101542
 

Подаруй курс верхової їзди!

Освоєння всіх нюансів верхової їзди від «А» до «Я» — на це піде 8 індивідуальних занять. Досвідчений інструктор подбає і про новачків, і про більш досвідчених жокеїв — для кожного він підбере відповідну навчальну програму. Ті, хто буде вперше перебувати в сідлі, освоять правильну посадку, необхідні команди і їзду в різних стилях. А ось бувалі наїзники зможуть відточити рівень наявних навичок і навіть опанувати техніку перестрибування через перешкоди. Навчання відбувається на двух локаціях на вибір: у кінному клубі «Equides Club» та парку «Київска Русь». детальніше...

1 люд. 8 занять по 45 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
8 занять по 45 хвилин
Форма одягу - зручна
Вага: до 100 кг
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Курс катання верхи — що це?

Повноцінний курс навчання основам катання верхи. Він включає 8 уроків у манежі під керівництвом професійного інструктора та самостійне катання на коні по лісу. Заняття проходять в індивідуальному форматі й не вимагають спеціальної підготовки. Можна вперше опинитися у сідлі й навчитися різним стилям катання верхи або ж, якщо вже є досвід, — освоїти стрибки на коні через перешкоди.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає клуб сімейного типу «Equides Club» або парк «Київська Русь». На нього чекатиме сертифікований інструктор, який оцінить рівень навичок і підбере оптимальну програму заняття. Це буде повноцінний курс, який дозволить в найкоротші терміни освоїти верхову їзду. Займатися Щасливчик буде у відкритому або критому манежі з усіма зручностями.

Повний курс із 8 занять

Можливість навчитися катанню верхи в спеціальному манежі або у форматі open air. У «Equides Club» підтримується комфортна температура в будь-яку пору року, майданчик оснащений спеціальним грунтовим покриттям та якісним освітленням. Парк «Київська Русь» призначений для навчання на природі влітку та в критому манежі взимку. Практика катання буде спрямована на відпрацювання наступних навичок:

 • правильна посадка в сідлі
 • виїзд — мистецтво керувати та командувати конем
 • катання на манежі — кроком, риссю, галопом

Індивідуальна програма навчання

Вивчати основи кінного спорту належить у компанії інструктора, який пройшов кваліфікацію незалежної комісії федерації кінного спорту України. Враховуючи здібності учня, тренер підбере найбільш ефективну програму навчання, надасть шолом та познайомить із правилами безпеки. Для досвідчених наїзників можливе навчання конкуру — стрибкам через перешкоди, та вольтижировці — елементам акробатики на коні.

Релакс від спілкування з кіньми

Заняття верховою їздою знімають стрес і зміцнюють здоров'я. Коні позитивно впливають на емоційний стан людини, поліпшуючи настрій та нормалізуючи сон.

Місце проведення враження:

Eguides Club - Кінний клуб сімейного типу
Київська обл., Новообухівська траса, с. Лісники, вул. Чапаєва, 36 Показати на мапі
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

366 відгуків реальних людей

С
Сергей
1 травня 2018
Коротко и ясно!!!Спасибо,Все хорошо,мне понравилось,я очень доволен!!!УДАЧИ ВАМ!!!

27 квітня 2018
очень достойно и на высшем уровне сам комплекс, лошади счастливые и ухоженные !в плане урока тоже все отлично, я впервые сама научилась управлять и взаимодействовать с лошадью!обязательно ещё туда приеду!спасибо bоdo !

Л
Леся
15 грудня 2017
Урок верховой езды мне очень понравился! Это был подарок на День рождение) Милион позитивных эмоций!!! И интересно и полезно) всем советую!)

С
Светлана
13 грудня 2017
Спасибо! Очень понравилось, организация и проведение были на высоте. Уже хочется повторить :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень