
до 60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Компанія вирушить за вказаною адресою, попередньо вибравши кімнату. Друзі зайдуть до приміщення, де за ними закриються двері. Мета — вибратися з пастки за 1 годину. Учасники будуть розгадувати головоломки, вирішувати завдання та відкривати замки. За грою стежитиме адміністратор, який у разі необхідності дасть підказку.

Чому варто спробувати квест-кімнату

Проходження квесту — можливість випробувати кмітливість і спостережливість. Гра відбувається в приміщенні з відповідним антуражем: секретної бази, психіатричної лікарні або електростанції. На вибір доступно безліч варіантів квест-кімнат. Для проходження не потрібно додаткових навичок або досвіду. Є кімнати з різними рівнями складності.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

243 відгуки

Маруся
29 листопада 2018
https://www.facebook.com/100003927138356
Были в комнате Чернокнижник, все прошло просто супер, море эмоций и позитива, поняли, что на одной комнате мы не остановимся и будем и следовать все больше и больше комнат! Спасибо, Бодо это Вау!
Юлія
24 листопада 2018
https://www.facebook.com/100003811689810
Квест-кімната Se7en - це просто бомба! Дуже цікава задумка та самі загадки. Це одна з найважчих кімнат, але ми все розгадали та з гордістю вийшли! Заряд позитиву та крутих вражень гарантовано! Дякую, Бодо!
Ростислав
23 серпня 2018
Дякуємо! Діти в захваті від кімнати Постапокаліпсис. Для підлітків ідеальний подарунок - командна інтелектуальна гра.
Таня
13 серпня 2018
Все прошло отлично, все понравилось. Спасибо компании бодо за сервис отличного качества.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.