Подаруйте гру в квест-кімнаті для компанії!

подарували вже 9 739 разів
850 грн 4 люд. до 60 хв.
4 людини
до 60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Компанія вирушить за вказаною адресою, попередньо вибравши кімнату. Друзі зайдуть до приміщення, де за ними закриються двері. Мета — вибратися з пастки за 1 годину. Учасники будуть розгадувати головоломки, вирішувати завдання та відкривати замки. За грою стежитиме адміністратор, який у разі необхідності дасть підказку.

Чому варто спробувати квест-кімнату

Проходження квесту — можливість випробувати кмітливість і спостережливість. Гра відбувається в приміщенні з відповідним антуражем: секретної бази, психіатричної лікарні або електростанції. На вибір доступно безліч варіантів квест-кімнат. Для проходження не потрібно додаткових навичок або досвіду. Є кімнати з різними рівнями складності.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

308 відгуків

Ирина
16 лютого 2019
Все прошло отлично
Антонина
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001635717784
Позитивно провели время ,всё понравилось!
Валерий
16 лютого 2019
Хороший персонал (мужчина) при входе. Девушка же, которая подсказывала нам, когда мы не могли продвигаться дальше, говорила максимально абстрактно. А так квест-комната понравилась. Оформление интересное. Играть было увлекательно. Минимум один раз однозначно стоит сходить!
Тетяна
16 лютого 2019
Була з друзями, пройшло все чудово, враження дуже хороші. Квест - психіатричне відділення (було тільки дві кімнати на вибір, тому довелося вибрати цю - складність 10/10). До кінця були близько, але не пройшли, слід бути дуже уважними. Головне в кімнаті - командна робота.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.