2158
 

Гладкий ствол

Справжнє випробування на влучність з мисливською гладкоствольною зброєю в руках. Залежно від наявності, це може бути модель МЦ-6, МЦ-108, ІЖ-39 або Beretta. Гість клубу буде стріляти тільки з однієї рушниці, а всього можна буде здійснити 25 пострілів. Азарту додадуть «літаючі» мішені — тарілочки, пропелери або диски, які випускають в різних напрямках спеціальні машини. Одночасно можна задіяти від 2 до 6 пускових пристроїв — вони визначать рівень складності. детальніше...

1 люд. 25 пострілів Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
25 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Гладкий ствол — що це?

Стрільба з легендарної гладкодульної рушниці по рухомих мішенях різної форми. Це можуть бути летючі тарілки, пропелери або диски. Вони з великою швидкістю випускаються за допомогою 6-ти спеціальних пускових машин, по черзі або одночасно, в абсолютно різних напрямах. Цілих 25 пострілів допоможуть відчути всю «міць» зброї і вдосталь напрактикуватися у влучності.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в один із наймасштабніших спортивно-стрілецьких клубів в Україні — «Сапсан». Там йому видадуть справжню дводульну рушницю. В залежності від наявності це може бути МЦ-6, МЦ-108, Beretta або ІЖ-39. Щасливчик буде стріляти тільки з однієї рушниці по рухомих мішенях. На відкритому майданчику встановлено 6 метальних машин, позначених номерними знаками. Вони запустять мішені в повітря або змусять їх котитися по землі. Щасливчику пропонується цілих 25 пострілів, щоб встигнути влучити в якомога більше цілей.

Тир просто неба

Гість зможе постріляти в мішені на просторому тирі. Він знаходиться посто неба, тому «тарілка» може піднятися на будь-яку висоту і злетіти в будь-якому напрямку. Для цього встановлено 6 пускових машин, які запускають «цілі» окремо або одночасно.

Легендарна мисливська рушниця

В руках стрілка опиниться одна з найлегендарніших гладкодульних рушниць. Це може бути дводульна МЦ-6 або її спортивна версія МЦ-108, рушниця італійського виробництва Beretta або мисливська класика — ІЖ-39. Гостю видадуть тільки одну рушницю із наявних. Це чудова можливість насолодитися активним відпочинком та перевірити себе на влучність.

Цілих 25 пострілів

У стрілка буде 25 шансів потрапити «в яблучко», адже саме така кількість пострілів буде йому надана. Цього достатньо, щоб «відчути» рушницю і «набити руку».

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

152 відгуків реальних людей

Я
Яна
28 листопада 2017
Дарила мужу набор впечатлений, выбрал стрельбу, уж очень хотел пострелять, видимо у мужчин это в крови)) Стреляли вместе, он 23, а я 2 выстрела))))) Нам очень понравилось. Конечно, для стрельбы по летающим тарелкам это очень немного, но для разнообразия очень даже неплохо))) Идея подарка-впечатления очень даже неплоха, единственный минус это ограничение по времени сертификата, непонятно зачем, а так все супер! Спасибо!

К
Константин
14 листопада 2017
Впечатление "Гладкий ствол" подарили друзья и не ошиблись. Понравилась налаженная организация и опытный инструктор. Подарок после которого хочется опять возвращаться на полигон "Сапсан" за новыми впечатлениями!

С
Сергей
3 листопада 2017
Получил массу удовольствия. Спасибо bodo и Сапсану. Все качественно и без проволочек. Рекомендую всем желающим провести время на свежем воздухе. Особая благодарность сыну,за подарок ко дню рождения.

14 вересня 2017
Отличное впечатление! Попал более чем в половину мишеней, хотя стреляю с гладкоствола в первый раз. 25 выстрелов оказалось вполне достаточно. т.к. от сильной отдачи уже в конце начало побаливать плечо)) Мне все понравилось, организация, инструктор и адреналин, который выделяется от большого количества громких выстрелов повсюду)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень