2158
 

Подаруй стрільбу з мисливської рушниці!

Справжнє випробування на влучність з мисливською гладкодульною зброєю в руках. Залежно від наявності, це може бути модель МЦ-6, МЦ-108, ІЖ-39 або Beretta. Гість клубу буде стріляти тільки з однієї рушниці, а всього можна буде зробити 25 пострілів. Азартну складову забезпечать «літаючі» мішені — тарілочки, пропелери або диски, які випускаються в різних напрямках спеціальними машинами. Одночасно можна задіяти від 2 до 6 пускових пристроїв — вони і визначать рівень складності.  детальніше...

1 чол. 25 пострілів Використати до 31.08.2017
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 595 раз
1 людина
25 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Гладке дуло — що це?

Стрільба дробом з легендарної гладкодульної рушниці по рухомих мішенях різної форми. Це можуть бути летючі тарілки, пропелери або диски. Вони з великою швидкістю випускаються за допомогою 6-ти спеціальних пускових машин, по черзі або одночасно, в абсолютно різних напрямах. Цілих 25 пострілів допоможуть відчути всю «міць» зброї і вдосталь напрактикуватися у влучності!

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в один із наймасштабніших спортивно-стрілецьких клубів в Україні — «Сапсан». Там йому видадуть справжню дводульну рушницю. В залежності від наявності це може бути МЦ-6, МЦ-108, Beretta або ІЖ-39. Щасливчик буде стріляти тільки з однієї рушниці по рухомих мішенях. На відкритому майданчику встановлено 6 метальних машин, позначених номерними знаками. Вони запустять мішені в повітря або змусять їх котитися по землі. Щасливчику пропонується цілих 25 пострілів, щоб встигнути влучити в якомога більше цілей!

Спортинг-тир open air

Гість зможе постріляти в мішені на просторому тирі. Він знаходиться прямо під відкритим небом, тому «тарілка» може піднятися на будь-яку висоту і злетіти в будь-якому напрямку! Для цього встановлено 6 пускових машин, які запускають «цілі» окремо, а при бажанні — і одночасно!

Легендарна мисливська рушниця

В руках стрілка опиниться одна з найлегендарніших гладкодульних рушниць. Це може бути дводульна МЦ-6 або її спортивна версія МЦ-108, рушниця італійського виробництва Beretta або мисливська класика — ІЖ-39. Гостю видадуть тільки одну рушницю із наявних. Це чудова можливість насолодитися активним відпочинком та перевірити себе на влучність!

Цілих 25 пострілів

У стрілка буде цілих 25 шансів потрапити «в яблучко», адже саме така кількість пострілів буде йому надана! Цього достатньо, щоб «відчути» рушницю і «набити руку».


 

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

133 відгуків реальних людей

А
Алексей
12 лютого 2017
Племянник подарил на день рождения стрельба из гладкоствольного ружья 25 выстрелов . Поехал в Бровары на полигон Сапсан отстрелялся все было супер. Настоящий подарок! огромное спасибо всему коллективу бодо за предоставление таких подарков.

31 січня 2017
Родные подарили на День Рождения. Был приятно удивлен, разнообразием впечатлений но свой выбор остановил на стрельбе с ружья никогда не стрелял. Понравилась организация перезвонили, прислали письмо с инструкциями. Приехав в клуб быстро оформили и давай стрелять,все было чудесно и на высоком уровне. Также предложили пострелять с другого оружия,чем тоже удивили. Советую ехать с друзьями, провели...
Родные подарили на День Рождения. Был приятно удивлен, разнообразием впечатлений но свой выбор остановил на стрельбе с ружья никогда не стрелял. Понравилась организация перезвонили, прислали письмо с инструкциями. Приехав в клуб быстро оформили и давай стрелять,все было чудесно и на высоком уровне. Также предложили пострелять с другого оружия,чем тоже удивили. Советую ехать с друзьями, провели отлично время есть что вспомнить,масса впечений .Рекомендую Всем BODO, и стрелковый клуб"Сапсан"

М
Максим
2 січня 2017
Ездил с другом, все прошло отлично. Получили то что ожидали

Ю
Юлия
20 грудня 2016
Подарила впечатление мужу ко дню рождения, очень понравилось!!Сервис отличный,инструктор молодчинка доступно,лаконично,объяснил суть.И что самое главное если вам вдруг 25выстрелов покажется мало Вы можете на месте дополнительно купить необходимое количество.Спасибо bodo)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень