102003
 

Подаруй складання індивідуальної парфумерної карти!

Індивідуальна зустріч з одним із відомих парфумерів України Богданом Зубченко. У компанії профі вийде не тільки дізнатися різні тонкощі підбору, «носінню» та нашаруванню ароматів, але й відшукати свої ідеальні парфуми. Він допоможе скласти індивідуальний парфумерний «гардероб» на всі випадки життя, а також ольфакторну картку – підказку для вибору свого ідеального аромату. Наприкінці зустрічі гарантовані приємні бонуси: 2-3 пробника парфумів та клубна карта салону LE FLACON»! детальніше

1 чол. до 2 годин Використати до 31.07.2017
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 126 раз
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.07.2017
Доступно з 18 років

Індивідуальна парфумерна карта – що це?

Можливість відшукати рецепт свого бездоганного парфуму! Виявляється, підбір парфумів – це ціла наука, і дізнатися про неї більше вийде під час зустрічі з Богданом Зубченко. Один із найталановитіших вітчизняних парфумерів тонко визначить, які аромати підійдуть для того чи іншого випадку, дасть рекомендації по їх «носінню», а головне – створить індивідуальну парфумерну карту. З її допомогою можна легко визначити найбільш підходящі аромати, які піднімуть настрій із перших секунд!

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться на зустріч із відомим парфумером Богданом Зубченко. Профі поділиться секретами «етикету ароматів», розповість про те, які парфуми варто вибирати для того чи іншого випадку. Спочатку Щасливчик повідає про особисті уподобання в області запахів, а потім оцінить різноманітні компоненти для створення парфумів, які парфумер дасть йому понюхати. Отримана інформація дозволить профі скласти індивідуальну парфумерну карту – вона допоможе розібратися з яких «інгредієнтів» повинен складатися ідеальний аромат. По завершенню Щасливчик отримає кілька пробників парфумів, а також клубну карту салону LE FLACON.

Тонкощі вибору парфумів на будь-який випадок

Профі познайомить гостя з поняттям «парфумерний гардероб». Він допоможе визначити доречність аромату для того чи іншого життєвого випадку. Наприклад, для занять спортом підійде легкий, практично «невагомий» запах. Для зустрічі з друзями краще зупинити свій вибір на освіжаючих цитрусових ароматах. А ось для романтичного побачення ідеальним варіантом стануть квіткові нотки парфумів.

Унікальний метод нюхової діагностики

Результатом індивідуальної парфумерної діагностики стане складання особистої ольфакторної карти. Вона являє собою діаграму, яка ілюструє особисті переваги в області ароматів. Разом із парфумерним гардеробом складена ольфакторна карта стане чудовою «шпаргалкою» в магазині парфумів у будь-якій точці світу! 

Підбір ідеального парфуму

На майстер-класі можна буде «протестувати» свій парфумерний «гардероб» та індивідуальну карту. Так, профі підбере найбільш відповідний аромат – він стане точним попаданням у сферу особистих парфумерних уподобань! І наступного разу покупка нових парфумів не викличе жодних вагань! У якості приємного бонусу гість отримає 2-3 пробники парфумів (по 2.5 мл кожний).

5 відгуків реальних людей