101415
 

Подаруй курс управління яхтою!

Повний курс керування яхтою - аж 3 заняття по 2 години кожне! Проводить титулований яхтсмен Іван Колобов або інший досвідчений інструктор з його команди. Вони навчать основам парковки судна, вести яхту під вітрилами, керувати вітрилами, курсувати на швидкості, ставити судно на якір. Заняття відбуваються в акваторії Київського моря - у 7 км від дамби, а головним «вчителем» виступає 9-метрова гоночно-крейсерська яхта «Оксамит України»! детальніше

4 чол. 3 заняття тривалістю 3 години Використати до 31.07.2017
4 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 297 раз
4 людини
3 заняття тривалістю 3 години
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди

Курс керування яхтою - що це?

3 заняття з керування спортивною двовітрильною яхтою «Оксамит України». Відбувається у акваторії Київського моря під керівництвом одного з найвідоміших вітчизняних яхтсменів Івана Колобова або іншого титулованого інструктора з його команди. Унікальна нагода отримати новий досвід і навчитися самостійно керувати яхтою лише за кілька днів!

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою за компанію друзів. Вони зустрінуться з досвідченим яхтсменом на одному з берегів Київського моря. Перше заняття матиме вступний характер: після того, як вони піднімуться на борт, профі проведе короткий екскурс по судну і ознайомить з правилами безпеки. Потім Щасливчикам належить опанувати всі тонкощі керування яхтою протягом наступних уроків. Навчання відбуватиметься в акваторії Київського моря - 7 км від дамби. Знайомство з теорією відбудеться паралельно з практикою, що дозволить досягти максимальної результативності. Щасливчики навчаться всіх премудростей керування - від зав'язування морських вузлів до самостійного керування білосніжною красунею!

Повноцінний курс керування яхтою

Це аж 3 заняття тривалістю 3 години! Цього цілком достатньо, щоб навчитися впевнено курсувати яхту і орієнтуватися на водній площині. Досвідчений яхтсмен навчить:

  • основам парковки водного судна
  • вести яхту під вітрилом
  • керувати вітрилами
  • курсувати водне судно на швидкості
  • постановці корабля на якір

Крейсерська яхта «Оксамит України»

Новачок буде опановувати тонкощі керування двовітрильною гоночно-крейсерською яхтою «Оксамит України». Її довжина - близько 9 метрів! Яхта відрізняється швидкохідністю і відносною легкістю у керуванні.

Персональні уроки від досвідченого яхтсмена

Навчання проводить досвідчений інструктор та один із найтитулованіших яхтсменів України - Іван Колобов. Персональним наставником також може стати й інший професійний учасник його команди, який регулярно бере участь у вітрильних регатах міжнародного рівня.

Місце проведення враження

136 відгуків реальних людей