101538
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Квест в реальному житті у вигляді інтерактивної детективної гри. Головна мета — знайти ключ і вибратися із закритої кімнати за 60 хвилин. Підказки та відповіді можна отримати, розгадуючи різні ребуси і головоломки. Гра в команді з 4-х чоловік. На вибір надаються кімнати, стилізовані під різну тематику лабораторію, кінотеатр, лігво шпигуна і ін подробнее...

4 чол. до 60 хвилин Використати до 30.09.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 398 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 30.09.2017

Квест-кімната — що це?

Захоплююча детективна гра в закритій кімнаті для команди з 4-х учасників. Головна мета інтелектуального квесту — знайти ключ, шлях до якого «перепиняють» десятки головоломок. Зробити це потрібно до закінчення 60-ти хвилин, інакше гра буде припинена. Унікальна можливість не тільки весело провести час з друзями, але і перевірити свої логічні навички в дії. На вибір надаються кімнати різної тематики — від лігва шпигуна до медичної лабораторії або кінотеатру.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою за компанію ще 3-х друзів. В залежності від обраної тематики гри, вони відправляться на одну з представлених локацій. Потім доведеться зустрітися з організатором квесту в обраній кімнаті — room escape. Щасливчиків закриють зовні і їм належить колективний мозковий штурм! Потрібно буде підключити свою кмітливість, щоб крок за кроком розгадувати захоплюючі головоломки та логічні завдання. Правильні відповіді дозволять знайти ключ і вибратися із замкненої кімнати. На те, щоб пройти весь шлях від початку і до кінця відведено 60 хвилин. Якщо Щасливчики встигнуть вибратися з приміщення за цей час перемога за ними. Якщо часовий ліміт буде вичерпано, а хоч одна головоломка залишиться без відповіді, гра буде зупинена.

Гра в реальному режимі

Ідея живого квесту «з'явилася на світ» з комп'ютерних стратегій і детективних фільмів. Переносячи такий формат розваги в реальні обставини, організатори практично повністю стирають межі між грою і реальністю. А головне — не можна втрачати ані найдрібнішої деталі, яка може вести до ключа.

Командний азарт

Для квесту належить зібрати розумну «бойову дружину» з 4-х осіб, щоб разом приступити до випробувань. Відчути командний дух змагання буде набагато простіше в компанії кращих друзів. Представлений величезний вибір кімнат від 3-х найбільших організаторів квест-ігор:

  • «під Замком» близько 30-ти ігрових приміщень, найпопулярніші з яких «пост-апокаліпсис», «РВВС», «Сон художника» та ін
  • «QRoom» квест-кімнати в різних куточках міста: «Таємниці фальшивомонетника», «Лігво шпигуна», «Трилер «12», «Втеча з в'язниці», «Полярна станція» та ін
  • «MAZE Quest» кімнати в самих різних жанрах: «Корабельна ааварія», «Чорно-біла історія», «FBI: службове розслідування», «Гробниця Фараона», «Мисливці за привидами».

Спробувати свої сили зможе кожен

Під час квесту знадобиться лише уважність і кмітливість. Спеціальної підготовки не потрібно досить загальної ерудиції. При необхідності, під час гри можна попросити підказку.

Місце проведення враження:

Під замком
м. Олімпійська, вул. Володимирська, 82В Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Межигірська, 87А Показати на мапі
вул. Світличного, 2 Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Рейтарська, 8Б Показати на мапі
м. Печерська, вул. Московська, 39 Показати на мапі
м. Дружби Народів, вул. Кудрі, 16А Показати на мапі
вул. Волоська, 42 Показати на мапі
м. Університет, вул. Жилянська, 68 Показати на мапі
пр-т Правди, 80 Показати на мапі
м. Дружби Народів, вул. Чигоріна, 55 Показати на мапі
м. Університет, вул. Микільсько-Ботанічна, 3 Показати на мапі
м. площа Льва Толстого, вул.Саксаганського, 45 Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Туровська, 4 Показати на мапі
м. Олімпійська, вул. Перемоги, 82А Показати на мапі
м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 10Б Показати на мапі
м. Палац Спорту, вул. Дарвіна, 6 Показати на мапі
Qroom
м. Лук'янівська, вул. Білоруська, 34 Показати на мапі
м. Либідська, пер. Руслана Лужевського, 14 Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Гончара, 37А Показати на мапі
м. Золоті Ворота, вул. Гончара, 55 Показати на мапі
MAZE Quest
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал, 48/28 Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Оболонська, 37А Показати на мапі
м. Університет, вул. Микільсько-Ботанічна, 14/7 Показати на мапі
м. Тараса Шевченка, вул. Оболонська, 37А Показати на мапі
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал,48/28 Показати на мапі
м. Університет, вул. Микільсько-Ботанічна, 14/7 Показати на мапі

164 відгуків реальних людей

22 березня 2017
Была в комнате "Повелитель фокусов" с двумя детьми 12 лет. Очень понравилось и мне и детям: задания интересные, сюрпризы в комнате также удивили. Отзыв детей - "Это было круче, чем сходить в кино". Спасибо.

15 березня 2017
отзыв о впечатлении "квест-комната" Подруги подарили мне впечатление "квест-комнату" и из всех предложенных комнат я решила выбрать "Полярную станцию". И не прогадала. Комната очень понравилась и не только мне, но и всем девченкам, которые были со мной. это был замечательный подарок. Квест-комната - хорошая возможность провести время очень весело и приятно. Из наших командных качеств...
отзыв о впечатлении "квест-комната" Подруги подарили мне впечатление "квест-комнату" и из всех предложенных комнат я решила выбрать "Полярную станцию". И не прогадала. Комната очень понравилась и не только мне, но и всем девченкам, которые были со мной. это был замечательный подарок. Квест-комната - хорошая возможность провести время очень весело и приятно. Из наших командных качеств нужно было проявить свою сплоченность, понравилось, что нужно включать логику. Были интересные загадки! Особенно драйвово, когда разгадал первую загадку! чувствуешь азарт и предвкушаешь "а что же будет дальше". Понравилось открывать всякие замочки, нажимать всякие кнопочки, думать, крутить-вертеть предметы. В общем, было действительно здорово! Рекомендую!! Если вы давно не виделись и не веселились со своими друзьями, перед тем как пойти банально в бар на пиво - сходите в квест-комнату. Добавьте дружности и командного духа в ваши отношения!

В
Виктория
14 березня 2017
Впечатление от квест-комнаты "Кораблекрушение" на 100% соответствовало названию и описанию.Такие подарки всегда приносят яркие и красочные цвета в наши будни! Спасибо нашему другу который подарил такой подарок и bodo! Мы всегда с Вами!

13 березня 2017
Добрый день! 05.03.2017 мы всей семьей посетили Квест-комнату "Взаперти" ("Машина времени") по ул. Рейтарская, 8Б. Подарок-впечатление нам подарила дочь. Это впечатление выбрали потому что еще ни разу не посещали Квест-комнату. Было очень интересно и захватывающе. Подарки-впечатления очень хороший подарок. Всегда можно выбрать по своему вкусу то что нравится. Большое спасибо сотрудникам...
Добрый день! 05.03.2017 мы всей семьей посетили Квест-комнату "Взаперти" ("Машина времени") по ул. Рейтарская, 8Б. Подарок-впечатление нам подарила дочь. Это впечатление выбрали потому что еще ни разу не посещали Квест-комнату. Было очень интересно и захватывающе. Подарки-впечатления очень хороший подарок. Всегда можно выбрать по своему вкусу то что нравится. Большое спасибо сотрудникам кампании Bodo за оперативность, внимательность и отзывчивость.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень