101871
 

Подаруй місячний абонемент на йогу!

Курс з 8 занять, який передбачає відвідування групових уроків хатха-йоги. Це відмінна можливість зрозуміти давнє східне вчення, практикуючи основні пози йоги — асани. Серія послідовних занять допоможе зробити це з найбільшою результативністю. Можна буде самостійно відстежити власний прогрес і відчути потужний цілющий ефект — розслабляючий і гармонізуючий вплив йоги. Всі тренування проходять в групі. детальніше...

1 люд. 8 занять по 90 хвилин Використати до 30.04.2018
700 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 970 раз
1 людина
8 занять по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2018

Курс йоги — що це?

Курс з 8 занять, присвячений популярному напрямку східної практики — хатха-йозі. Це впорядковане вчення про шлях до здоров'я, доступне навіть для початківців. Тренування допоможуть краще розуміти своє тіло, контролювати думки і дихання, правильного виконувати статичні вправи. Отримані навички можна буде використовувати на практиці як ефективну альтернативу фітнесу. Всі заняття проходять у групі.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає столичну школу йоги. Можна вибрати зручний час для тренувань та відвідати заняття різних інструкторів. Подарунковий сертифікат обміняють на абонемент школи, де будуть фіксуватися всі відвідування. Термін дії такого «пропуску» — 30 днів з дня обміну. Це означає, що цілий місяць Щасливчик присвятить турботі про власне здоров'я, осягаючи тонкощі унікальної східної практики.

Курс хатха-йоги з 8 занять

Відмінний шанс не тільки познайомитися з йогою, але і подружитися! Передбачено 8 групових занять для початківця. На них можна буде:

  • освоїти техніку виконання йога-вправ
  • навчитися контролювати дихання
  • познайомитися із секретами медитації

Базові уроки для початківців-практиків

Для навчання підібрані заняття одного з найпопулярніших напрямків йоги — хатха. Вони не перенасичені складними медитативними практиками і для багатьох стають першою сходинкою на шляху до самопізнання. Основний акцент робиться на правильне виконання базових вправ — асан. Саме тому курс підійде людям з будь-яким рівнем підготовки. Будьте впевнені, інструктор вміло збалансує навантаження!

Особистий енерджайзер — фітнес для тіла і думок

Як антистрес-заняття йога повністю виправдовує себе. Вправи допоможуть позбутися напруги, віднайти внутрішню гармонію і набратися сил. А секрет такого впливу варто шукати не тільки в хорошому фізичному навантаженні, але і в можливості впливати на власну енергетику.

Місце проведення враження:

Київська йога студія
м. Площа Незалежності, вул. Михайлівська, 12-Б Показати на мапі
м. Площа Льва Толстого, вул. Антоновича, 20 Показати на мапі

38 відгуків реальних людей

29 липня 2017
Муж подарил впечатление на курс йоги. При активации сотрудники Bodo детально все рассказали и сориентировали. Уже два раза была на йоге, все круто и пока очень нравится.

Е
Елена
25 липня 2017
Получила сертификат БОДО на день рождения. Это отличный вариант подарка, мои друзья явно угадали! Курсы йоги очень понравились, впечатления от посещения студии йоги на Михайловской самые светлые и позитивные) Отдельно хочу поблагодарить менеджера БОДО, который ответил на все вопросы, проконсультировал по поводу активации сертификата и помог выбрать подходящее впечатление.

В
Вікторія
14 червня 2017
Друзья подарили сертификат "bodo" 10 подарков в одном, очень понравилось так как сама смогла выбрать впечатление. Выбрала курс йоги, позвонила на горячую линию, там меня проконсультировали, подобрали час, записали, все очень быстро). Курсы йоги очень понравились, уютная атмосфера, приятные преподаватели, в центре города.

Е
Елена
12 червня 2017
Сертификат от "Бодо" мне подарили ещё 1,5 года назад и я просто не нашла время для его использования. Каково же было мое приятное удивление, когда по одному звонку в колл- центр я смогла не только благополучно его активировать, но и заменить на более подходящий! Могли бы легко " отморозиться", как это часто бывает,деньги ведь оплачены! За эту возможность действительно - СПАСИБО! Студия йоги...
Сертификат от "Бодо" мне подарили ещё 1,5 года назад и я просто не нашла время для его использования. Каково же было мое приятное удивление, когда по одному звонку в колл- центр я смогла не только благополучно его активировать, но и заменить на более подходящий! Могли бы легко " отморозиться", как это часто бывает,деньги ведь оплачены! За эту возможность действительно - СПАСИБО! Студия йоги, куда я с некоторыми сомнениями взяла абонемент на месяц, меня не просто порадовала! А оочень порадовала! Впечатления самые лучшие от многих моментов: удобно добираться; чисто - уютно в залах; все необходимое есть; персонал- супер! Атмосфера добра и позитива в наше " смутное" время! При этом я не ограничена ни залах ( их 3 по городу), ни в тренерах ( пробую всех). Ещё раз огромное спасибо всем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень