102302
 

Подаруй курс гри на фортепіано!

Курс гри на фортепіано з 9 занять. Професійний музикант навчить утримувати корпус в правильному положенні, координувати рухи рук, допоможе розвинути музичний слух і почуття ритму. Учень вибере, на якому інструменті пройде навчання: на механічному або електронному фортепіано. Після закінчення курсу він зможе самостійно відтворювати нескладні мелодії. детальніше...

1 люд. 9 уроків по 45 хвилин Використати до 31.07.2018
1 800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 57 раз
1 людина
9 уроків по 45 хвилин
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Курс гри на фортепіано — що це?

Спеціальний курс з 9 занять тривалістю 45 хвилин кожне. Програма уроків складається індивідуально, тому можуть навчатися як новачки, так і досвідчені музиканти. У цілому курс розрахований на людей, які планують освоїти базові навички гри на інструменті, нотну грамоту та правильну посадку за фортепіано. Однак програму можна ускладнити залежно від наявних навичок. У процесі навчання вийде розучити кілька музичних творів.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає столичну школу вокалу «Гармонія». Разом із учителем, який досконало володіє інструментом, вони пройдуть захоплюючий шлях навчання грі на фортепіано. Кінцева мета курсу — навчитися читати ноти з листа та відтворювати музичні композиції. На вибір нададуть можливість практикуватися на традиційному механічному фортепіано або на сучасному електронному.

Повноцінний курс навчання грі на фортепіано

Осягнути тонкощі гри на фортепіано всього за 9 занять. Індивідуальний підхід дозволить максимально ефективно використовувати відведений час. Учень опанує:

 • нотну грамоту
 • правильну посадку за інструментом
 • постановку рук на клавішах
 • підбір акомпанементу до нескладних мелодій

Механічне або електронне фортепіано на вибір

Студент курсу самостійно вибирає, на якому інструменті навчатися грі: на класичному або сучасному електронному. Вони звучать абсолютно ідентично. Основна відмінність у силі натискання на клавіші та габаритах. Електронна версія компактніша, а також має ряд додаткових функцій. Наприклад, легко синхронізується з комп'ютером.

Більше практики, менше теорії

Особливість курсу — удосталь практики. Учень розучить кілька нескладних мелодій і зможе грати їх на фортепіано без допомоги вчителя. 

Місце проведення враження:

Гармонія - Школа вокалу
м. пл. Л. Толстого, вул. Антоновича, 11 Показати на мапі
м. Університет, вул. Б. Хмельницького 59 б Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

Х
Христина
12 грудня 2017
У школі, де проходила навчання, надихаюча обстановка, приємний викладач, яка розуміється на своїй справі і дуже доступно пояснює. Приємно було відвідати урок у такій школі і навіть дечому навчитися. Величезний ЛАЙК такому подарунку-враженню.

Г
Геннадій
14 листопада 2017
Подарунковий сертифікат "Майстер-клас гри на фортеп'яно" мені подарувала дружина на річницю нашого весілля. Так як я хочу дуже навчитися грати на фортеп'яно, то це був перший крок для здійснення моєї мрії. Майстер-клас мені дуже сподобався. І бажання навчитися грати на фортеп'яно стало ще більше. Дякую Вашій компанії за можливість спробувати щось нове!

9 серпня 2017
Больше всего мне понравилось, то, что преподаватель пришел вовремя. Материал был подан легко и понятно. Я выбрал это впечатление так как давно хотел научится играть на фортепиано. Данный мастер класс дал мне еще больше уверенности. Подарок-впечатление, это очень хорошая идея. Благодаря вашему сервису теперь можно меньше думать, что подарить кому либо на праздник. Подарок мне подарил близкий человек

7 серпня 2017
Занятие было познавательным, легким и интересным! Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень