Подаруйте курс верхової їзди!

подарували вже 128 рази
1 людина
8 занять по 45 хв.
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Курс занять проводиться на двох локаціях на вибір. Кожен урок включає короткий інструктаж і практику. Учень дізнається про правила безпечної їзди й особливості поведінки тварин. Він навчиться керувати конем за допомогою шенкеля та нахилів тіла. Наїзник опанує базові стилі їзди: крок, галоп і рись. У парку «Київська Русь» курс складається з 8 занять, а в школі Equestrian world — з 10.

Чому варто спробувати урок верхової їзди

Верхова їзда корисна для всіх груп м'язів. Заняття можуть відвідати спортсмени з будь-яким рівнем підготовки. Тренування проходять за індивідуально складеними програмами. Уроки верхової їзди доступні в будь-яку погоду. Для катання є криті та відкриті манежі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

389 відгуків

Вероника
19 лютого 2019
Спасибо большое за качество услуги и обслуживания! Приятно было иметь дело! Буду рекомендовать Вас друзьям и покупать впечатления сама :)
Людмила
17 лютого 2019
Незабываемый день в компании чудесных людей и лошадей.Тренеру Стасе огромное спасибо за возможность доверять этим чутким животным, и за лёгкость и информативность в общении.Приду ещё!
Наталья
17 лютого 2019
Замечательно провели время. Лошадь Травушка очень деликатно покатала. А инструктор Марина рассказала много интересного. На время забылась вся городская суета. Обязательно еще схожу. Море удовольствия)
Александр
15 лютого 2019
https://www.facebook.com/100024317657710
Все очень понравилось. Инструктор Вероника объясняла все доходчиво. Лошади здоровые и красивые. Рядом с конным клубом расположен парк, отлично подходящий для конных прогулок. В общем, услуга оставила море положительных впечатлений, и желание вернуться.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.