101542
 

Курс їзди верхи

Освоєння усіх нюансів катання верхи від «А» до «Я» — на це піде 5 індивідуальних занять. Досвідчений інструктор подбає і про новачків, і про більш досвідчених наїзників — для кожного він підбере навчальну програму «по чину». Ті, хто буде вперше перебувати в сідлі, освоять правильну посадку, уміння керувати конем і катання у різних стилях. А ось бувалі наїзники зможуть відточити рівень навичок і навіть освоїти техніку перестрибування на скакуні через перешкоди. Навчання проходить у критому манежі з ґрунтовим покриттям, де в будь-який час року підтримується комфортна температура. А по завершенню курсу належить здійснити самостійну кінну прогулянку по лісу у супроводі 2-х інструкторів. детальніше

1 чол. 6 занять Використати до 31.05.2017
Неактивне враження
1 людина
6 занять
Використати до 31.05.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 100 кг
Доступно з 3 років

Курс катання верхи — що це?

Повноцінний курс навчання основам катання верхи. Він включає 5 уроків у критому манежі під керівництвом професійного інструктора та самостійне катання на коні по лісу в повній амуніції. Заняття проходять в індивідуальному форматі й не вимагають спеціальної підготовки. Можна вперше опинитися у сідлі й навчитися різним стилям катання верхи або ж, якщо вже є досвід, — освоїти стрибки на коні через перешкоди.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає елітний кінно-спортивний комплекс «Магнат». Тут на нього буде чекати сертифікований інструктор, який оцінить рівень навичок і підбере найбільш підходящу програму заняття. Це буде повноцінний курс, який дозволить у найкоротші терміни освоїти катання верхи. Займатися Щасливчик буде в критому манежі зі всіма зручностями. На останньому занятті можна зробити самостійну прогулянку верхи на коні в лісовій зоні. При цьому, Щасливчика будуть супроводжувати 2 інструктори.

Повний курс із 5 занять у критому манежі

Можливість навчитися катанню верхи в спеціальному критому манежі. Тут підтримується комфортна температура в будь-який час року, майданчик оснащено спеціальним ґрунтовим покриттям та якісним освітленням. Практика катання у манежі буде спрямована на відпрацювання наступних навичок:

  • правильна посадка в сідлі
  • виїзд — мистецтво керувати та командувати конем
  • катання на манежі — кроком, риссю, галопом

Індивідуальна програма навчання

Вивчати основи кінного спорту належить у компанії інструктора, який пройшов кваліфікацію незалежної комісії федерації кінного спорту України. Виходячи зі здібностей учня, тренер підбере найбільш ефективну програму навчання, надасть необхідну екіпіровку й познайомить із правилами безпеки. Для досвідчених наїзників можливе навчання конкуру — стрибків через перешкоди, та вольтижировці — найпростішої акробатики на коні.

Самостійна кінна прогулянка — у кінці курсу!

По закінченню навчання можна буде прогулятися верхи по лісу! Це можливість перевірити набуті навички та порелаксувати на природі. Тим більше, поруч будуть знаходитись 2 інструктори з катання верхи! 

Місце проведення враження

353 відгуки від реальних людей

Неактивне враження