Подаруй курс верхової їзди!

подарували вже 115 разів
1 людина
8 занять по 45 хв.
Вага: до 95 кг
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Курс занять проводиться на двох локаціях на вибір. Кожен урок включає короткий інструктаж і практику. Учень дізнається про правила безпечної їзди й особливості поведінки тварин. Він навчиться керувати конем за допомогою шенкеля та нахилів тіла. Наїзник опанує базові стилі їзди: крок, галоп і рись. У парку «Київська Русь» курс складається з 8 занять, а в школі Equestrian world — з 10.

Чому варто спробувати урок верхової їзди

Верхова їзда корисна для всіх груп м'язів. Заняття можуть відвідати спортсмени з будь-яким рівнем підготовки. Тренування проходять за індивідуально складеними програмами. Уроки верхової їзди доступні в будь-яку погоду. Для катання є криті та відкриті манежі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

373 відгуки

Оксана
14 августа 2018
https://www.facebook.com/100001686926673
Все сподобалося! Коні красиві та доглянуті. Тренера уважні. Враження залишаться назавжди, рекомендую!
Анна
9 августа 2018
Урок проводився у школі верхової їзди Equestrian World, тренером Юлією, все дуже сподобалось!
Елена
6 августа 2018
Впечатление очень понравилось. Сама идея подарков-впечатлений отличная, все очень интересно и увлекательно. Касательно Парка Киевская Русь и организации там уроков верховой езды -5 балов по 5-бальной шкале, очень хорошие инструкторы, особенно Диана + много лошадок, хорошее место и пространство. Лошадки все приятные, молодые, обученные, ручные. Подарок дарила семья. всем спасибо
Карина
16 июля 2018
Урок очень понравился! Катались вместе с молодым человеком. Я занималась верховой ездой в детстве, приятно было вспомнить. Парень катался впервые в жизни - для него нереальный восторг! ) Тренер очень хороший, профессионал, много интересных фактов рассказал! От урока остались только позитивные впечатления. Вернулись домой вдохновленные! Спасибо, Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки