101871
 

Подаруй місячний абонемент на йогу!

Курс з 8 занять, який передбачає відвідування групових уроків хатха-йоги. Це відмінна можливість зрозуміти давнє східне вчення, практикуючи основні пози йоги — асани. Серія послідовних занять допоможе зробити це з найбільшою результативністю. Можна буде самостійно відстежити власний прогрес і відчути потужний цілющий ефект — розслабляючу і гармонізуючий вплив йоги. Всі тренування проходять в групі.   подробнее...

1 чол. 8 занять по 90 хвилин Використати до 30.09.2017
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 321 раз
1 людина
8 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2017

Курс йоги — що це?

Курс з 8 занять, який присвячений популярному напрямку східної практики — хатха-йозі. Це впорядковане вчення про шлях до здоров'я, доступний навіть для початківців. Тренування допоможуть краще розуміти своє тіло, контролювати думки і дихання, правильного виконувати статичні вправи. Отримані навички можна буде використовувати на практиці як ефективну альтернативу фітнесу. Всі заняття проходять у групі.

Як все проходить?

Щасливчик відвідає столичну школу йоги. Можна вибрати зручний час для тренувань та відвідати заняття різних інструкторів. Подарунковий сертифікат обміняють на абонемент школи, де будуть фіксуватися всі відвідування. Термін дії такого «пропуску» — 30 днів з дня обміну. Це означає, що цілий місяць Щасливчик присвятить турботі про власне здоров'я, осягаючи тонкощі унікальної східної практики.

Курс хатха-йоги з 8 занять

Відмінний шанс не тільки познайомитися з йогою, але і подружитися! Передбачено 8 групових занять для початківця. На них можна буде:

  • освоїти техніку виконання йога-вправ
  • навчитися контролювати дихання
  • познайомитися із секретами медитації

Базові уроки для початківців-практиків

Для навчання підібрані заняття одного з найпопулярніших напрямків йоги — хатха. Вони не перенасичені складними медитативними практиками і для багатьох стають першою сходинкою на шляху до самопізнання. Основний акцент робиться на правильне виконання базових вправ — асан. Саме тому курс підійде людям з будь-яким рівнем підготовки. Будьте впевнені, інструктор вміло збалансує навантаження!

Особистий енерджайзер — фітнес для тіла і думок

Як антистрес-заняття йога повністю виправдовує себе. Вправи допоможуть позбутися напруги, віднайти внутрішню гармонію і набратися сил. А секрет такого впливу варто шукати не тільки в хорошому фізичному навантаженні, але і в можливості впливати на власну енергетику.

Місце проведення враження:

Київська йога студія
м. Площа Незалежності, вул. Михайлівська, 12-Б Показати на мапі
м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 20 Показати на мапі

30 відгуків реальних людей

13 березня 2017
Получила море эмоций и потрясающих впечатлений от курса йоги! Учитывая, что на йогу попала впервые, разочарована не была. Занятие, инструктор, атмосфера - все было на высшем уровне. Поэтому всем советую хоть раз попробовать. Спасибо!

15 лютого 2017
Если вдруг мыловарение, хенд-мейд свечи, изготовление карамели (и другое) вдруг вам не интересно, может есть смысл заказать что-то полезное? Так было в моем случае. Отличный и полезный подарок.

Я
Яна
19 січня 2017
Сертификат подарил любимый человек, и для того чтобы он пошел на пользу, решила выбрать курс йоги. Так сказать, укрепить тело и разум. Очень понравилось, ведь я чувствую как тело стало более гибким и выносливым. Всем рекомендую!)

18 грудня 2016
Сертификат получила на День рождения от коллег, за что им очень благодарна. Курс йоги выбрала сразу, так как давно уже хотелось попробовать - и не ошиблась. Понравилось все: от решения организационных вопросов со стороны bodo и студии, до самих занятий йогой. Во-первых, очень удобен гибкий график занятий, который позволял посещать уроки в удобное для учеников время (у меня это было раннее утро)...
Сертификат получила на День рождения от коллег, за что им очень благодарна. Курс йоги выбрала сразу, так как давно уже хотелось попробовать - и не ошиблась. Понравилось все: от решения организационных вопросов со стороны bodo и студии, до самих занятий йогой. Во-первых, очень удобен гибкий график занятий, который позволял посещать уроки в удобное для учеников время (у меня это было раннее утро). Во-вторых, отличные профессиональные учителя и возможность их выбирать и менять, что дает возможность сравнить разные направления и выбрать для себя на будущее более приемлемое. В третьих, наличие в залах "реквизита": коврики, кирпичики, пледы и т. д. И в четвертых, присутствие на занятиях учеников разных возрастов и разной подготовки. Так что если кого-то смущает возраст или болячки - не бойтесь, учителя всем уделяют должное внимание. Хочу отдельно поблагодарить администраторов студии, которые пошли мне навстречу и выполнили личную просьбу, противоречащую договоренностям. Решение принималось рано утром в воскресенье на уровне руководства...)) ВСЕМ СПАСИБО! Теперь йога стала частью моей жизни!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень