2158
 

Подаруй стрільбу з мисливської рушниці!

Справжнє випробування на влучність з мисливською гладкоствольною зброєю в руках. Залежно від наявності, це може бути модель МЦ-6, МЦ-108, ІЖ-39 або Beretta. Гість клубу буде стріляти тільки з однієї рушниці, а всього можна буде здійснити 25 пострілів. Азарту додадуть «літаючі» мішені — тарілочки, пропелери або диски, які випускають в різних напрямках спеціальні машини. Одночасно можна задіяти від 2 до 6 пускових пристроїв — вони визначать рівень складності. подробнее...

1 чол. 25 пострілів Використати до 31.10.2017
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 972 раз
1 людина
25 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Гладкий ствол — що це?

Стрільба з легендарної гладкодульної рушниці по рухомих мішенях різної форми. Це можуть бути летючі тарілки, пропелери або диски. Вони з великою швидкістю випускаються за допомогою 6-ти спеціальних пускових машин, по черзі або одночасно, в абсолютно різних напрямах. Цілих 25 пострілів допоможуть відчути всю «міць» зброї і вдосталь напрактикуватися у влучності.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в один із наймасштабніших спортивно-стрілецьких клубів в Україні — «Сапсан». Там йому видадуть справжню дводульну рушницю. В залежності від наявності це може бути МЦ-6, МЦ-108, Beretta або ІЖ-39. Щасливчик буде стріляти тільки з однієї рушниці по рухомих мішенях. На відкритому майданчику встановлено 6 метальних машин, позначених номерними знаками. Вони запустять мішені в повітря або змусять їх котитися по землі. Щасливчику пропонується цілих 25 пострілів, щоб встигнути влучити в якомога більше цілей.

Тир просто неба

Гість зможе постріляти в мішені на просторому тирі. Він знаходиться посто неба, тому «тарілка» може піднятися на будь-яку висоту і злетіти в будь-якому напрямку. Для цього встановлено 6 пускових машин, які запускають «цілі» окремо або одночасно.

Легендарна мисливська рушниця

В руках стрілка опиниться одна з найлегендарніших гладкодульних рушниць. Це може бути дводульна МЦ-6 або її спортивна версія МЦ-108, рушниця італійського виробництва Beretta або мисливська класика — ІЖ-39. Гостю видадуть тільки одну рушницю із наявних. Це чудова можливість насолодитися активним відпочинком та перевірити себе на влучність.

Цілих 25 пострілів

У стрілка буде 25 шансів потрапити «в яблучко», адже саме така кількість пострілів буде йому надана. Цього достатньо, щоб «відчути» рушницю і «набити руку».

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

139 відгуків реальних людей

Н
Наталья
18 квітня 2017
Спасибо за возможность получать такие необычные подарки! Подарили впечатление мужу его сотрудники, выбирал он впечатление!!! Стреляли вместе! Были с детьми, всё прекрасно организовано!

27 березня 2017
Добрый день. Впечатление "Гладкий ствол" подарила жена, за что ей огромное спасибо. Понравилась скурплезность в деталях при организации и довольно длительный срок действия сертификата после активации.

27 березня 2017
Из ружья стреляла впервые, а тем более по движущейся мишени, получила море удовольствия и адреналина) Были большой компанией, понравилось всем!!!

З
Сергей
21 березня 2017
Подарили на ДР родные, долго тянул с реализацией и наконец нашел время. Очень понравилось! Все было четко организовано! В результате пострелял еще и из пистолета.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень