2158
 

Подаруй стрільбу з мисливської рушниці!

Справжнє випробування на влучність з мисливською гладкодульною зброєю в руках. Залежно від наявності, це може бути модель МЦ-6, МЦ-108, ІЖ-39 або Beretta. Гість клубу буде стріляти тільки з однієї рушниці, а всього можна буде зробити 25 пострілів. Азартну складову забезпечать «літаючі» мішені — тарілочки, пропелери або диски, які випускаються в різних напрямках спеціальними машинами. Одночасно можна задіяти від 2 до 6 пускових пристроїв — вони і визначать рівень складності.  детальніше

1 чол. 25 пострілів Використати до 31.07.2017
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 446 раз
1 людина
25 пострілів
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів

Гладке дуло — що це?

Стрільба дробом з легендарної гладкодульної рушниці по рухомих мішенях різної форми. Це можуть бути летючі тарілки, пропелери або диски. Вони з великою швидкістю випускаються за допомогою 6-ти спеціальних пускових машин, по черзі або одночасно, в абсолютно різних напрямах. Цілих 25 пострілів допоможуть відчути всю «міць» зброї і вдосталь напрактикуватися у влучності!

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в один із наймасштабніших спортивно-стрілецьких клубів в Україні — «Сапсан». Там йому видадуть справжню дводульну рушницю. В залежності від наявності це може бути МЦ-6, МЦ-108, Beretta або ІЖ-39. Щасливчик буде стріляти тільки з однієї рушниці по рухомих мішенях. На відкритому майданчику встановлено 6 метальних машин, позначених номерними знаками. Вони запустять мішені в повітря або змусять їх котитися по землі. Щасливчику пропонується цілих 25 пострілів, щоб встигнути влучити в якомога більше цілей!

Спортинг-тир open air

Гість зможе постріляти в мішені на просторому тирі. Він знаходиться прямо під відкритим небом, тому «тарілка» може піднятися на будь-яку висоту і злетіти в будь-якому напрямку! Для цього встановлено 6 пускових машин, які запускають «цілі» окремо, а при бажанні — і одночасно!

Легендарна мисливська рушниця

В руках стрілка опиниться одна з найлегендарніших гладкодульних рушниць. Це може бути дводульна МЦ-6 або її спортивна версія МЦ-108, рушниця італійського виробництва Beretta або мисливська класика — ІЖ-39. Гостю видадуть тільки одну рушницю із наявних. Це чудова можливість насолодитися активним відпочинком та перевірити себе на влучність!

Цілих 25 пострілів

У стрілка буде цілих 25 шансів потрапити «в яблучко», адже саме така кількість пострілів буде йому надана! Цього достатньо, щоб «відчути» рушницю і «набити руку».


 

Місце проведення враження

131 відгук реальних людей