101415
 

Подаруй курс управління яхтою!

Повний курс управління яхтою від першокласного капітана. Наставник з багатим досвідом морських подорожей проведе 3 заняття по 3 години. Він навчить вести яхту під вітрилом, курсувати на швидкості та ставити судно на якір. Заняття відбуваються в акваторії Київського моря — в 7 км від дамби. А головним «учителем» виступає 9-метрова перегоново-крейсерська яхта «Оксамит України». детальніше...

4 люд. 3 заняття тривалістю 3 години Використати до 31.03.2019
4 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 402 раз
4 людини
3 заняття тривалістю 3 години
Залежить від погоди
Використати до 31.03.2019

Курс керування яхтою — що це?

Можливість освоїти ази управління яхтою за 3 заняття. Щасливчик опиниться біля керма спортивної двухпарусної яхти «Оксамит України». Уроки відбуваються в акваторії Київського моря під керівництвом одного з найкращих яхтсменів України. Це унікальний шанс отримати новий досвід і навчитися самостійно вести судно всього за кілька днів.

Як все відбувається?

Запросивши із собою друзів, Щасливчик зустрінеться з досвідченим яхтсменом на одному з берегів Київського моря. Перше заняття матиме вступний характер: коли компанія підніметься на борт, профі проведе короткий екскурс в історію судна й ознайомить з правилами безпеки. Приятелі зможуть опанувати всі тонкощі керування яхтою протягом наступних уроків. Навчання відбуватиметься в акваторії Київського моря 7 км від дамби. Знайомство з теорією йде паралельно з практикою, що дозволяє досягти максимальної результативності. Друзі дізнаються про всі тонкощі морської справи — від зав'язування морських вузлів до самостійного керування білосніжною красунею!

Повноцінний курс керування яхтою

Курс складається з 3 занять по 3 години. Цього часу цілком достатньо, щоб навчитися впевнено курсувати яхту й орієнтуватися на воді. Досвідчений яхтсмен навчить:

 • паркувати водне судно;
 • вести яхту;
 • управляти вітрилами;
 • курсувати водне судно на швидкості;
 • ставити корабель на якір.

Крейсерська яхта «Оксамит України»

Новачок буде опановувати тонкощі керування двовітрильною перегоново-крейсерською яхтою «Оксамит України». Її довжина близько 9 метрів. Судно відрізняється швидкохідністю і відносною легкістю у керуванні.

Персональні уроки від досвідченого яхтсмена

Навчання проводить досвідчений інструктор з багатим досвідом. За невеликий період часу персональний наставник навчить всім тонкощам управління яхтою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
VKyachting - Вітрильна школа
Київське море, 4,7 км від греблі, яхт-клуб "Юніор" Показати на мапі

177 відгуків

3 вересня 2018
Очень понравилось! Ходили на яхте "Оксамит України" с Андреем, яхт-клуб "Юниор". Все шикарно, классно, профессионально! Мы получили массу удовольствия, и прекрасно провели время! Андрей, еще раз спасибо, все было круто!!!

Т
Татьяна
26 серпня 2018
Хочу оставить благодарность компании Bodo и команде яхты "Архимед" (Одесса) за хорошую организацию и проведение мастер-класса управления яхтой, море позитивных эмоций и впечатлений в Черном море!)

Д
Дарья
26 серпня 2018
Очень понравилось! Наш инструктор Андрей, в Яхт-Клубе "Юниор" сделал все на высшем уровне! Было очень познавательно, интересно и немного экстремально;) Это оказалось не так легко, но мы с друзьями круто провели время!

Е
Елена
13 серпня 2018
Впечатление безумно понравилось, получили массу эмоций. Оказалось, что управлять парусной яхтой довольно сложно, но очень увлекательно. Нам повезло с нашим капитаном Валерией, веселая и коммуникабельная девушка, научила управлять яхтой) Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Коханій
 • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень