101871
 

Подаруй курс йоги!

Курс з 8 занять, який передбачає відвідування групових уроків хатха-йоги. Це відмінна можливість зрозуміти давнє східне вчення, практикуючи основні пози йоги — асани. Серія послідовних занять допоможе зробити це з найбільшою результативністю. Можна буде самостійно відстежити власний прогрес і відчути потужний цілющий ефект — розслабляючий і гармонізуючий вплив йоги. Всі тренування проходять в групі. детальніше...

1 люд. 8 занять по 90 хвилин Використати до 31.05.2018
700 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 019 раз
1 людина
8 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Курс йоги — що це?

Курс з 8 занять, присвячений популярному напрямку східної практики — хатха-йозі. Це впорядковане вчення про шлях до здоров'я, доступне навіть для початківців. Тренування допоможуть краще розуміти своє тіло, контролювати думки і дихання, правильного виконувати статичні вправи. Отримані навички можна буде використовувати на практиці як ефективну альтернативу фітнесу. Всі заняття проходять у групі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає столичну школу йоги. Можна вибрати зручний час для тренувань та відвідати заняття різних інструкторів. Подарунковий сертифікат обміняють на абонемент школи, де будуть фіксуватися всі відвідування. Термін дії такого «пропуску» — 30 днів з дня обміну. Це означає, що цілий місяць Щасливчик присвятить турботі про власне здоров'я, осягаючи тонкощі унікальної східної практики.

Курс хатха-йоги з 8 занять

Відмінний шанс не тільки познайомитися з йогою, але і подружитися! Передбачено 8 групових занять для початківця. На них можна буде:

 • освоїти техніку виконання йога-вправ
 • навчитися контролювати дихання
 • познайомитися із секретами медитації

Базові уроки для початківців-практиків

Для навчання підібрані заняття одного з найпопулярніших напрямків йоги — хатха. Вони не перенасичені складними медитативними практиками і для багатьох стають першою сходинкою на шляху до самопізнання. Основний акцент робиться на правильне виконання базових вправ — асан. Саме тому курс підійде людям з будь-яким рівнем підготовки. Будьте впевнені, інструктор вміло збалансує навантаження!

Особистий енерджайзер — фітнес для тіла і думок

Як антистрес-заняття йога повністю виправдовує себе. Вправи допоможуть позбутися напруги, віднайти внутрішню гармонію і набратися сил. А секрет такого впливу варто шукати не тільки в хорошому фізичному навантаженні, але і в можливості впливати на власну енергетику.

Місце проведення враження:

Київська йога студія
м. Площа Незалежності, вул. Михайлівська, 12-Б Показати на мапі
м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 20 Показати на мапі

41 відгук

Л
Людмила
26 листопада 2017
Спасибо за впечетление. Курс йоги подарила мне дочка,Оригинальная упаковка,очень хорошие и внимательные сотрудники,с пониманием отнеслись к моей отмене,перенесли активацию абонемента) И конечно же Йога-студия отличная,администратор приятная,заботливая,такое впечатление,что меня ждали.Получила удовольствие от занятий с замечательным тренером Ларисой Мураткиной, объясняет понятно ,,доходчиво даже...
Спасибо за впечетление. Курс йоги подарила мне дочка,Оригинальная упаковка,очень хорошие и внимательные сотрудники,с пониманием отнеслись к моей отмене,перенесли активацию абонемента) И конечно же Йога-студия отличная,администратор приятная,заботливая,такое впечатление,что меня ждали.Получила удовольствие от занятий с замечательным тренером Ларисой Мураткиной, объясняет понятно ,,доходчиво даже для новичка) ,работаешь все занятие и получаешь удовольствие.Спасибо.

Е
Елена
19 листопада 2017
Дети подарили мне сертификат.Очень хороший

Д
Диана
10 листопада 2017
Друг сделал подарок. Думал пойду в ресторан или на массаж. Я выбрала курс йоги. Уже был опыт. Хотела проверить свои способности и не пожалела. Если занятия йогой были в прошлом, то в группе быстро восстанавливаются все навыки. И просто праздник души, когда после тренировки чувствуешь себя гармонично и сбалансировано. Хочется повтора. У меня на подарок получилось 16 занятий. Надеюсь, что...
Друг сделал подарок. Думал пойду в ресторан или на массаж. Я выбрала курс йоги. Уже был опыт. Хотела проверить свои способности и не пожалела. Если занятия йогой были в прошлом, то в группе быстро восстанавливаются все навыки. И просто праздник души, когда после тренировки чувствуешь себя гармонично и сбалансировано. Хочется повтора. У меня на подарок получилось 16 занятий. Надеюсь, что такое количество тренировок поможет изменить образ жизни и занятия станут привычными и регулярными. Цены в студии вполне посильны.

29 липня 2017
Муж подарил впечатление на курс йоги. При активации сотрудники Bodo детально все рассказали и сориентировали. Уже два раза была на йоге, все круто и пока очень нравится.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Новорічна коробка
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень