102003
 

Подаруй складання індивідуальної парфумерної карти!

Індивідуальна зустріч з одним із відомих парфумерів України – Богданом Зубченко. У компанії профі вийде не тільки дізнатися різні тонкощі підбору, «користування» та поєднання запахів, але й відшукати свої ідеальні парфуми. Він допоможе скласти індивідуальний парфумерний «гардероб» на всі випадки життя, а також ольфакторну карту – підказку для вибору свого ідеального аромату. Наприкінці зустрічі гарантовані приємні бонуси: 2-3 пробника парфумів і клубна карта салону «LE FLACON». детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.04.2018
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 251 раз
1 людина
до 2 годин
Використати до 30.04.2018

Індивідуальна парфумерна карта – що це?

Можливість відшукати рецепт свого бездоганного парфуму! Виявляється, підбір парфумів – це ціла наука, і дізнатися про неї більше вийде під час зустрічі з Богданом Зубченко. Один із найталановитіших вітчизняних парфумерів тонко визначить, які аромати підійдуть для того чи іншого випадку, дасть рекомендації з користування, а головне – створить індивідуальну парфумерну карту. З її допомогою можна легко визначити найбільш вдалі аромати, які піднімуть настрій із перших секунд.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться на зустріч із відомим парфумером Богданом Зубченко. Профі відкриє секрети «етикету ароматів», розповість про те, які парфуми варто обирати для того чи іншого випадку. Спочатку Щасливчик розповість про особисті уподобання в області ароматів, а потім оцінить різноманітні компоненти для створення парфумів. Отримана інформація дозволить профі скласти індивідуальну парфумерну карту – вона допоможе розібратися з яких «інгредієнтів» повинен складатися ідеальний аромат. По завершенню Щасливчик отримає кілька пробників парфумів, а також клубну карту салону LE FLACON.

Тонкощі вибору парфумів на будь-який випадок

Профі познайомить гостя з поняттям «парфумерний гардероб». Він допоможе визначити доречність аромату для того чи іншого життєвого випадку. Наприклад, для занять спортом підійде легкий, практично «невагомий» запах. Для зустрічі з друзями краще зупинити свій вибір на освіжаючих цитрусових ароматах. А ось для романтичного побачення ідеальним варіантом стануть квіткові нотки парфумів.

Унікальний метод діагностики

Результатом індивідуальної парфумерної діагностики стане складання особистої ольфакторної карти. Вона являє собою діаграму, яка ілюструє особисті переваги в області ароматів. Разом із парфумерним гардеробом складена ольфакторна карта стане чудовою «шпаргалкою» в магазині парфумів у будь-якій точці світу! 

Підбір ідеального парфуму

На майстер-класі можна буде «протестувати» свій парфумерний «гардероб» та індивідуальну карту. Так, профі підбере найбільш відповідний аромат – він стане точним попаданням у сферу особистих парфумерних уподобань. І наступного разу покупка нових парфумів не викличе жодних вагань. У якості приємного бонусу гість отримає 2-3 пробники парфумів (по 2.5 мл кожний).

Місце проведення враження:

Le Flacon
м. Палац Україна, вул. Анрі Барбюса, 53 Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

5 жовтня 2017
Очень благодарна за подаренное впечатление, за полученные знания о мире ароматов, подборе и носке парфюмерии, а так же за приятное общения с профи. Я нашла для себя идеальный аромат и приобретённые знания в дальнейшем помогут мне подобрать для себя парфюмерный гардероб, себе на радость и другим)

О
Ольга
23 жовтня 2016
Подарочный сертификат на впечатление получила в подарок на день рождения от сына. Выбрала индивидуальную парфюмерную карту. Почему? Да потому , что у меня её не было и очень было интересно, что это такое. Я была приятно удивлена высоким уровнем мероприятия. Это действительно сеанс настоящего ароматического "психоанализа". Начинаешь ароматы не просто воспринимать, а понимать. Открыла...
Подарочный сертификат на впечатление получила в подарок на день рождения от сына. Выбрала индивидуальную парфюмерную карту. Почему? Да потому , что у меня её не было и очень было интересно, что это такое. Я была приятно удивлена высоким уровнем мероприятия. Это действительно сеанс настоящего ароматического "психоанализа". Начинаешь ароматы не просто воспринимать, а понимать. Открыла для себя новые парфюмерные дома, очень понравились украинские нишевые парфюмы. Вообщем, очень понравилось. Спасибо!

4 жовтня 2016
Это было фантастически! Ароматы окутывали меня со всех сторон! Богдан - Мастер своего дела!!! Я и не догадывалась о таком разнообразии ароматов и о существовании такого количества нишевой парфюмерии. Я поняла, что я полный дилетант в этом вопросе. Сертификты мне подарили на работе и когда я увидела, что есть такое впечатление как "Индивидуальная парфюмерная карта" - раздумий не было...
Это было фантастически! Ароматы окутывали меня со всех сторон! Богдан - Мастер своего дела!!! Я и не догадывалась о таком разнообразии ароматов и о существовании такого количества нишевой парфюмерии. Я поняла, что я полный дилетант в этом вопросе. Сертификты мне подарили на работе и когда я увидела, что есть такое впечатление как "Индивидуальная парфюмерная карта" - раздумий не было, т.к. несколько лет назад была на мастер-классе у Богдана. И поняла, что не пожалею уж точно. Идея подарка-впечатления, я считаю, - уникальна, потому что эмоции - это то, что остается с нами на многие годы!

Н
Наташа
22 вересня 2016
Я на 2 години поринула в світ прекрасного!) І моїм гідом був чудовий парфумер Богдан. Я отримала величезне задоволення від спілкування з ним та від ароматів які він підбирав для мене) Це так відрізняється від наших звичайних походів в парфумерні магазини чи в дюті фрі) Пробуючи різні види ароматів ти дізнаєшся щось нове про себе. Ніколи не думала, що якісь аромати можуть викликати радість, а...
Я на 2 години поринула в світ прекрасного!) І моїм гідом був чудовий парфумер Богдан. Я отримала величезне задоволення від спілкування з ним та від ароматів які він підбирав для мене) Це так відрізняється від наших звичайних походів в парфумерні магазини чи в дюті фрі) Пробуючи різні види ароматів ти дізнаєшся щось нове про себе. Ніколи не думала, що якісь аромати можуть викликати радість, а якісь навіть пригнічувати. Під час складання карти відчула широкий спектр емоцій від різних ароматів. Тепер знаю що мені подобається! І від вдягання парфумів тепер отримую нові відчуття! Такі "дегустації" змушують призупинитись і отримати насолоду від прекрасного! Дякую Богдану за душевність і професіоналізм!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень