101538
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Квест у реальному житті у вигляді інтерактивної детективної гри. Головна мета - знайти ключ і вибратися із закритої кімнати за 60 хвилин. Підказки та відповіді можна отримати, розгадуючи різні ребуси та головоломки. Гра в команді з 4-х осіб. На вибір пропонуються кімнати, стилізовані під різну тематику - лабораторію, кінотеатр, лігво шпигуна та ін.  детальніше...

4 чол. до 60 хвилин Використати до 31.08.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 074 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.08.2017

Квест-кімната — що це?

Захоплююча детективна гра в закритій кімнаті для команди з 4-х учасників. Головна мета інтелектуального квесту — знайти ключ, шлях до якого «перегороджують» десятки головоломок. Зробити це потрібно до закінчення 60-ти хвилин, інакше гра буде припинена. Унікальна можливість не тільки весело провести час з друзями, але і перевірити свої логічні навички в дії. На вибір надаються кімнати різної тематики — від лігва шпигуна до медичної лабораторії або кінотеатру.

Як все проходить?

Щасливчик запросить з собою за компанію ще 3-х друзів. В залежності від обраної тематики гри, вони відправляться на одну з представлених локацій. Потім доведеться зустрітися з організатором квесту в обраній кімнаті — room escape. Щасливчиків закриють зовні і їм належить колективний мозковий штурм! Потрібно буде підключити свою кмітливість, щоб крок за кроком розгадувати захоплюючі головоломки та логічні завдання. Правильні відповіді дозволять знайти ключ і вибратися з замкненої кімнати. На те, щоб пройти весь шлях від початку і до кінця відведено 60 хвилин. Якщо Щасливчики встигнуть вибратися з приміщення за цей час   перемога за ними. Якщо часовий ліміт буде вичерпано, а хоч одна головоломка залишиться без відповіді, гра буде зупинена.

Гра в реальному режимі

Ідея живого квесту «з'явилася на світ» з комп'ютерних стратегій і детективних фільмів. Переносячи такий формат розваги в реальні обставини, організатори практично повністю стирають межі між грою і реальністю. А головне — не можна втрачати ані найдрібнішої деталі, яка може вести до ключа.

Командний азарт

Для квесту належить зібрати смекалистую «бойову дружину» з 4-х осіб, щоб разом приступити до випробувань. Відчути командний дух змагання буде набагато простіше в компанії кращих друзів. Представлений величезний вибір кімнат від 2-х найбільших організаторів квест-ігор:

  • «під Замком»   близько 30-ти ігрових приміщень, самі популярні з яких «пост-апокаліпсис», «РВВС», «Сон художника» та ін
  • «QRoom»   квест-кімнати в різних куточках міста: «Таємниці фальшивомонетника», «Лігво шпигуна», «Трилер «12», «Втечу з в'язниці», «Полярна станція» та ін

Спробувати свої сили зможе кожен

Під час квесту знадобиться лише уважність і кмітливість. Спеціальної підготовки не потрібно   досить загальної ерудиції. При необхідності, під час гри можна попросити підказку.

Місце проведення враження:

Під замком
м. Олімпійська, вул. Володимирська, 82В Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Межигірська, 87А Показати на мапі
вул. Світличного, 2 Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Рейтарська, 8Б Показати на мапі
м. Печерська, вул. Московська, 39 Показати на мапі
м. Дружби Народів, вул. Кудрі, 16А Показати на мапі
вул. Волоська, 42 Показати на мапі
м. Університет, вул. Жилянська, 68 Показати на мапі
пр-т Правди, 80 Показати на мапі
м. Дружби Народів, вул. Чигоріна, 55 Показати на мапі
м. Університет, вул. Микільсько-Ботанічна, 3 Показати на мапі
м. площа Льва Толстого, вул.Саксаганського, 45 Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Туровська, 4 Показати на мапі
м. Олімпійська, вул. Перемоги, 82А Показати на мапі
м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 10Б Показати на мапі
м. Палац Спорту, вул. Дарвіна, 6 Показати на мапі
Qroom
м. Лук'янівська, вул. Білоруська, 34 Показати на мапі
м. Либідська, пер. Руслана Лужевського, 14 Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Гончара, 37А Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Гончара, 55 Показати на мапі
MAZE Quest
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал, 48/28 Показати на мапі
м. Чернігівська, вул. Червоногвардійська,1В Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Оболонська, 37А Показати на мапі
м. Університет, вул. Микільсько-Ботанічна, 14/7 Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Оболонська, 37А Показати на мапі
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал,48/28 Показати на мапі
м. Університет, вул. Микільсько-Ботанічна, 14/7 Показати на мапі

154 відгуків реальних людей

22 лютого 2017
Покупал на подарок. Обычно главный вопрос - что уже посетили. С таким выбором квестов проблемы не возникло.

Н
Никита
18 лютого 2017
Были в комнате "Путь Самурая". Отличная комната, неожиданные разгадки, их много, поэтому необходима командная работа. Интересно, рекомендую.

18 лютого 2017
Это был мой первый опыт в квест-комнате. И я совершенно не понимаю, почему тянула так долго и активировала сертификат практически под конец его действия. Это было безумно интересно, и получили удовольствие как и мои родители, так и мы с моим молодым человеком. Однозначно советую! Комната "Машина времени" просто великолепна, особенно она подойдет для любителей фантастики, но и просто насладиться...
Это был мой первый опыт в квест-комнате. И я совершенно не понимаю, почему тянула так долго и активировала сертификат практически под конец его действия. Это было безумно интересно, и получили удовольствие как и мои родители, так и мы с моим молодым человеком. Однозначно советую! Комната "Машина времени" просто великолепна, особенно она подойдет для любителей фантастики, но и просто насладиться этим временем и проверить свои мозги на смекалку, а свою команду - на сплоченность нужно обязательно.

В
Виталий
13 лютого 2017
На выходных были в квест-комнате " Логово шпиона". Очень увлекательно и интересно. Нам очень понравилось. Советую посетить.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень