Подаруйте курс йоги!

подарували вже 3 752 рази
1 людина
8 занять по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Курс складається з 8 групових занять вибраного напрямку йоги, в ході яких учасник навчиться контролювати свої тіло і думки, а також правильно виконувати статичні вправи. Можна вибрати зручний час для тренувань. Термін дії абонемента — 1 місяць. Основна увага приділяється правильному виконанню базових вправ — асан. Курс підійде людям з будь-яким рівнем підготовки.

Чому ми вибрали KievyogaCenter

Йоги Тетяна Півень та Євген Таковський заснували студію у 2004 році. За цей час школа зарекомендувала себе як одна з кращих у Києві. Студія розташована в самому центрі Києва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

117 відгуків

Инна
Вчора
Очень круто! Была впервые и очень довольна!
Михаил
17 лютого 2019
Супер
Alina
10 лютого 2019
All is good)
Елена
10 лютого 2019
https://plus.google.com/114751779486633411220
Впечатление "Курс йоги" очень понравилось,! На входе в "Dzen" встретила очень приветливая девушка,которая все рассказала,показала где и что находится. Тренер замечательный, уделяла внимание, если я что-то делала не так. Для первого занятия, все просто чудесно. Спасибо Bodo и сыночку за впечатление!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.