Подаруйте складання індивідуальної парфумерної карти!

подарували вже 462 рази
2500 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Гість вирушить на зустріч із парфумером. Спеціаліст розповість про правила «етикету ароматів». Новачок поділиться особистими уподобаннями в сфері запахів, а також зможе оцінити різні компоненти для створення парфумів. Професіонал допоможе скласти індивідуальний парфумерний «гардероб» на всі випадки життя. Також гість отримає ольфакторну карту, яка допоможе у виборі ідеального аромату.

Чому ми вибрали Le Flacon

Як бонус гість отримає 2-3 пробники по 2,5 мл і клубну карту салону Le Flacon. Колекція бутика складається з 40 нішевих парфумерних марок, серед яких — Ego Facto, Le Galion, BeauFort, Perfume Lab, Partisan Parfums, Karen Doue тощо. Богдан Зубченко — парфумер з досвідом роботи більше 20 років, творець бренду BZ Parfums. Салон знаходиться в 12 хвилинах ходьби від станцій метро «Либідська» та «Палац "Україна"».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Татьяна
19 лютого 2019
Мои друзья подарили мне встречу с гениальным парфюмером Богданом Зубченко, который помог составить мне мой парфюмерный гардероб. Встреча прошла великолепно, было очень легко, интересно и информативно. Спасибо BODO за подаренные действительно потрясающие эмоции! И конечно же спасибо Богдану за систематизацию моих хаотичных знаний и открытие для меня новых ароматов! Вас хочется рекомендовать!
Анастасия
23 жовтня 2017
Безумно понравилась атмосфера,которая царила на протяжении всего действия.Богдан действительно очень профессиональный и компетентный человек.С ним было очень приятно общаться и узнавать новые интересные вещи Спасибо Вам за такое впечатление! Я осталась очень довольна
Дарья
5 жовтня 2017
https://www.facebook.com/100009475546659
Очень благодарна за подаренное впечатление, за полученные знания о мире ароматов, подборе и носке парфюмерии, а так же за приятное общения с профи. Я нашла для себя идеальный аромат и приобретённые знания в дальнейшем помогут мне подобрать для себя парфюмерный гардероб, себе на радость и другим)
Ольга
23 жовтня 2016
Подарочный сертификат на впечатление получила в подарок на день рождения от сына. Выбрала индивидуальную парфюмерную карту. Почему? Да потому , что у меня её не было и очень было интересно, что это такое. Я была приятно удивлена высоким уровнем мероприятия. Это действительно сеанс настоящего ароматического "психоанализа". Начинаешь ароматы не просто воспринимать, а понимать. Открыла для себя новые парфюмерные дома, очень понравились украинские нишевые парфюмы. Вообщем, очень понравилось. Спасибо!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.