101415
 

Подаруй курс управління яхтою!

Повний курс управління яхтою — цілих 3 заняття по 3 години кожне! Проводить титулований яхтсмен Іван Колобов або інший досвідчений інструктор з його команди. Вони навчать основам паркувати судно, вести яхту під вітрилом, управляти ними, курсувати на швидкості, ставити судно на якір. Заняття проходять в акваторії Київського моря — в 7 км від дамби, а головним «вчителем» виступає 9-метрова гоночно-крейсерська яхта «Оксамит України»! подробнее...

4 чол. 3 заняття тривалістю 3 години Використати до 31.12.2017
4 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 332 раз
4 людини
3 заняття тривалістю 3 години
Залежить від погоди
Використати до 31.12.2017

Курс керування яхтою — що це?

3 заняття з керування спортивною двовітрильною яхтою «Оксамит України». Відбувається у акваторії Київського моря під керівництвом одного з найвідоміших вітчизняних яхтсменів Івана Колобова або іншого титулованого інструктора з його команди. Унікальна нагода отримати новий досвід і навчитися самостійно керувати яхтою лише за кілька днів!

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою за компанію друзів. Вони зустрінуться з досвідченим яхтсменом на одному з берегів Київського моря. Перше заняття матиме вступний характер: після того, як вони піднімуться на борт, профі проведе короткий екскурс по судну і ознайомить з правилами безпеки. Потім Щасливчикам належить опанувати всі тонкощі керування яхтою протягом наступних уроків. Навчання відбуватиметься в акваторії Київського моря 7 км від дамби. Знайомство з теорією відбудеться паралельно з практикою, що дозволить досягти максимальної результативності. Щасливчики навчаться всіх премудростей керування — від зав'язування морських вузлів до самостійного керування білосніжною красунею!

Повноцінний курс керування яхтою

Це аж 3 заняття тривалістю 3 години! Цього цілком достатньо, щоб навчитися впевнено курсувати яхту і орієнтуватися на водній площині. Досвідчений яхтсмен навчить:

  • основам парковки водного судна
  • вести яхту під вітрилом
  • керувати вітрилами
  • курсувати водне судно на швидкості
  • постановці корабля на якір

Крейсерська яхта «Оксамит України»

Новачок буде опановувати тонкощі керування двовітрильною гоночно-крейсерською яхтою «Оксамит України». Її довжина близько 9 метрів! Яхта відрізняється швидкохідністю і відносною легкістю у керуванні.

Персональні уроки від досвідченого яхтсмена

Навчання проводить досвідчений інструктор та один із найтитулованіших яхтсменів України Іван Колобов. Персональним наставником також може стати й інший професійний учасник його команди, який регулярно бере участь у вітрильних регатах міжнародного рівня.

Місце проведення враження:

VKyachting - Вітрильна школа
Київське море, 7 км від греблі Показати на мапі

141 відгук

К
Крістіна
12 червня 2017
Вирішила зробити подарунок коханому, довго думала , що саме, але зупинилася все ж на враженнях , а не на матеріальному подарунки! І так, по порядку: Інструктор зателефонував за годину до майстер класу , запитав чи допомогти з проїздом і ще раз нагадав , що потрібно для комфортного відпочинку) Під час майстер класу інструктор Антон давав нам відповіді на усі питання, багато розповів цікавої...
Вирішила зробити подарунок коханому, довго думала , що саме, але зупинилася все ж на враженнях , а не на матеріальному подарунки! І так, по порядку: Інструктор зателефонував за годину до майстер класу , запитав чи допомогти з проїздом і ще раз нагадав , що потрібно для комфортного відпочинку) Під час майстер класу інструктор Антон давав нам відповіді на усі питання, багато розповів цікавої інформації, був дуже привітним, ми керували яхтою весь час) Коханий був в захваті!

М
Максим
12 червня 2017
Все було чудово! Неймовірні враження! Дякую Bodo і особливо інструктору Олександру!!!

28 травня 2017
Сертификат на получение впечатления мне подарила на мой День рождения жена. Сначала, я не понимал что это. Очень понравилось, управление яхтой. Незабываемое впечатление. Спасибо Bodo!!!!.

18 жовтня 2016
Огромное спасибо колективу Бодо. Впечатление классное, рекомендую. Выбирайте солнечную погоду и как для первого раза лучше без сильного ветра. Отдельное спасибо инструктору, приятный парень.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень