102003
 

Подаруй складання індивідуальної парфумерної карти!

Індивідуальна зустріч з одним із відомих парфумерів України – Богданом Зубченко. У компанії профі вийде не тільки дізнатися різні тонкощі підбору, «користування» та поєднання запахів, але й відшукати свої ідеальні парфуми. Він допоможе скласти індивідуальний парфумерний «гардероб» на всі випадки життя, а також ольфакторну карту – підказку для вибору свого ідеального аромату. Наприкінці зустрічі гарантовані приємні бонуси: 2-3 пробника парфумів і клубна карта салону «LE FLACON». детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 28.02.2019
2 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 386 раз
1 людина
до 2 годин
Використати до 28.02.2019

Індивідуальна парфумерна карта – що це?

Можливість відшукати рецепт свого бездоганного парфуму! Виявляється, підбір парфумів – це ціла наука, і дізнатися про неї більше вийде під час зустрічі з Богданом Зубченко. Один із найталановитіших вітчизняних парфумерів тонко визначить, які аромати підійдуть для того чи іншого випадку, дасть рекомендації з користування, а головне – створить індивідуальну парфумерну карту. З її допомогою можна легко визначити найбільш вдалі аромати, які піднімуть настрій із перших секунд.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться на зустріч із відомим парфумером Богданом Зубченко. Профі відкриє секрети «етикету ароматів», розповість про те, які парфуми варто обирати для того чи іншого випадку. Спочатку Щасливчик розповість про особисті уподобання в області ароматів, а потім оцінить різноманітні компоненти для створення парфумів. Отримана інформація дозволить профі скласти індивідуальну парфумерну карту – вона допоможе розібратися з яких «інгредієнтів» повинен складатися ідеальний аромат. По завершенню Щасливчик отримає кілька пробників парфумів, а також клубну карту салону LE FLACON.

Тонкощі вибору парфумів на будь-який випадок

Профі познайомить гостя з поняттям «парфумерний гардероб». Він допоможе визначити доречність аромату для того чи іншого життєвого випадку. Наприклад, для занять спортом підійде легкий, практично «невагомий» запах. Для зустрічі з друзями краще зупинити свій вибір на освіжаючих цитрусових ароматах. А ось для романтичного побачення ідеальним варіантом стануть квіткові нотки парфумів.

Унікальний метод діагностики

Результатом індивідуальної парфумерної діагностики стане складання особистої ольфакторної карти. Вона являє собою діаграму, яка ілюструє особисті переваги в області ароматів. Разом із парфумерним гардеробом складена ольфакторна карта стане чудовою «шпаргалкою» в магазині парфумів у будь-якій точці світу! 

Підбір ідеального парфуму

На майстер-класі можна буде «протестувати» свій парфумерний «гардероб» та індивідуальну карту. Так, профі підбере найбільш відповідний аромат – він стане точним попаданням у сферу особистих парфумерних уподобань. І наступного разу покупка нових парфумів не викличе жодних вагань. У якості приємного бонусу гість отримає 2-3 пробники парфумів (по 2.5 мл кожний).

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Le Flacon
м. Палац Україна, вул. Анрі Барбюса, 53 Показати на мапі

7 відгуків

А
Анастасия
23 жовтня 2017
Безумно понравилась атмосфера,которая царила на протяжении всего действия.Богдан действительно очень профессиональный и компетентный человек.С ним было очень приятно общаться и узнавать новые интересные вещи Спасибо Вам за такое впечатление! Я осталась очень довольна

5 жовтня 2017
Очень благодарна за подаренное впечатление, за полученные знания о мире ароматов, подборе и носке парфюмерии, а так же за приятное общения с профи. Я нашла для себя идеальный аромат и приобретённые знания в дальнейшем помогут мне подобрать для себя парфюмерный гардероб, себе на радость и другим)

О
Ольга
23 жовтня 2016
Подарочный сертификат на впечатление получила в подарок на день рождения от сына. Выбрала индивидуальную парфюмерную карту. Почему? Да потому , что у меня её не было и очень было интересно, что это такое. Я была приятно удивлена высоким уровнем мероприятия. Это действительно сеанс настоящего ароматического "психоанализа". Начинаешь ароматы не просто воспринимать, а понимать. Открыла...
Подарочный сертификат на впечатление получила в подарок на день рождения от сына. Выбрала индивидуальную парфюмерную карту. Почему? Да потому , что у меня её не было и очень было интересно, что это такое. Я была приятно удивлена высоким уровнем мероприятия. Это действительно сеанс настоящего ароматического "психоанализа". Начинаешь ароматы не просто воспринимать, а понимать. Открыла для себя новые парфюмерные дома, очень понравились украинские нишевые парфюмы. Вообщем, очень понравилось. Спасибо!

4 жовтня 2016
Это было фантастически! Ароматы окутывали меня со всех сторон! Богдан - Мастер своего дела!!! Я и не догадывалась о таком разнообразии ароматов и о существовании такого количества нишевой парфюмерии. Я поняла, что я полный дилетант в этом вопросе. Сертификты мне подарили на работе и когда я увидела, что есть такое впечатление как "Индивидуальная парфюмерная карта" - раздумий не было...
Это было фантастически! Ароматы окутывали меня со всех сторон! Богдан - Мастер своего дела!!! Я и не догадывалась о таком разнообразии ароматов и о существовании такого количества нишевой парфюмерии. Я поняла, что я полный дилетант в этом вопросе. Сертификты мне подарили на работе и когда я увидела, что есть такое впечатление как "Индивидуальная парфюмерная карта" - раздумий не было, т.к. несколько лет назад была на мастер-классе у Богдана. И поняла, что не пожалею уж точно. Идея подарка-впечатления, я считаю, - уникальна, потому что эмоции - это то, что остается с нами на многие годы!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень