101538
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Квест в реальному житті у вигляді інтерактивної детективної гри. Головна мета — знайти ключ і вибратися із закритої кімнати за 60 хвилин. Підказки та відповіді можна отримати, розгадуючи різні ребуси і головоломки. Гра в команді з 4-х чоловік. На вибір надаються кімнати, стилізовані під різну тематику лабораторію, кінотеатр, лігво шпигуна і ін подробнее...

4 чол. до 60 хвилин Використати до 31.10.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 621 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2017

Квест-кімната — що це?

Захоплююча детективна гра в закритій кімнаті для команди з 4-х учасників. Головна мета інтелектуального квесту — знайти ключ, шлях до якого «перепиняють» десятки головоломок. Зробити це потрібно до закінчення 60-ти хвилин, інакше гра буде припинена. Унікальна можливість не тільки весело провести час з друзями, але і перевірити свої логічні навички в дії. На вибір надаються кімнати різної тематики — від лігва шпигуна до медичної лабораторії або кінотеатру.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою за компанію ще 3-х друзів. В залежності від обраної тематики гри, вони відправляться на одну з представлених локацій. Потім доведеться зустрітися з організатором квесту в обраній кімнаті — room escape. Щасливчиків закриють зовні і їм належить колективний мозковий штурм! Потрібно буде підключити свою кмітливість, щоб крок за кроком розгадувати захоплюючі головоломки та логічні завдання. Правильні відповіді дозволять знайти ключ і вибратися із замкненої кімнати. На те, щоб пройти весь шлях від початку і до кінця відведено 60 хвилин. Якщо Щасливчики встигнуть вибратися з приміщення за цей час перемога за ними. Якщо часовий ліміт буде вичерпано, а хоч одна головоломка залишиться без відповіді, гра буде зупинена.

Гра в реальному режимі

Ідея живого квесту «з'явилася на світ» з комп'ютерних стратегій і детективних фільмів. Переносячи такий формат розваги в реальні обставини, організатори практично повністю стирають межі між грою і реальністю. А головне — не можна втрачати ані найдрібнішої деталі, яка може вести до ключа.

Командний азарт

Для квесту належить зібрати розумну «бойову дружину» з 4-х осіб, щоб разом приступити до випробувань. Відчути командний дух змагання буде набагато простіше в компанії кращих друзів. Представлений величезний вибір кімнат від 3-х найбільших організаторів квест-ігор:

  • «під Замком» близько 30-ти ігрових приміщень, найпопулярніші з яких «пост-апокаліпсис», «РВВС», «Сон художника» та ін
  • «QRoom» квест-кімнати в різних куточках міста: «Таємниці фальшивомонетника», «Лігво шпигуна», «Трилер «12», «Втеча з в'язниці», «Полярна станція» та ін
  • «MAZE Quest» кімнати в самих різних жанрах: «Корабельна ааварія», «Чорно-біла історія», «FBI: службове розслідування», «Гробниця Фараона», «Мисливці за привидами».

Спробувати свої сили зможе кожен

Під час квесту знадобиться лише уважність і кмітливість. Спеціальної підготовки не потрібно досить загальної ерудиції. При необхідності, під час гри можна попросити підказку.

Місце проведення враження:

Під замком
м. Олімпійська, вул. Володимирська, 82В Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Межигірська, 87А Показати на мапі
вул. Світличного, 2 Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Рейтарська, 8Б Показати на мапі
м. Печерська, вул. Московська, 39 Показати на мапі
м. Дружби Народів, вул. Кудрі, 16А Показати на мапі
вул. Волоська, 42 Показати на мапі
м. Університет, вул. Жилянська, 68 Показати на мапі
пр-т Правди, 80 Показати на мапі
м. Дружби Народів, вул. Чигоріна, 55 Показати на мапі
м. Університет, вул. Микільсько-Ботанічна, 3 Показати на мапі
м. площа Льва Толстого, вул.Саксаганського, 45 Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Туровська, 4 Показати на мапі
м. Олімпійська, вул. Перемоги, 82А Показати на мапі
м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 10Б Показати на мапі
м. Палац Спорту, вул. Дарвіна, 6 Показати на мапі
Qroom
м. Лук'янівська, вул. Білоруська, 34 Показати на мапі
м. Либідська, пер. Руслана Лужевського, 14 Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Гончара, 37А Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Гончара, 55 Показати на мапі
MAZE Quest
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал, 48/28 Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Оболонська, 37А Показати на мапі
м. Університет, вул. Микільсько-Ботанічна, 14/7 Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Оболонська, 37А Показати на мапі
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал,48/28 Показати на мапі
м. Університет, вул. Микільсько-Ботанічна, 14/7 Показати на мапі

168 відгуків реальних людей

Вчора
Шукала, що б подарувати й вирішила, що чудовим подарунком будуть емоції! Натрапила на сайт bodo.ua. Вибирала різні емоції та активувати вирішили саме квест - кімнату й не пошкодували!!))) Проходили "Втеча з Бригідок". Окрема подяка адміністраторам bodo за турботу й старання!! МИ ЗАДОВОЛЕНО РЕКОМЕНДУЄМО!)))♥

М
Мария
15 квітня 2017
Впечатление квест-комната нам подарили. Так как это был наш первый квест- мы долго выбирали. Очень хотели, чтоб понравилось и нам и двум подросткам 13 и 14 лет. Остановили свой выбор на "Кораблекрушении" и не прогадали. Все остались очень довольны и главное, что у нас получилось выйти!!!

Алена
7 квітня 2017
Посетили квест-комнату "1000 и 1 ночь". Ходили взрослый и двое детей 12 лет. Были впервые. Очень понравилось и детям и мне. Решили, правда, не все, но многое. Дети не хотели уходить. Обязательно сходим еще в какую-нибудь комнату.

М
Максим
3 квітня 2017
Від нашої сім'ї величезна ПОДЯКА! Море емоцій, драйву, азарту! Всі ми після виходу з кімнати, ще майже цілий день ходили під враженням. Ми були в кімнаті "Кораблетроща", ми з сином вибрали цю кімнату, так як книжки та фільми про морські пригоди та про піратів дуже любимо. Найбільш цікава загадка була з судовим журналом та зашифрованою послідовністю букв на скринці з ключем. Був невеличкий "баг"...
Від нашої сім'ї величезна ПОДЯКА! Море емоцій, драйву, азарту! Всі ми після виходу з кімнати, ще майже цілий день ходили під враженням. Ми були в кімнаті "Кораблетроща", ми з сином вибрали цю кімнату, так як книжки та фільми про морські пригоди та про піратів дуже любимо. Найбільш цікава загадка була з судовим журналом та зашифрованою послідовністю букв на скринці з ключем. Був невеличкий "баг" ми знайшли тільки 8 "циліндрів" хоча одразу розуміли що їх повинно бути 9, як в журналі і важливі символи. Але поставивши 8 штук певним чином, двері відкрилися. Нам пояснили, що "циліндри" птаха, звіра та ящірки відрізняються вагою. Тобто нам повезло і саме певна комбінація циліндрів склала потрібну вагу(хоча одного не вистачало). Також не звернули увагу на відсутність скла в серванті :-) . Взагалі подарунок -враження це дуже гарна ідея! (особливо коли не дуже знаєш що подарувати) Сину враження подарувала хрещена на День Народження, але до цього моїм знайомим дарували і колеги і, чув, дарували, як "хабар" викладачам в університеті :-) З практичної точки зору, мені дуже шкода "одноразовості", досить якісної поліграфії (коробочки, конверти та листівки з враженнями))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень