2158
 

Подаруй стрільбу з мисливської рушниці!

Справжнє випробування на влучність з мисливською гладкоствольною зброєю в руках. Залежно від наявності, це може бути модель МЦ-6, МЦ-108, ІЖ-39 або Beretta. Гість клубу буде стріляти тільки з одного рушниці, а всього можна буде здійснити 25 пострілів. Азартну складову забезпечать  «літаючі» мішені — тарілочки, пропелери або диски,   які випускаються в різних напрямках спеціальними машинами. Одночасно можна задіяти від 2 до 6 пускових пристроїв — вони і визначать рівень складності.  подробнее...

1 чол. 25 пострілів Використати до 30.09.2017
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 798 раз
1 людина
25 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2017

Гладке дуло — що це?

Стрільба дробом з легендарної гладкодульної рушниці по рухомих мішенях різної форми. Це можуть бути летючі тарілки, пропелери або диски. Вони з великою швидкістю випускаються за допомогою 6-ти спеціальних пускових машин, по черзі або одночасно, в абсолютно різних напрямах. Цілих 25 пострілів допоможуть відчути всю «міць» зброї і вдосталь напрактикуватися у влучності!

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в один із наймасштабніших спортивно-стрілецьких клубів в Україні — «Сапсан». Там йому видадуть справжню дводульну рушницю. В залежності від наявності це може бути МЦ-6, МЦ-108, Beretta або ІЖ-39. Щасливчик буде стріляти тільки з однієї рушниці по рухомих мішенях. На відкритому майданчику встановлено 6 метальних машин, позначених номерними знаками. Вони запустять мішені в повітря або змусять їх котитися по землі. Щасливчику пропонується цілих 25 пострілів, щоб встигнути влучити в якомога більше цілей!

Спортинг-тир open air

Гість зможе постріляти в мішені на просторому тирі. Він знаходиться прямо під відкритим небом, тому «тарілка» може піднятися на будь-яку висоту і злетіти в будь-якому напрямку! Для цього встановлено 6 пускових машин, які запускають «цілі» окремо, а при бажанні — і одночасно!

Легендарна мисливська рушниця

В руках стрілка опиниться одна з найлегендарніших гладкодульних рушниць. Це може бути дводульна МЦ-6 або її спортивна версія МЦ-108, рушниця італійського виробництва Beretta або мисливська класика — ІЖ-39. Гостю видадуть тільки одну рушницю із наявних. Це чудова можливість насолодитися активним відпочинком та перевірити себе на влучність!

Цілих 25 пострілів

У стрілка буде цілих 25 шансів потрапити «в яблучко», адже саме така кількість пострілів буде йому надана! Цього достатньо, щоб «відчути» рушницю і «набити руку».


 

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

136 відгуків реальних людей

З
Сергей
21 березня 2017
Подарили на ДР родные, долго тянул с реализацией и наконец нашел время. Очень понравилось! Все было четко организовано! В результате пострелял еще и из пистолета.

А
Андрей
14 березня 2017
Впечатление очень понравилось! Семья подарила на День рождение.Организация и сопровождение отличное! Спасибо команде bodo!

13 березня 2017
Получил неожиданно сильное впечатление от стрельбы. Воплотил детскую мечту от шутеров пострелять из М4 :-)

А
Алексей
12 лютого 2017
Племянник подарил на день рождения стрельба из гладкоствольного ружья 25 выстрелов . Поехал в Бровары на полигон Сапсан отстрелялся все было супер. Настоящий подарок! огромное спасибо всему коллективу бодо за предоставление таких подарков.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень