101871
 

Подаруй курс йоги!

Курс з 8 занять, який передбачає відвідування групових уроків хатха-йоги. Це відмінна можливість зрозуміти давнє східне вчення, практикуючи основні пози йоги — асани. Серія послідовних занять допоможе зробити це з найбільшою результативністю. Можна буде самостійно відстежити власний прогрес і відчути потужний цілющий ефект — розслабляючий і гармонізуючий вплив йоги. Всі тренування проходять в групі. детальніше...

1 люд. 8 занять по 90 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
8 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

Курс йоги — що це?

Курс з 8 занять, присвячений популярному напрямку східної практики — хатха-йозі. Це впорядковане вчення про шлях до здоров'я, доступне навіть для початківців. Тренування допоможуть краще розуміти своє тіло, контролювати думки і дихання, правильного виконувати статичні вправи. Отримані навички можна буде використовувати на практиці як ефективну альтернативу фітнесу. Всі заняття проходять у групі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає столичну школу йоги. Можна вибрати зручний час для тренувань та відвідати заняття різних інструкторів. Подарунковий сертифікат обміняють на абонемент школи, де будуть фіксуватися всі відвідування. Термін дії такого «пропуску» — 30 днів з дня обміну. Це означає, що цілий місяць Щасливчик присвятить турботі про власне здоров'я, осягаючи тонкощі унікальної східної практики.

Курс хатха-йоги з 8 занять

Відмінний шанс не тільки познайомитися з йогою, але і подружитися! Передбачено 8 групових занять для початківця. На них можна буде:

 • освоїти техніку виконання йога-вправ
 • навчитися контролювати дихання
 • познайомитися із секретами медитації

Базові уроки для початківців-практиків

Для навчання підібрані заняття одного з найпопулярніших напрямків йоги — хатха. Вони не перенасичені складними медитативними практиками і для багатьох стають першою сходинкою на шляху до самопізнання. Основний акцент робиться на правильне виконання базових вправ — асан. Саме тому курс підійде людям з будь-яким рівнем підготовки. Будьте впевнені, інструктор вміло збалансує навантаження!

Особистий енерджайзер — фітнес для тіла і думок

Як антистрес-заняття йога повністю виправдовує себе. Вправи допоможуть позбутися напруги, віднайти внутрішню гармонію і набратися сил. А секрет такого впливу варто шукати не тільки в хорошому фізичному навантаженні, але і в можливості впливати на власну енергетику.

Місце проведення враження:

Київська йога студія
м. Площа Незалежності, вул. Михайлівська, 12-Б Показати на мапі
м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 20 Показати на мапі

283 відгуків реальних людей

М
Марина
15 травня 2018
Давно хотела попробовать "йогу в воздухе"... и получила в подарок занятие. Я в восторге. По силам даже новичку. За организацию отдельное, спасибо!

А
Александра
13 травня 2018
Здравствуйте, очень понравилось у вас в студии. Очень приятная атмосфера, чудесные тренера и прекрасные занятия)))

26 березня 2018
Прошло уже четыре дня, а мы с сестрой до сих пор под впечатлением! Это было очень не обычно и правда незабываемо, и ощущения невесомости, и убаюкивающие объятия гамака с подушечкой, и ощущение, что тело действительно поработало, и удивительный восторг, что получилось почувствовать себя, например, в стойке на руках, что без помощи гамака по правде не удавалось! Очень уютная студия! Очень милые...
Прошло уже четыре дня, а мы с сестрой до сих пор под впечатлением! Это было очень не обычно и правда незабываемо, и ощущения невесомости, и убаюкивающие объятия гамака с подушечкой, и ощущение, что тело действительно поработало, и удивительный восторг, что получилось почувствовать себя, например, в стойке на руках, что без помощи гамака по правде не удавалось! Очень уютная студия! Очень милые, красивые, приветливые сотрудники! Спасибо большое bodo и ram yoga studio за полет тела и немножечко души:-) и отдельное спасибо, за качественный сервис, очень ценно и приятно! :-)

13 березня 2018
Йога у повітрі мені дуже сподобалась! Інструктор (здається, її звати Ольга) - дуже уважна і привітна. Все пояснює і допомагає. Порадувало, що студія знаходиться поблизу метро Арсенальна. дуже зручно знайти місце розташування. Раджу відвідати йогу у повітрі - ви будете задоволені!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень